Address & Contact

Our Address

اسلام اباد غرب ، خیابان شهید چمران جنب بنیاد مسکن فروشگاه فرحی

Telephone

جوشکاری و فروش انواع مخازن پلی اتیلن فرجی

فروش
مخازن
نمایندگی طبرستان،لرج ،کاویان ونیوپایپ 

⚡️ جوشکاری و ترمیم مخازن پلی اتیلن⚡️

⚡️ تعمیرات و رفع نشتی انواع مخازن پلی اتیلن, نصب انواع اتصالات و تعمیر شکستگی مخازن پلی تیلن با استفاده از دستگاه جوش پلاستیک 

⚡️ تعمیرات تخصصی انواع مخازن حجیم پلی اتیلن در اسرع وقت و در محل صورت می پذیرد

⚡️ با بهره گیری از دستگاه ها و تکنسین های مجرب⚡️

⚡️ قابلیت جوشکاری مخازن پلی اتیلن در هر حجم و هر نوع آسیب دیدگی

⚡️ گارانتی کیفیت کار ⚡️

⚡️ یکی از ویژگی های مخازن پلی اتیلن و پلاستیکی عمر و دوام بالای آنها است و می توانند سالهای سال بدون هیچگونه مشکلی مورد استفاده قرار گیرند. اما در مواقعی به دلیل عدم نصب مناسب (ناصافی و تراز نبودن محل نصب)، عدم توجه به چگالی و سازگاری پلی اتیلن با ماده ذخیره شده و یا حوادث غیر مترقبه مثل ضربه و یا قرارگیری در کنار حرارت بسیار بالا، مخازن پلی اتیلن و پلاستیکی دچار شکستگی و پارگی می شوند. در این بخش روش تعمیر شکستگی و پارگی این مخازن را توضیح خواهیم داد.

⚡️ برخی از شکستگی های مخازن پلی اتیلن و پلاستیکی قابل تعمیر هستند و برخی دیگر نیز به دلیل موقعیت محل پارگی و شکستگی و یا وسعت زیاد آن، قابل ترمیم و تعمیر نمی باشند و در نتیجه نیاز است تا مخزن یا منبع آب تعویض گردد. 

⚡️ روش تعمیر مخازن پلی اتیلن و پلاستیکی

اصلی ترین و شاید بتوان گفت تنها روش ترمیم و تعمیر دائمی شکستگی و پارگی مخازن پلی اتیلن ، وان های پلی اتیلن و محصولاتی از این دست، استفاده از جوش پلی اتیلن (جوش پلاستیک) است. جوشکاری شکستگی مخازن پلاستیکی و پلی اتیلنی که سالهاست مورد استفاده قرار می گیرد نیاز به ابزارهای ساده ای دارد ولی مستلزم رعایت نکاتی می باشد که اگر به درستی انجام نشوند نشتی مخزن آب پلی اتیلن و پلاستیکی مجدداً به وجود خواهد آمد.

سایر روش ها که عموماً بر پایه استفاده از انواع چسب ها می باشند موثر نبوده و حتی در مخازن با حجم های پایین نیز بعد از مدتی نشتی مخزن پلی اتیلن مجدداً اتفاق خواهد افتاد.همچنین در مواردی که مخازن تنها دچار ترک می باشند، دیده شده است که برخی از افراد با حرارت دادن محل ترک، سعی در از بین بردن آن نموده اند که بعد از مدتی مجدداً ترک ایجاد می شود و این روش به تنهایی مناسب نمی باشد.

مدیریت : صادق فرجی

 

جوشکاری , جوش مخزن پلی اتیلن , قیمت دستگاه جوش مخازن پلی اتیلن , تعمیر مخزن پلی اتیلن ,

 

 

 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed