تولید و فروش روکش صندلی آرین

?تولید انواع روکش صندلی خودرو

?انواع روکش صندلی با بهترین کیفیت و تنوع در طرح و رنگ

?روکش‌‌‌های صندلی خودرو از نظر جنس به دو دسته چرمی‌و پارچه ای تقسیم می‌شوند که مهمترین ویژگی‌‌‌های هریک از روکش‌‌‌های صندلی عبارتند از:

❇️مزایای روکش صندلی پارچه ای خودرو

?از مهم ترین مزیت‌‌‌های روکش‌‌‌های پارچه ای تنوع در رنگ و طرح آنها است. این روکش‌ها برخلاف روکش‌‌‌های چرم در دمای تابستان موجب تعریق سر نشینان نمی‌شوند و گرمای کمتری را به خود جذب می‌کند همچنین این روکش‌ها در زمستان نیز کاهش دما را کمتر منتقل می‌کند و باعث گرم شدن سرنشین می‌گردد.

❇️مزایای روکش صندلی چرم خودرو

?روکش‌‌‌های چرم نوع دیگری از روکش‌ها هستند که مزیت بزرگی دارند و آن سهولت در نظافت و تمیز کردن آن‌ها است، در این نوع از روکش‌ها با یک دستمال مرطوب نیز می‌توان کثیفی‌ها را به راحتی از بین برد پس بسیار مناسب خانواده‌‌‌های دارای فرزندان خردسال است.

?این جنس برای خودروهای آژانس و مسافربری بسیار مناسب بوده و همچنین کسانی که بیشتر از خودروی خود با لباس کار استفاده کرده و مجبور به حمل وسایلی با خودرو هستند، بهتر است از این نوع روکش استفاده کنند روکش‌‌‌های چرمی‌نمای اسپرت تری دارند و برای افرادی توصیه می‌شود که به ظاهر اسپرت داخل خودرو اهمیت می‌دهند.

?این نوع روکش‌ها برخلاف روکش‌‌‌های پارچه ای در تابستان موجب گرمای بیشتر خودرو عرق کردن می‌شوند و در زمستان موجب می‌شوند داخل خودرو دیرتر گرم شود و سرنشینان سرمای بیشتری را تحمل نمایند.

به مدیریت:رامین علی یاری

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

روکش وسط پارچه بغل چرم خودرو ساینا در طرح و رنگبندی متنوع

 

روکش صندلی رخ پارچه مازاراتی پشت چرم خودرو سمند

روکش پارچه کنفی گلدوزی، اجرا شده برای تمامی خودروها

 

روکش پارچه کنفی گلدوزی سمند

روکش تمام چرم مارون عسلی۲۰۶

 

 

 

 

روکش صندلی در تهران , انواع روکش صندلی , روکش صندلی چرمی‌ , روکش صندلی پارچه ای , بهترین روکش صندلی , روکش صندلی خودرو آرین در تهران , تولید و فروش روکش صندلی آرین در تهران , مزایای روکش صندلی چرمی‌ , مزایای روکش صندلی پارچه ای ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed