تولید پخش و فروش کفی های سه بعدی کفپوش صندوق عرق گیر و آفتاب گیر اهورا 

🔺 کفی پنج بعدی اهورا ، کفی لب تا طرح سانا اهورا 

🔺 تولید و پخش کفی های سه بعدی ، کفپوش صندوق و عرق گیر 

🔺 انواع آفتاب گیر و دور فرمان انواع خودرو 

🌟شما میتوانید مستقیم و حضوری از کارخانه خرید کنید🌟
🌟با یکسال ضمانت ترک و شکست. پوشندگی کامل زیر پا، قابل شستشو، راحت، ضد سایش، نوار چرم دور دوز ، سه لایه 
🌟 از نظر کیفیت، ضخامت، نرمی کار، بسته بندی شیک، قالب فیت، همه چی عالی،

🌀شما احتمالا زمان زیادی برای فکر کردن راجع ‌به کفپوش ماشین خود نمی‌کنید اما با توجه به میزان خاک، گل، آب و شنی که هر روز به داخل ماشین خود می‌‌برید، باید به این موضوع بیشتر فکر کنید. هر کفپوشی برای ماشین شما خوب نیست و یک کفپوش نامناسب می‌تواند ارزش ماشین شما را از نظر ظاهری پایین بیاورد و همینطور برعکس، یک کفی ماشین خوب ‌می‌تواند ظاهر داخل ماشین را جذاب‌تر کند.

 

💥 کفپوش سه بعدی خودرو، با ظاهری شکیل و بسیار زیبا علاوه بر زیبایی چشمگیری که به خودرو می دهد مانع خوبیست برای جلوگیری از نفوذ مایعات ، گرد و غبار و هر چیزی که باعث کثیف شدن موکت های فابریک کف خودرو میشود 💥

🌀 کفپوش سه بعدی از جمله بهترین کفپوش های ماشین می باشد که بسیاری از افراد آن را خریداری می کنند. کفی سه بعدی به صورت قالبی کف ماشین قرار می گیرد و از ورود بسیاری آلودگی ها و مایعات به درون کفپوش سه بعدی جلوگیری می کند.

💥یکی از مهم ترین مزیت های که کفپوش 3 بعدی ماشین دارد این است که لیز نمی خورد و به همین دلیل شما به راحتی از آن می توانید استفاده کنید💥

🌀 کفپوش 3 بعدی خودرو از جمله مهمترین لوازم مازاد خودرو به شمار می رود که وظیفه اصلی آن شکیل کردن خودرو می باشد. اگر می خواهید از آسیب هایی که به کف خودرو وارد می شود جلوگیری کنید بهتر است این دسته از محصول را مورد استفاده قرار دهید.

 

 

🌀 صندوق عقب خودرو قسمت کلیدی‌ای از خودرو است که برای جا به جایی وسایل استفاده می‌شود و تمیزی آن اهمیت زیادی دارد. احتمالا برای هرکسی پیش آمده که ظرفی مثل روغن یا مایع دیگری درون صندوق باز شده و آن را کثیف کرده باشد یا بر اثر جا به جایی وسایل زباله‌هایی در صندوق عقب ریخته شده‌باشند.

🌀 یکی از راه‌هایی که برای مقابله با مشکلات این چنینی وجود دارد استفاده از کفپوش فابریک صندوق خودرو است. این کف‌پوش‌ها را کارخانه‌های مختلف تنها برای مدل خاص می‌سازند و برای مثال کفپوشی که برای پژو 206 sd قابل استفاده شده است را نمی‌توان در خودروی ام وی ام x22 استفاده کرد. حتی برای مثال دو خودروی تیبا و ساینا که هردو تولید سایپا هستند نیز کف‌پوش‌های فابریک متفاوت از یکدیگر دارند.

 

🌀 کف‌پوش‌ها عموماً از جنسی ساخته‌شده‌اند که سریعاً قابل شست‌وشو هستند و بوی بدی در برخورد با مواد به خود نمی‌گیرند. برندهای خوبی از این وسیله در بازار موجود است که هرکدام می‌توانند نیازهای شما را برآورده کنند. 

مدیریت : آقای جمشیدی
09374808304
09213773436

 

 

 

 

 

 

 

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

 

 

 

 

 

✨انواع کفی های پنج بعدی کفی لب تا طرح سانا اهورا✨
??????????????

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کفی سه بعدی , کفی سه بعدی اهورا , کفپوش صندوق عقب , کفپوش سه بعدی , قیمت کفپوش سه بعدی , کفپوش سه بعدی ماشین , کفپوش سه بعدی 206 , قیمت کفپوش برای سمند , کفپوش سه بعدی کوییک , قیمت کفپوش سانا برای ساینا , کفپوش صندوق سانا , کفپوش صندوق عقب پژو پارس , کفپوش صندوق عقب پراید صبا , کفپوش صندوق عقب پارس , کفپوش صندوق عقب کوییک , قیمت کفپوش صندوق عقب ریو , کفپوش صندوق عقب سمند , کفپوش صندوق عقب پراید دوگانه , کفپوش_سه_بعدی_خودرو , , کفی_سه_بعدی_ماشین , کفی۳بعدی_جدید , تولید_کفی_اهورا , تولیدی_کفی_اهورا , اسپورت_کفی_سه_بعدی , اسپرت_تولید_اهورا , کفپایی_کفی_سه_بعدی_ساینا , کفپایی_ماشین , کفپایی_سه_بعدی_مکس , کفپایی_سه_بعدی_دیپلمات , کف_پایی_تولیدی_کفپایی_خودرو , تولید_کف_پایی_خودرو_آریا , کف_پایی_ساینا , تولیدی_کفی_سه_بعدی , کارخانه_کفی_سه_بعدی , کف_پایی_سه_بعدی_اهورا , زیر_پایی_سه_بعدی_آریانا , زیر_پایی_تولید_کفپایی_خودرو , پایتخت_تولیدی_کفپایی_خودرو , تولید_روکش , تولید_کفی , تولید_کفی_سه_بعدی , تولیدی_کفی_سه_بعدی , کفی_صندوق , کفی_لب_برگردون , کفی سه بعدی اهورا , تولیدکفپوش اهورا , آفتاب گیر ماشین در تهران , عرق گیر صندلی در تهران ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
مهدی 7 دی 1400 7:46 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

عالی هستید