Address & Contact

Our Address

تهران،پاکدشت،شریف آباد،بهد از پلیس راه شریف آباد،جنب پمپ بنزین کوروش

Telephone

جوش و برش و تراش و ساخت قطعات فلزی و ماشین آلات صنعتی و استراکچر فلزی آتروپات در پاکدشت تهران

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
🔸خدمات و تعمیرات جوش و برش
🔸ساخت انواع ماشین الات صنعتی و فلزی
🔸استرکچر فلزی
🔸فروش انواع ابزارالات جوش و برش
🔸جوش CO2
🔸جوش آرگون
🔸برش پلاسما
🔸برش هوا گاز
🔸فروش انواع قطعات یدکی جوش و برش
🔸تهیه و توزیع انواع وایر استیل و برنج و سیم جوش و الکترود جوشکاری
🔸لوازم برشکاری
🔸نازل هوا گاز
🔸شیلنگ دوقلو
🔸انواع مانو متر و آرگون و هواگاز
🔸الکترو نازل پلاسما
🔸شعله پوش
در مجموعه صنعتی آتروپات چاوشی

⚡️ ساخت قطعات فلزی و ماشین آلات صنعتی⚡️

⚡️ ساخت استراکچر فلزی ⚡️

⚡️ انواع استراکچر فلزی کدام است؟

از منظر فرآیند ساخت و مهم تر از آن به لحاظ نوع اتصالات اجزا، به سه دسته مجزا تقسیم می شود که عبارتند از:

⚡️ استراکچر فلزی با اتصالات جوشی

حتماً ساختمان های اسکلت فلزی که از چند دهه قبل به صنعت ساختمان وارد شدند و هم اینک نیز کماکان مورد استفاده قرار می گیرند را به خاطر دارید.

تیر آهن جزء اصلی ساخت اسکلت این بناها محسوب می شود که با کمک بادبند ها و انواع مهاربند تکمیل می شود.
انواع مختلفی از تیر آهن که در بازار موجود است و توسط سازندگان، مورد استفاده قرار می گیرد، تیر آهن بال پهن یا تیر هاش ( H )، تیر آهن لانه زنبوری و … می باشد.

⚡️ استراکچر فلزی با اتصالات پیچ و مهره ای

سازه با اتصالات پیچ و مهره صورت دیگری از استراکچر فلزی است که بسیار هم مورد توجه قرار می گیرد.
از آنجایی که تولید قطعات این سازه ها در کارگاه های صنعتی و به صورت پیش ساخته صورت می پذیرد، عملیات نصب با سرعت بسیار بالا در محل پروژه صورت خواهد گرفت.
سوله پیش ساخته سازه ای است که دقیقاً از این مکانیزم تبعیت می نماید که علاوه بر سرعت عمل بالا در ساخت و تحویل فوری سوله، امکان پاسخگویی به کلیه نیازهای مشتریان در کلیه کاربری ها را دارا می باشد.

⚡️ استراکچر فلزی با اتصالات

ترکیبی
گاهی این نیاز پیش می آید که از هر دو مکانیزم ذکر شده در اتصالات استراکچر فلزی استفاده می شود و بنای نهایی، ترکیبی از اتصالات جوشی و اتصالات پیچ و مهره ای را دارا خواهد بود.
در چنین سازه هایی، معمولاً 80 درصد اتصالات را پیچ و مهره ها برقرار می کنند و تنها در 20 درصد موارد بالاجبار از جوشکاری در محل نصب استفاده خواهد شد.

⚡️ 3 نوع جوشکاری با استفاده از دستگاه جوش

جوشکاری TIG :

یکی از روش های سخت و بسیار متنوع جوشکاری TIGمی باشد که یادگیری آن کمی دشوار است، بنابراین جوشکاران TIG افراد ماهری هستند.

برای انجام این نوع جوشکاری باید جفت دستانمان فعال باشد، یکی میله را تغذیه کرده و دست دیگر یک مشعل TIG را نگه دارد. این مشعل گرما و قوس را ایجاد می کند که برای جوش دادن اکثر فلزات معمولی از جمله آلومینیوم، فولاد، آلیاژهای نیکل، آلیاژهای مس، کبالت و تیتانیوم استفاده می شود.

جوشکاری قوس پلاسما :

PAW یا جوشکاری قوس پلاسما (PAW) روشی است که اتصال فلزات یا ادغام با حرارت دادن با یک قوس منقبض بین قطعه کار (قوس انتقال) و الکترود یا نازل منقبض کننده و الکترود (قوس غیرانتقال) صورت می گیرد. جوشکاری قوس پلاسما یک تکنیک دقیق است و معمولاً در کاربردهای هوافضا استفاده می شود. یک نمونه از چنین کاربردهایی می تواند روی تیغه موتور یا آب بند هوا باشد. جوشکاری قوس پلاسما از نظر تکنیک بسیار شبیه به جوشکاری TIG است، اما الکترود فرورفته است و از گازهای یونیزه داخل قوس برای ایجاد گرما استفاده می شود. با استفاده از این فرآیند می توان جوش های باریک و عمیق را در سرعت های جوشکاری بالا انجام داد. ترکیب معمولی گازها آرگون برای گاز پلاسما و آرگون به اضافه 2 تا 5 درصد هیدروژن برای گاز محافظ است. هلیوم را می توان برای گاز پلاسما استفاده کرد، اما به دلیل گرمتر بودن آن، امتیاز جریان نازل را کاهش می دهد. هدف از فرآیند جوشکاری قوس پلاسما افزایش سطح انرژی پلاسمای قوس الکتریکی به شیوه ای کنترل شده است.

میگ جوشکاری :

MIG مخفف گاز بی اثر فلز است و گاهی اوقات ممکن است جوش قوس فلزی گاز (GMAW) نامیده شود. این یک فرآیند نیمه اتوماتیک و سریع است که در آن سیم پرکننده از طریق تفنگ تغذیه می شود و گاز محافظ به اطراف دفع می شود تا از ناخالصی های محیطی محافظت شود. سیم پرکننده روی یک قرقره تغذیه می شود تا به عنوان یک الکترود نیز عمل کند.جوشکاری MIG یکی از روش های ساده جوشکاری برای مبتدیان است. جوشکاری MIG در واقع دو نوع مختلف جوش است. اولی از سیم لخت و دومی از هسته شار استفاده می کند.

مدیریت : سید حبیب اله چاوشی

09127181571
09303558862

 

🔸تعمیرات گرمکن co2🔸

 

 

 

 

 جوش و برش , دستگاه جوش و برش پلاسما , قطعات فلزی , ماشین آلات صنعتی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed