Address & Contact

Our Address

مشهد ، انتهای بلوارطبرسی ، شمالی میدان جمعه بازار خ طالقانی

تولید و فروش صندلی تاشو ممتاز

🔻🔺 تولیدی صندلی تاشو ، چرخ خرید ، صندلی ساحلی
🔻🔺 جای سیب زمینی و پیاز ، صندلی ضربدری و کلیه مصنوعات فلزی
🔻🔺 داشتن ابزار مناسب و درست برای مسافرت، نقش بسیار پر رنگی در لذت بردن از سفر دارد
🔻🔺 صندلی تاشو مسافرتی یک محصول بسیار پرکاربردی در سفر می باشد
🔻🔺 این صندلی به علت تاشو بون فضای بسیار کمی را هنگام بسته بندی اشغال میکند به همین علت حمل آن بسیار راحت است
🔻🔺 به جرئت میتوان گفت صندلی تاشو مسافرتی همه ی ویژگی های یک صندلی مناسب برای استفاده در سفر و کمپینگ را دارا می باشد

 

 

 

⚡️ منظور از صندلی تاشو سفری چیست؟

💥صندلی تاشو سفری وسیله ای است که به منظور نشستن و استراحت کردن در طبیعت و سفر مورد استفاده قرار می گیرد، این صندلی ها قابلیت جمع شدن دارند، یعنی می توان آن ها را جمع کرد و درون صندوق عقب خودرو قرار داد.

💥 از مهم ترین ویژگی این وسیله می توان به قابلیت کاهش سایز و وزن کم آن ها اشاره کرد. در واقع نوعی صندلی سبک و قابل حمل هستند که به علت تاشو بودن می توان آن ها را در جاهای مختلف استفاده کرد.

⚡️ مزایای استفاده از صندلی تاشو

💥قیمت آن ها در مقایسه با سایر وسایل مسافرتی ارزان تر است، بنابراین از ارزش خرید بالایی برخوردار هستند.

💥به دلیل تاشو بودن حجم آن ها تقریبا به نصف کاهش پیدا می کند که این خود باعث می شود فضای کمتری از صندوق عقب شما را اشغال کنند.

💥معمولا از جنس چوب و فلز آلومینیوم ساخته می شوند که باعث سبک بودن آن ها می شود. در مورد وسایل مسافرتی وزن کم یک مزیت مهم محسوب می شود.

💥مقاومت بالا و ضد آب بودن یکی از مزیت های مهم صندلی سفری است. زیرا بیشتر در مکان هایی مانند کنار دریا و رودخانه استفاده می شوند.

💥نشستن روی صندلی جلوی خیلی از مشکلات ناحیه ستون فقرات و گردن را می گیرد، بنابراین شما کمتر دچار آسیب دیدگی می شوید.

⚡️ میز تاشو فنری

🌐مدل خانگی این چرخ دستی ها به راحتی قابلیت جمع شدن هستند حتی قسمت زیر چرخ دستی خرید تاشو پله رو که مورد مثال ما هم بود قابلیت جمع شدن را دارد. این مورد نشان می دهد که این چرخ دستی ها به هنگام عدم استفاده فضای خیلی کمتری را اشغال می کنند.

🌐چرخ های به کار رفته در تمامی محصولات بسیار با کیفیت و روان است و به راحتی قادر خواهد بود تمامی خریدهای شما را حمل کند. حتی این چرخ ها توانایی حمل وسایل در طبقات بالا یا پایین ساختمان، جاده های ناهموار، جاده های صاف و غیره را دارند و به راحتی و آسانی هم حرکت می کنند. از همه مهم تر اینکه مدیریت کردن و حمل آن هم خیلی ساده است و بدون هیچ سعی و تلاشی می توانید خرید های سنگین خودتان را از فروشگاه تا درب منزل جابجا نمایید.

🌐چرخ دستی خرید تاشو پله رو سبک و جادار است و همین مورد موجب شده تا خرید از فروشگاه ها و سوپرمارکت ها و حتی سبزی فروشی ها برای تمامی افراد بسیار ساده و آسان باشد. حتی از این نوع چرخ دستی ها می توانید در مسافرت های متفاوت، سفر در پارک یا ساحل، حمل وسایل پیک نیک و غیره هم استفاده نمایید.

مدیریت:آقای علی جعفری
09023155789
0514514304

 

 

 

صندلی توریست , صندلی تاشو توریستی , میز و صندلی توریست , صندلی سفری تاشو توریست , صندلی تاشو مسافرتی , میز و صندلی تاشو مسافرتی چوبی , میز تاشو کمپینگ , میز توریست ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed