شرکت آویسا تجارت مازند شیمی ساحل

✨تولید و پخش انواع آب رادیاتور و شیشه شور ماشین با کیفیت و قیمت مناسب

✨ارسال به سراسر کشور

شرکت اویسا تجارت مازند شیمی ساحل
با برند اختصاصی مازند شیمی ساحل
لیست قیمت محصولات موجود
آب رادیاتور ۴ لیتری ۵۹۵۰
آب رادیاتور ۳ لیتری ۴۲۸۰
شیشه شور ضد انجماد منفی ۱۸ درجه ۱۱۰۰۰
شیشه شور ماشین ۴ لیتری ۶۵۰۰
شیشه شور ماشین ۳ لیتری ۵۲۵۰
شیشه شور ماشین ۲ لیتری ۴۶۰۰
شیشه شور ماشین ۱ لیتری ۳۶۰۰

?آب رادیاتور

? آب رادیاتور مایعی است که درون رادیاتور خودروها ریخته می شود. این مایع برای سرد کردن موتور مورد استفاده قرار می گیرد تا از گرم شدن بیش از حد آن جلوگیری کند؛ در واقع به عنوان خنک کننده یا ضدیخ نیز شناخته می شوند.

? آب رادیاتور یا همان مایع رادیاتور، می تواند از مواد مختلفی باشد. بعضی ها از آب شهری به عنوان آب رادیاتور استفاده می کنند. برخی این آب را با مایع ضدیخ-ضدجوش ترکیب کرده و از این ترکیب استفاده می کنند. برخی نیز از آب مقطر یا از ترکیب آن با مایع ضدیخ-ضدجوش استفاده می کنند.

? بهترین ترکیب برای آب رادیاتور که در تمام دنیا پیشنهاد می شود، ترکیب آب مقطر(آب خالص، H2O خالص) و مایع ضدیخ-ضدجوش است. آب مقطر هیچ املاح اضافه ای ندارد و برای همین گزینه مناسبی برای آب رادیاتور است. مایع ضدیخ-ضدجوش نیز به اضافه شدن به آب مقطر، باعث بالارفتن دمای جوش آن(باعث می شود رادیاتور در دمای بالاتری جوش بیاورد) و کاهش دمای انجماد آن می شود.

?تفاوت آب رادیاتور با آب معمولی

عده زیادی از آب معمولی به عنوان آب رادیاتور استفاده می کنند که کار اشتباهی است. آب معمولی دارای املاح و ترکیبات گوناگونی است(تمام آب خالص، یعنی H2O، نیست). بخشی از این آب در اثر حرارت تبخیر می شود. در اثر این تبخیر املاح و ترکیبات درون این آب در رادیاتور رسوب کرده و موجب گرفتی یا خوردگی لوله های آن می شوند.

?تفاوت آب رادیاتور با ضد یخ

❄️ ضد یخ ماده ایست که به آب رادیاتور اضافه می شود تا دمای انجماد آنرا کاهش دهد. با کاهش دمای انجماد، آب رادیاتور در زمستان ها سخت تر دچار یخ زدگی می شود. یخ زدگی آب رادیاتور یکی از مشکلات بزرگی است که در زمستان برای خودروها پیش می آید. ماده ضدیخ-ضدجوش سیالی است که از ترکیب یک سیال پایه به نام اتیلن گلیکول(Ethylene Glycol) و مواد افزودنی برای جلوگیری از خوردگی، کف کردن، بهبود کیفیت، زنگ‌زدگی آب و رنگ تشکیل شده است.

❄️ خنک کننده یا ضد یخ بر پایه ی گلیکول بهترین انتخاب در وسایل نقلیه است؛ هرچند استفاده ی ضد یخ های بر پایه ی گلیکول به تنهایی انتخاب خیلی ایده آلی نیست و باید با یک مقدار مشخصی از آب مخلوط گردد. میزان این ترکیب بستگی به منطقه ی آب و هوایی دارد که ماشین در آن جا مورد استفاده قرار می گیرد؛ به عنوان مثال در مناطق گرمسیری این نست مساوی و به صورت 50/50 و در مناطق سردسیری میزان گلیکول باید افزایش یابد.

?مشخصات شیشه شوی استاندارد

⚡️ یک محصول استاندارد دارای ظاهری شفاف است. نقطه انجماد آن بستگی به نمونه‌ای که برای استفاده در تابستان یا زمستان طراحی شده، میان منفی ۵ تا منفی ۲۵ درجه سانتیگراد در برابر سرما مقاوم است و هنگام استفاده روی شیشه خودرو، به هیچ عنوان ایجاد کف نمی‌کند.

⚡️ چنین محصولی درون خود ذرات معلق ندارد، بوی خوشایندی دارد و هنگام استفاده روی رنگ خودرو ایجاد لکه نمی‌کند. مهم‌تر از همه بهتر است موقع خرید به مشخصات روی بسته دقت بیشتری کنید و اگر روی آن کلمه «عاری از متانول» یاد نشده است، برای قطعات سیستم برف پاک کن و رنگ خودرو خود ارزش قائل شوید و از خرید آن جلوگیری کنید، چون که یک شیشه شوی متانولی، هم به خودرو شما آسیب می‌رساند و هم ممکن است موجب مسمومیت‌های جدی شود.

به مدیریت:حمیدزاده و ملابراری

 

 

 

آب رادیاتور , شیشه شور خودرو , انواع آب رادیاتور , مشخصات شیشه شور استاندارد , تولید و پخش انواع آب رادیاتور و شیشه شور در مازندران , شرکت مازند شیمی ساحل در بابلسر , قیمت انواع آب رادیاتور , کاربرد آب رادیاتور , پخش آب رادیاتور در مارندران ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
علیزاده 7 مهر 1400 6:31 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

??