Address & Contact

Our Address

تهران،چهاردانگه،خیابان زارع ،خیابان سیدالشهداء،کوچه کمالی،بن بست اول،پلاک 1

تولید و پخش انواع مبلمان کریمی در چهاردانگه تهران

?مبلمان کریمی تولید کننده انواع مبلمان راحتی و چستر بالاترین کیفیت ممکن 
?بی‌واسطه از در کارخانه خریداری کنید
?با دوسال ضمانت اجرایی درخدمت مشتریان عزیز هستیم
?خریدی حضوری غیر حضوری ارسال در سراسر کشور

?ویژگی‌‌‌های مبل مناسب:

?ارتفاع پشتی یک مبل خوب باید بگونه‌ای باشد که شانه‌ها و قسمتی از گردن را محافظت کند.

?قسمت پشتی یک میل استاندارد باید بتواند گودی کمر را پوشش دهد.

?ارتفاع مبل از سطح زمین باید به گونه‌ای باشد که پا‌ها نه چندان کشیده و نه خم شوند.

?چنانچه رویه مبل از چرم تهیه شده باشد، باید از سطحی ناصاف جهت جلوگیری از تعریق برخوردار باشد.

?قسمت‌های مختلف مبل باید نرمی‌استانداردی داشته باشند به گونه‌ای که نه آنچنان سفت باشند که باعث برهم زدن آرامش شوند و نه آنچنان نرم که قسمت‌های چوبی مبل لمس شوند.

?وزن مبل یکی از ویژگی‌هایی ایست که باید به آن توجه شود. مبلمان منزل باید از وزن سبکی برخوردار باشند و حمل آن به سادگی میسر باشد.

?مبل چستر

?یکی از ویژگی های ظاهری که در بیشتر مبل های چستر فیلد دیده می شود، یک کاناپه راحت می باشد که با استفاده از دکمه های مشخصی لمسه کاری شده است؛ ولی لزوماً همه مبل ها این ظاهر را ندارند و به همین علت است که بعضی ها آن را با مبل راحتی چرمی یا مخمل اشتباه می گیرند.

?از جمله ویژگی هایی که مبل چسترفیلد دارد و آنها را از سایر مبل ها متمایز می‌کند و باعث محبوبیت بسیار زیاد آن ها شده است، دسته ها و پایه‌های این مبل ها هستند. دسته های زیبایی که این مبل ها دارند باعث می‌شود که خیلی از افراد در نگاه اول جذب این مبل ها شوند.

?یکی دیگر از ویژگی های جذاب مبل های چستر فیلد اندازه و ابعاد آن است که در اندازه های مختلف طراحی و تولید شده اند و افراد با توجه به نیاز خود و اندازه محیطی مبل مورد نظر خود را انتخاب، و آن را خریداری می کنند. مثلاً اگر خانه شما متراژ بالایی دارد، می توانید از مبل های چستر که دسته های پهن تر و اندازه بزرگتری دارند استفاده کنید. اگر خانه کوچکی دارید می توانید از مبل های چستر که دسته های آنها ظریف‌تر کار شده است و اندازه کوچکتری دارد استفاده کنید.

?ظاهر جذاب و زیبای مبلمان چسترفیلد، جذابیت فراموش نشدنی به این مبلمان بخشیده است. این زیبایی برای تکمیل شدن به یک فاکتور دیگر نیاز دارد و آن نحوه صحیح و اصولی چیدمان این مبلمان است، که شما با یک چیدمان درست می توانید این زیبایی را چند برابر کنید. مرکز اتاق نشیمن و پذیرایی بهترین جایی است که می توانید این مبل ها را در آن قرار دهید.

?ویژگی مبلمان راحتی 

?مبل های راحتی به خاطر ویژگی های مشخصی که دارند به این نام شناخته می شوند زیرا این مبل‌ها نشیمن های خیلی نرم و راحتی دارند که ارتفاع آنها نیز نسبت به سایر مبل های دیگر کم است و دارای دسته های پهن و بالشتی از جنس خود مبل هستند و در ظاهر مبل های راحتی بیشترین چیزی که دیده می شود پارچه است.

?اصول و قواعد چیدمان مبل های راحتی 

?سعی کنید برای زیبایی هر چه بیشتر دکوراسیون منزل خود چیدمان اصولی انجام دهید و برای این کار باید بدانید که مهمترین نقطه منزل شما اتاق نشیمن و پذیرایی است و با توجه به اینکه منازلی که امروزه افراد در آن ساکن هستند زیاد بزرگ نیست بهتر است که در پذیرایی ها به جای اینکه از مبل استیل و کلاسیک استفاده کنید از مبلمان راحتی استفاده کنید تا بتوانید باعث آرامش بیشتر فضا شوید و فضای اتاق را خیلی شلوغ نکنید.

?بیشتر مهمانی های خانوادگی و رسمی در پذیرایی منازل برگزار می شود و به همین علت است که نقش بسیار مهمی را در منزل دارد و برای دکوراسیون آنها باید وقت زیادی گذاشته شود و به چیدمان آن توجه شود زیرا به خاطر اهمیت این اتاق باید مبلمانی که در آن میگذاریم یک فضای صمیمانه زیبا و منعطف را داشته باشد.

به مدیریت:کریمی

 

 

تولید و پخش مبلمان کریمی در تهران , تولید مبلمان در تهران , پخش مبلمان در تهران , مبلمان کریمی در تهران , قیمت مبلمان در تهران , تولید مبلمان در چهاردانگه تهران , تولیدی مبلمان کریمی , انواع مبلمان در تهران , فروش مبلمان در تهران , مبلمان زیبا , مبلمان با کیفیت , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed