Address & Contact

Our Address

تهران

Telephone

سرویس خواب و جهیزیه رادگستر اجلاس ذوالفقاری

✨تولید انواع سرویس خواب‌‌‌های دو نفره و تک‌نفره با کیفیت و قیمت مناسب
✨ انواع مدل‌‌‌های تخت اسپرت،کلاسیک،مدرن و… مطابق با انواع دکوراسیون منزل شما

❇️این روزها با توجه به اندازه و حجم کم فضاها سرویس خواب باید متناسب با محیط طراحی شود. فضای کم در اتاق خواب‌ها سبب شده است سازندگان سرویس خواب به فکر ایده‌های جدید به این منظور باشند.

? سرویس خواب سنتی:

?در سرویس خوابهای سنتی تمامی‌قطعات آن از چوب درختان راش وافرا و یا گردو ساخته شده است. در این مدل سرویس خواب، تمامی‌اجزا و ملزومات آن دارای پایه‌‌‌های زمخت چوبی بوده و در ساختار تاچی شکل بالای تخت خواب و پایین آن کاملا منبت کاری شده است.

? سرویس خواب کلاسیک:

?سرویس خواب‌‌‌های کلاسیک برگرفته از سرویس خوابهای سنتی بوده با این تفاوت که زمختی و شلوغی و سنگینی سرویس خواب‌‌‌های سنتی در آنها کمتر دیده میشود و با استفاده از چوب‌‌‌های کمتر کار شده و ساده تر و حذف بعضی مولفه‌‌‌های سرویس خواب سنتی مثل منبت کاری روی چوب تغییراتی در آن بوجود آمده است.

? سرویس خواب مدرن:

?سرویس خواب مدرن با استفاده از مصنوعات چوبی مثل ام دی اف و نئوپان در ساختار تولید آن استفاده شده است و تنوع رنگ در آن بسیار زیاد شده و اتصالات بکار رفته در آن از نوع اتصالات جدید و امروزی بوده که باز و بسته کردن آنها راحت تر شده و قابلیت‌‌‌های جدید در آن لحاظ گردیده است.

به مدیریت:فرهاد ذوالفقاری

 

 

 

سرویس خواب , انواع سرویس خواب , سرویس خواب کلاسیک , سرویس خواب مدرن , سرویس خواب سنتی , تولیدی سرویس خواب ذوالفقاری در تهران , فروش انواع سرویس خواب در تهران , سرویس خواب ام دی اف , سرویس خواب و جهیزیه رادگستر اجلاس در تهران , قیمت انواع سرویس خواب در تهران ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed