Address & Contact

Our Address

تهران،شهرک صنعتی ایوانکی،بلوار تلاش،تلاش ۹،پارس ۵،تعاون ۸،پلاک ۸

تولید سازه های کنافی شرکت نیکنام پروفیل آراد در تهران (آراد پروفیل) شرکت آراد پروفیل

Production of Arad Knauf structures in Tehran

🌟شرکت نیکنام پروفیل آراد در تهران  شرکت آراد پروفیل
🌟سازه های این شرکت از متریال درجه یک و کیفیت بالا برخوردار است
🌟قیمت مناسب و کیفیت بالا 
🌟ارسال به سراسر کشور 

✳️پروفیل گالوانیزه چیست؟شرکت آراد پروفیل

💠تولید پروفیل‌های گالوانیزه یا گالوانیزاسیون پروفیل فولادی، یک فرآیند شیمایی، الکتریکی یا مکانیکی است که در آن پوشش محافظ (معمولا روی) به فولاد یا آهن اضافه می‌شود تا از زنگ‌زدگی فلز مادر جلوگیری شود. گالوانیزاسیون یا روی‌اندود کردن فلزات، فرآیندی است که از ۳۰۰ سال پیش شروع شده و قدمتی طولانی دارد.شرکت آراد پروفیل

💠فرآیند گالوانیزاسیون به نام لوییجی گالوانی نام‌گذاری شده که دانشمند ایتالیایی و ابداع‌کننده‌ این روش بوده است. یکی از متداول‌ترین روش‌های تولید این پروفیل‌ها، تولید پروفیل‌ گالوانیزه با روش گالوانیزه گرم است که در آن، قطعات در روی مذاب غوطه‌ور می‌شوند و با توجه به این که قیمت پروفیل گالوانیزه به عوامل مختلفی از جمله ضخامت، ابعاد و نوع تولید آن بستگی دارد، بررسی روش تولید اهمیت دارد.

 

✳️مشخصات و ویژگی‌های قوطی گالوانیزه 

💥پروفیل یا قوطی‌های فلزی موارد استفاده‌ مختلفی در صنایع مختلف دارند. قوطی‌ها ویژگی‌ها و کاربردهای خاصی دارند که با هیچ محصول دیگری قابل مقایسه نیست. پروفیل گالوانیزه مقطع توخالی فلزی است که از ورق‌های فلزی تولید می‌شود.

💥بیشتر پروفیل‌ها از جنس فولاد هستند و مقاومت خاصی در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی دارند. قوطی گالوانیزه محصول ورق‌های فولادی گالوانیزه است که با نورد سرد و گرم تولید می‌شود و به‌خاطر روی‌اندود بودنش، مقاومت زیادی در برابر فرسودگی و خوردگی دارد.

💥قوطی گالوانیزه نوعی از پروفیل است که به خاطر ویژگی ضد زنگ بودنش، در صنایع و قسمت‌های تحت تاثیر زنگ‌زدگی بیشترین استفاده را دارد. علاوه بر در، پنجره و قسمت‌های بیرونی ساختمان که در مواجهه با آب و هوا یا رطوبت می‌تواند بیشترین فرسودگی و خوردگی را داشته باشد، قوطی گالوانیزه برای تقویت پنجره‌های پی‌وی‌سی هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

✳️کاربرد قوطی های گالوانیزه  شرکت آراد پروفیل

🔹🔸تولید انواع لوله‌های فلزی 
🔹🔸محافظت در برابر قطعات ارزشمند ساختمان 
🔹🔸تولید انواع سینی کابل در محیط‌های خانگی و صنعتی 
🔹🔸چارچوب‌بندی در و پنجره‌ها 

✳️انواع پروفیل گالوانیزه 

🔺پروفیل‌ گالوانیزه انواع مختلفی دارد که بسته به سبک یا سنگین بودنش دسته‌بندی می‌شود. پروفیل‌های گالوانیزه می‌توانند سبک، سنگین، صنعتی یا کشاورزی باشند که هر کدام ضخامت، ابعاد و وزن متفاوتی دارند.از آن جایی که مورد استفاده‌ اصلی پروفیل‌های گالوانیزه در و پنجره است، پروفیل گالوانیزه در ابعاد متفاوتی برای ساختشان استفاده می‌شود.

🔺پروفیل گالوانیزه به شکل‌های مربعی و مستطیلی در بازار عرضه می‌شود. قطر قوطی‌های مربعی از ۱ تا ۴ میلی‌متر متغیر است، در حالی که قوطی‌های مستطیلی قطری بین ۱ تا ۳ میلی‌متر دارند.

🔺انواع پروفیل، کاربردهای گوناگونی در صنعت ساخت‌و‌ساز دارد. مثلا پروفیل U گالوانیزه با ضخامت ۱ تا ۲ میلی‌متر برای ساخت سقف سوله‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و ضخامت‌های ۳ میلی‌متر برای ساخت ستون کاربرد دارد.

✳️کاربردهای پروفیل گالوانیزه شرکت آراد پروفیل

🔰بخش اعظمی از پروفیل‌ گالوانیزه جهت ساختن در و پنجره‌های PVC به کار می‌رود. از جمله مزایای استفاده‌ آن می‌توان به جلوگیری از هرز شدن پیچ‌ها، افتادگی و البته مقاومت در برابر خوردگی اشاره کرد. قیمت انواع پروفیل بر اساس همین کاربرد و البته مواردی مثل ضخامت و طول‌های خاصی که دارند تعیین می‌شود.

🔰یکی دیگر از خاصیت‌های پروفیل گالوانیزه، افزایش مقاومت و استحکام در برابر فشارهای جوی و باد در ساختمان‌های بلند است. پنجره‌های ساختمان‌ها و برج‌هایی که در ارتفاعات زیاد تحت تاثیر وزش نیروی باد هستند، به طور قابل توجهی تحت فشار هستند. در طبقات پایین‌تر نیز مواردی مثل نشست ساختمان، می‌تواند در طولانی‌مدت به قاب پنجره‌ها فشار وارد کند.

🔰برای انتخاب اندازه پروفیل گالوانیزه، به ابعاد پنجره دقت می‌کنیم. معمولا ضخامت پروفیل‌های گالوانیزه از یک میلی‌متر شروع می‌شود و بر حسب مورد استفاده افزایش پیدا می‌کند. هر چه سطح پنجره بزرگتر باشد، فشار وارده به پنجره بیشتر شده و به مراتب، ضخامت پروفیل‌های گالوانیزه نیز باید افزایش پیدا کند.

🔰استفاده از این پروفیل‌ها به خاطر پوششی که دارند، در محیط‌های بیرونی متداول‌تر است. اگه محیط‌های بیرونی رطوبت زیادی داشته باشند، جهات ساخت انواع لوله در پارکینگ‌ها، قطعات خاص در سازه‌های ساختمانی و به طور کلی ساخت در و پنجره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

✳️انواع پروفیل کناف شرکت آراد پروفیل

🔹🔸پروفیل های C : این نوع پروفیل کناف برای دیوارهای غیر باربری که نقش تقسیم فضاهای داخلی ساختمان را دارا می باشند مورد استفاده قرار میگیرد این ساختار حاوی قاب های فولادی سبک طراحی شده با مقاطع c و U بوده که صفحات روکش دار گچی یا صفحه سیمانی در یک یا چند لایه توسط پیچ مخصوص بر روی آن نصب می گردد .

🔹🔸پروفیل های U : پروفیل های رانر یا یو از جمله مهم ترین اجزای زیرسازی بوده و در زیرسازی دیوار کناف , سقف کاذب کناف و… کاربرد دارد سازه رانر به صورت مقطع یو شکل ( ناودانی شکل ) است و تثبیت کننده استاد می باشد .

🔹🔸نبشی L 25 : این نوع پروفیل در محل تلاقی دیوار به سقف کاذب نصب شده و تعیین کننده تراز سقف کاذب است همچنین می تواند نقش حمال را داشته و به عنوان تکیه گاه عمل کند .

🔹🔸پروفیل های UH36 : این مدل ساختاری افقی بوده که برای طراحی اویز ترکیبی به عنوان قسمتی از زیرسازی سقف کاذب کاربرد داشته و در دسته بندی رانرهاست این نوع مناسب سقف هایی با آویز بیش از 20 سانتی متر است .

✳️مهم ترین اجزا در زیرسازی پروفیل های کناف شرکت آراد پروفیل

🔶مهم ترین اجزا در سازه پروفیل کناف شامل سازه درز پروفیل کناف که مناسب پوشش دهی درزهاست ؛ سازه محافظ گوشه , مورد استفاده برای نصب روش های خارجی پروفیل کناف بوده و در ایجاد لبه های یکنواخت و مثلثی تأثیر دارند ؛ از دیگر اجزا می توان به سازه لبه اشاره نمود که به صورت صاف و یکنواخت و محافظ لبه ها بوده و در دکوراسیون کاربرد دارد.

🔶آخرین اجزا نیز مختص به صفحات گاردکس است ؛ هسته گچی این پانل به شکلی است که دو طرف آن توسط صفحه دارای لایه فایبر گلاس پوشانده است , هسته آن از الیاف و مواد سیلیکونی است و چگالی آن به صفحات مقاومت می بخشند .از جمله ویژگی های آنها می توان به سازگاری بالا با محیط زیست , مقاوم در برابر رطوبت و مقاوم در برابر حرارت اشاره نمود.

به مدیریت:سحر صالحی الوان

 

 

 

 

 

تولید پروفیل گالوانیزه کناف شرکت آراد پروفیل در تهران , تولید پروفیل گالوانیزه در تهران , شرکت آراد پروفیل در تهران , قیمت پروفیل کناف در تهران ,  شرکت نیکنام پروفیل آراد در تهران , تولید سازه های کنافی آراد در تهران , کاربرد پروفیل گالوانیزه , قیمت پروفیل گالوانیزه , salehi_kanauf , niknamprofil_salehi , arad_profill , salehi_aradgroup , شرکت آراد پروفیل , تولید پروفیل گالوانیزه صالحی در تهران , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed