تولید و فروش لوازم ورزشی صفرزاده

⚡️ لوازم شنا،کوهنوردی، ایروبیک

⚡️ انواع وزنه های بدنسازی

⚡️ کفش مخصوص هر رشته ورزشی والیبال و فوتبال

فروش انواع دوچرخه خانگی و باشگاهی
🔴 انواع لوازم و وسایل ایروبیک

🔰 همان‌طور که قبلاً هم گفته شد ایروبیک مجموعه‌ای از تمرینات هوازی می‌باشد لذا وسایل آن نیز بیشتر مختص حرکت اندام‌ها و تقویت سیستم تنفسی و عروقی می‌باشد. لازم است بدانید به دلیل شباهت برخی تمرینات ایروبیک با ورزش پیلاتس، معمولاً تجهیزات این دو رشته ورزشی در بعضی موارد باهم یکسان هستند

🔹 زیرانداز یا مت تمرینی (Matt)
🔹 دمبل ایروبیک (Aerobic dumbbells)
🔹 توپ تعادلی (Gym ball)
🔹 حلقه ایروبیک (Hulahoop )
🔹 چرخونک ورزشی

حلقه هولاهوپ فشاری مناسب برای تناسب اندام

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

🌟 انواع لوازم شنا

وسایلی مانند تخته شنا، دماغ گیر شنا، کفش شنا، نودل شنا، کفی شنا، گوش گیر استخر و اسنورکل شنا بهترین تجهیزات مربوط به شنا و استخر را تشکیل می دهند.

💠 فین شنا : فین شنا به عنوان یکی از تجهیزات ضروری شنا در نظر گرفته می شود و جزو اصلی ترین وسیله شنا افراد حرفه ای به شمار می رود. هم چین فین شنا باعث ارتقای سطح شنا افراد آماتور نیز می شود. به طور کلی در هر سطحی از مهارت شنا باشید فین شنا باعث سرعت حرکت پاهای شما در آب می شود.

💠 تخته شنا : بهترین وسیله برای آموزش شنا در سنین مختلف مخصوصا کودکان است که معمولا از جنس فوم بوده و با استفاده از آن به راحتی تعادل افراد روی آب حفظ می شود.

💠 دماغ گیر شنا : عده ای زیادی از افراد تمایلی برای استفاده از دماغ گیر شنا و گوش گیر استخر ندارند ولی باید به این نکته توجه داشته باشند که فلسفه دماغ گیر و گوش گیر استخر، ممانعت از ورود آب به مجرای حساس تنفسی و محافظت از گوش در برابر عفونت های احتمالی است. دست کم استفاده از این دو وسیله برای کودکان جزو موارد ضروری می باشد.

💠 تیوپ شنا : جزو تجهیزات ضروری شنا نیست. این وسیله جزو ابزارهای تفریحی شنا محسوب می شوند. هرچند که تولید این وسیله صرفا جهت استفاده کودکان نبوده ولی میزان جذابیت تیوپ شنا برای کودکان چند برابر است. رنگ های شاد تیوپ های شنا به خصوص تیوپ شنا دخترانه از عوامل تأثیرگذار بر محبوبیت آنها است.

💠 کفی شنا : کفی های شنا تا حدودی مشابه کفش شنا عمل می کنند. بهترین ویژگی کفی شنا تأثیر مثبت بر سرعت شناگران است.

💠 اسنورکل شنا : اسنورکل همان لوله های تنفسی است که اغلب در بین تجهیزات غواصان به چشم می خورد. این وسیله منجر به تنفس راحت شناگر به هنگام شنا می شود. این مدل از تجهیزات شنا محدودیت سنی ندارد. با این وجود متأسفانه کمتر مورد استفاده عموم قرار می گیرد.

کرنومتر تک زمانه و ۱۰ زمانه برای رکورد گیری

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

⚜️ لوازم کوهنوردی

⭕️ برای یک سفر طبیعت‌گردی بدون خطر و لذت‌بخش بهتر است مهم‌ترین و ضروری‌ترین لوازم را همراه خود داشت. برای ورزش کوهنوردی کوله‌پشتی مناسب و کفش ورزشی مهم‌ترین وسایل هستند. کوله‌پشتی‌های کوهنوردی‌ از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند و دارای حجم‌های متفاوتی هستند. برخی از آن‌ها کوچک و برای برنامه‌های یک‌روزه هستند درحالی‌که بعضی از مدل‌های آن‌ها بزرگ و مناسب برنامه‌های چندروزه هستند. کوله‌های بزرگ باید ظرفیت کافی برای قرار دادن کیسه‌خواب، لباس برای چند روز و چند لیتر آب داشته باشند.

⭕️ کفش کوهنوردی همانند سایر لوازم کوهنوردی از تنوع بسیار زیادی برخوردار است. برخی از کفش‌های کوهنوردی برای فصل تابستان مناسب هستند و می‌توان آن‌ها را در سفرهای کمپینگ هم استفاده کرد. برخی هم مناسب صعودهای بلند و زمستان هستند و در برف و یخ از پا به‌خوبی محافظت می‌کنند. کفش‌های کوهنوردی زمستانه قیمت بسیار بالایی دارند و مناسب کوهنوردهای حرفه‌ای هستند.

⭕️ کیسه‌خواب و چراغ‌قوه ازجمله مهم‌ترین وسایلی است که برای کوهنوردی و کمپینگ چند روزه نیاز است. کیسه‌خواب‌ها از تنوع بالایی برخوردار هستند و قیمت نسبتاً بالایی دارند. خواب در کوهنوردی بسیار مهم است از این رو خرید یک کیسه‌خواب باکیفیت و گرم در این ورزش بسیار مهم است.

دستکش های کوهنوردی در سایز های مختلف

به مدیریت : وحید صفرزاده

وزنه آزاد با دست دمبل

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

طناب سیم بکسل دار و بلبرینگ دار

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

دستبند های متنوع نایک و آدیداس

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

انواع آرم های رزمی

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

تاپ شلوارک نخی

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

توپ های پینگ پنگ

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

پاور بال برای تقویت مچ دست

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

کفش پیاده روی زنانه و مردانه

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

کفش های فوتبالی

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

کیسه بوکس بچه گانه در سایز های مختلف و رنگ های مختلف

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

کوله های ورزشی

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

انواع توپ والیبال و فوتسال

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

ست اسکیت همراه با کلاه محافظ آرنج و زانو و دست

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

اسکیت دخترانه و پسرانه

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

پیراهن شورتک های چاپ دار

 

 

 

 

تولید و فروش لوازم ورزشی صفرزاده در جلفا , تولید و فروش لوازم ورزشی صفرزاده , لوازم ورزشی صفرزاده در جلفا , تولید و فروش لوازم ورزشی در جلفا , لوازم شنا در جلفا  , لوازم کوهنوردی در جلفا  , لوازم ایروبیک در جلفا  , لوازم انواع وزنه های بدنسازی , کفش مخصوص ورزشی , فروشگاه لوازم ورزشی در جلفا ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed