ساخت و اجرای مجسمه های ساختمانی و ویلایی رومیسا در شهریار

✳️انواع مجسمه سازی

تولید کننده مجسمه رومیسا
🔹پیکره را میتوان سه بعدی و یا نقش برجسته ساخت. مجسمه سه بعدی مستقل است و فضا اشغال می کند، در حالی که نقش برجسته بر روی زمینه متصل شده و کمی از سطح بیرون آمده است. مجسمه سازی را بر اساس مصالح ساخت میتوان دسته بندی نمود.

🌀مجسمه سازی با گل

🔹مجسمه سازی با گل را میتوان ساده ترین تکنیک مجسمه سازی دانست. شکل پذیری گل نسبت به سایر مصالح ساخت بیشتر است و از آنجا که دیرتر خشک میشود و امکان اصلاح کار وجود دارد، برای شروع مجسمه سازی ایده آل است.

🌀مجسمه سازی با گچ

🔹در روش مجسمه سازی با گچ مخلوطی از گچ، سیلیس و آب تهیه میشود؛ طرح اولیه مدلسازی شده و با گچ قالب گیری میشود.

هنگامی که مجسمه از قالب خارج شد با ابزار مناسب قطعات اضافه را جدا مینمایند و پس از سنباده کاری و پرداخت مجسمه آماده میشود. مجسمه سازی با گچ برای ساخت پیکره، تندیس و احجام کاربرد زیادی دارد.

🌀مجسمه سازی با چوب

🔹چوب یکی از مرسوم ترین مواد اولیه برای ساخت تندیس است که به سادگی در دسترس قرار دارد. اگر چه برای مجسمه سازی با چوب میتوان از چوب انواع درختان استفاده نمود؛ بهتر است پیش از ساخت مجسمه به کاربرد و محل قرار گیری آن دقت نمود.

🌀مجسمه سازی با سنگ

🔹در شیوه مجسمه سازی با سنگ بیشتر از سنگ های مرمریت و تراورتن استفاده میشود؛ خاصیت آهکی بودن این سنگ ها باعث برش پذیری بهتر آنها می گردد و هنرمند با تراشیدن قسمت های اضافی حجم مورد نظر را روی سنگ ایجاد مینماید. مجسمه سازی با سنگ علاوه بر آثار هنری برای تزئین بنا ها نیز کاربرد دارد.

از این تکنیک برای پیکر تراشی و ساخت تندیس استفاده میشود و هنرمندان ایتالیایی از پیشتازان این تکنیک در دنیا هستند. ابزارهایی مثل قلم، چکش و فرز سنگ بری برای مجسمه سازی با سنگ ضروری هستند.

تولید کننده مجسمه رومیسا

مدیریت :رامین ابراهیمی

شماره تماس:

09015493824

 

 

اجرا و نصب انواع مجسمه در تالار

 

🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰

 

 

 

 

 

مجسمه های فرشته , زن ,مجسمه شیر , حیوانات تندیس نمای ساختمان , مجسمه فایبرگلاس , مجسمه نما ساختمان , مجسمه نمای بیرون ساختمانی در رنگ نمای ساختمان , مجسمه نمای بیرونی ساختمان , انواع آبنما , گلدان فلاورباکس ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed