Address & Contact

Our Address

تهران،پاکدشت

Telephone

 باربیکیو کباب پز گازی شعله وران پیشگام عصر در تهران و سراسر کشور

💎تولید و پخش انواع اجاقگاز،اجاق گاز مبله،اجاق گاز صفحه ای،اجاق گاز صنعتی،اجاق گاز رومیزی،اجاق پروفیلی 
💎تولید انواع اجاق گاز باه استفاده از بهترین متریال و دارای نشان استاندارد

💥کباب پز گازی صادراتی (٧٠ سانتی)💥

📏در ابعاد ۹۰،۸۰،۷۰،۶۰،۵۰ و ۱۰۰

مجهز به بدنه استیل، شیر استاندارد و سینی چربی گیر

✨گروه صنعتی شعله‌وران پیشگام عصر✨

⚙️تولیدکننده انواع لوازم گازسوز صنعتی‌و خانگی

دارای نشان استاندارد ملی ایران
بابیش از دو دهه سابقه

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

💥(رنگ سفارشی)کباب پز گازی استاندارد ۵۰ سانتی 💥

📏در ابعاد ۸۰،۷۰،۶۰،۵۰و۹۰

✅مجهز به رنگ نسوز کروکدیلی،شیر استاندارد و سینی چربی گیر

✨گروه صنعتی شعله‌وران پیشگام عصر✨

⚙️تولیدکننده انواع لوازم گازسوز صنعتی‌و خانگی

🎖دارای نشان استاندارد ملی ایران

🔝بابیش از دو دهه سابقه

📦ارسال به سراسر ایران و جهان

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

💥باربيكيو گازی پلوپز دار استاندارد(70 سانتی)💥

👌🏻مجهز به شمعک،باکس ذغال،شیر استاندارد، صفحه گریل، سینی چربی گیر و پایه متحرک.

📏در ابعاد ۱۰۰،۹۰،۸۰،۷۰ و ۲۰۰ سانتی

✨گروه صنعتی شعله‌وران پیشگام عصر✨

⚙️تولیدکننده انواع لوازم گازسوز صنعتی‌و خانگی

دارای نشان استاندارد ملی ایران

🔝بابیش از دو دهه سابقه

📦ارسال به سراسر ایران و جهان

✳️اجاق گاز صنعتی 

💥رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی و کترینگ‌ها نیاز به ابزارهایی برای راه‌اندازی کسب‌وکار خواهند داشت. یکی از مهم‌ترین وسایل برای راه‌اندازی این کسب‌وکارها اجاق گاز صنعتی است.

💥اجاق گاز صنعتی جهت پخت‌وپز سریع و با حجم بالا مورداستفاده قرار می‌گیرد. وجود اجاق‌گازهای صنعتی در بازار نشان می‌دهد که این وسیله با انواع مختلف و تعداد شعله‌های متفاوت ساخته و به بازار ارائه می‌شود. بسته به نیاز خود شما باید اجاق گاز موردنظر با تعداد شعله مناسب را انتخاب و خریداری کنید.

💥اجاق‌گازهای صنعتی در تعداد ۲، 4 و ۶ شعله به‌صورت برقی، اجاق گاز ایستاده، اجاق گاز پروفیلی، اجاق گاز تمام استیل و اجاق گاز کوره‌ای در دسترس شما قرار دارد.

💥هرکدام از این اجاق‌گازها بسته به نیاز شما با کیفیت بالا طراحی و ارائه می‌شوند. آشنایی با اجاق گاز صنعتی در انواع مختلف به‌خوبی می‌تواند شما را نسبت به خرید اجاق گاز موردنیاز آگاه کند.

✳️کاربرد اجاق گاز صنعتی 

🔺از کاربردی‌ترین وسایل در رستوران‌ها و آشپزخانه‌ها اجاق گاز صنعتی خواهد بود. استفاده از این نوع اجاق گاز در مقایسه با اجاق‌گازهای خانگی در رستوران و کاربردی‌تر است. با توجه به اینکه این مکان‌ها جهت ارائه محصولات خود با حجم بالایی سروکار دارند، نیاز به وسایل پیشرفته‌تر خواهند داشت.

🔺ازاین‌رو با طراحی و ساخت اجاق‌گازهای صنعتی نیاز مدیران رستوران‌ها و کترینگ‌ها به‌خوبی رفع خواهد شد. آشنایی با اجاق گاز صنعتی به شما خواهد گفت که حرارت این اجاق گاز و ظرفیت آن‌ها بسیار مناسب‌تر نسبت به اجاق‌گازهای خانگی هستند. به همین دلیل برای ارائه خدمات در رستوران‌ها باید با خرید اجاق گاز صنعتی بتوان به‌سرعت عمل کرد.

🔺علاوه بر ظرفیت بالا و میزان حرارت بسیار بالایی که مشعل‌های اجاق گاز صنعتی دارند، به‌خوبی می‌تواند غذای موردنیاز را با سرعت‌بالا حاضر کند.

🔺جنس مشعل‌ها در مقابل صدمات شستشو با کیفیت بالایی که دارند، مقاومت مناسبی از خود نشان می‌دهند. امروزه و با طراحی و تولید انواع اجاق گاز صنعتی برای مشاغلی مانند رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی و کترینگ‌ها نیاز مدیران به‌خوبی برطرف شده است.

✳️اجاق گاز پروفیل 

💠اجاق گاز پروفیل یکی از اجاق گاز های پرکاربرد و پرفروش در بازار است. اجاق گاز پروفیل چند وقتی است که بازار صادراتی بسیار خوبی نیز پیدا کرده است. این اجاق گاز ها در اندازه ها و مدل های مختلفی تولید و عرضه می شوند.

✳️اجاق گاز پروفیل چیست؟

🔸🔹اجاق گاز های پلوپز
🔸🔹اجاق گاز های رومیزی
🔸🔹اجاق گاز های صفحه ای
🔸🔹اجاق گاز های طرح فر
🔸🔹اجاق گاز های فردار

✳️کیفیت و ویژگی های اجاق گاز پروفیل 

🔰اجاق گاز پروفیل در رنگ های کوره ای، نقره کوب یا چکشی و یا رنگ ضد حرارت تولید می شوند. برخی دیگر از ویژگی های اجاق گاز پروفیل به این شرح است:

⚡️تعداد شعله ها: تک شعله، دو شعله، سه شعله و چهار شعله
⚡️مدل شعله ها: ساده و مشعل کوره ای
⚡️شیر کنترل: ساده و صنعتی
⚡️رنگ: کوره ای، ساده، الکتروستاتیک
⚡️ابعاد اجاق گاز پروفیل نیز از کوچکترین نمونه آن یعنی 18*18 شروع شده و تا سایز95*95 سانتیمتر نیز میرسد.

به مدیریت:محمد علی جایز
09127926281

 

تولید عمده اجاق گاز صنعتی پروفیلی شعله وران پیشگام عصر پاکدشت تهران , پخش عمده اجاق گاز صنعتی پروفیلی شعله وران پیشگام عصر پاکدشت تهران , قیمت اجاق گاز صنعتی در پاکدشت , قیمت اجاق گاز پروفیلی در پاکدشت , اجاقگاز , اجاق گاز مبله , اجاق گاز صفحه ای , اجاق گاز , اجاق گاز صنعتی , اجاق گاز رومیزی , اجاق پروفیلی , لوازم خانگی , کباب پز گازی , اجاق مسافرتی , تجهیزات رستوران , گازسوز , شعله وران پیشگام , 

Reviews

Leave a Review


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/zmat/domains/zmat.ir/public_html/wp-content/themes/directory2/ait-theme/elements/contact-form/captcha/ait-really-simple-captcha.php on line 257

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/zmat/domains/zmat.ir/public_html/wp-content/themes/directory2/ait-theme/elements/contact-form/captcha/ait-really-simple-captcha.php on line 257
captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed