درب و پنجره برادران طاهری

✨ارسال به تمام نقاط✨
✨تحویل ونصب در اسرع وقت✨
✨بالاترین کیفیت نازل ترین قیمت✨

✨تولید حفاظ شاخ گوزنی با انواع مدل آبشاری،بوته ای و …

✨تراکم و ارتفاع کم و زیاد و رنگ کوره ای co2 جوش

✨ساخت درب و پنجره و انجام انواع کارهای جوشکاری

?حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

?حفاظ شاخ گوزنی یا نرده دیواری یکی از بهترین ابزار برای بالا بردن امنیت ویلاها، ساختمان های مسکونی و مناطق محافظت شده می باشد.علت اصلی این نام گذاری، شباهت ظاهری آن به شاخ گوزن است. حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها امنیت بسیار بالایی دارند .

?بهترین و ایمن ترین نوع حفاظ برای بالا بردن امنیت منازل مسکونی ، مناطق تفریحی ، اداره جات ،ویلاهای درون شهری و برون شهری و غیره هستند .

?علاوه بر شباهت ظاهری از لحاظ استحکام نیز بسیار به شاخ گوزن نزدیک است ،این نوع حفاظ از لحاظ بصری نیز جز زیباترین نوع حفاظ ها محسوب میشود.

?وزن نرده حفاظ های شاخ گوزنی

?برای ایجاد امنیت ساختمان باید تراکم نرده ها به میزان استاندارد در نظر گرفته شود.

?در کارگاه های خارج از شهر و یا مناطقی که خلوت هستند و امکان سرقت بالاتر است،همیشه از حفاظ هایی با تراکم بالاتر استفاده می شود. جنس متریال ساخت،تراکم و اندازه بلندی حفاظ روی وزن آن تاثیر دارد.

?دلیل محبوبیت این نوع حفاظ ها

?نرده حفاظ شاخ گوزنی با توجه به شکل زیبا و تنوع در طرح های آن ،در مدت زمان اندکی توانست در بین سازندگان و افرادی که خواستار حفظ ابتدائی ترین امنیت ساختمان بودند، جایگاه ویژه ای برای خود باز کند .این نوع حفاظ دارای برتری های زیادی است .

?نرده کشی دور ساختمان ها و ویلاها قبلا در محل ساختمان انجام میگرفت .و این خود همواره برای سازندگان حفاظ دغدغه خاطر بود، چرا که احتمال شکست سنگ در پوش و جوشکاری در محل و….. را به همراه داشت .

?حفاظ شاخ گوزنی این ایراد را ندارد و به صورت قطعه های 2 متری تولید و رنگ آمیزی شده و جهت نصب به محل پروژه ارسال میشود .

به مدیریت:برادران طاهری پور

شماره های تماس:

09111707858
09111703749

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

 

 

 

 

حفاظ , انواع حفاظ , حفاظ شاخ گوزنی , کاربرد حفاظ شاخ گوزنی , ساخت درب و پنجره در گرگان , تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی در گرگان , انجام جوشکاری , انواع حفاظ شاخ گوزنی , حفاظ شاخ گوزنی بوته ای , حفاظ شاخ گوزنی آبشاری , درب و پنجره سازی برادران طاهری در گرگان ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed