آدرس & اطلاعات

Our Address

اصفهان

Telephone

حمل و نقل و باربری عبدلی

🚛 ارائه دهنده خدمات حمل و نقل درسراسر اصفهان با تجهیزات کامل و کامیون های مسقف

🚛 ۲۴ ساعته پاسخگو و آماده خدمت رسانی

🚛 کارگر متخصص

🚛 دارای بیمه نامه حوادث و بارنامه

🚛افرادی که در باربری عبدلی فعالیت می کنند از با تجربه ترین افرادی هستند که می توانند اثاث منزل شما را بدون دغدغه و نگرانی جابجا کنند.

🚛 تیم اجرایی باربری عبدلی بار با مسئولیت پذیری از جانب شما عزیزان خود را موظف می دانند تا یک اسباب کشی بی دردسر و به یاد ماندی را برای شما هدیه دهند و شما در سریع ترین زمان ممکن جابجایی اثاثیه منزل را انجام دهید.

🚛 بسته بندی و حمل بار به ظاهر ساده هستند. ولی این خدمات تخصصی هستند و از خدمات سنگین به حساب می آیند. لذا می طلبد خدمات بسته بندی و حمل اثاثیه خود را به وانت تلفنی استقلال بار بسپارید تا اثاثیه شما به سلامت به مقصد برسد.

🚛 برای حمل بار و تضمین سلامت اثاثیه در زمان جابجایی، تعداد و نوع جعبه ها اهیمت دارند. همچنین، تفکیک کردن وسایل، وسایل مورد نیاز بسته بندی، مدت زمان مورد نیاز و خیلی فاکتورهای دیگر در امر بسته بندی نیاز به توجه دارند.

🚛 تیم باربری عبدلی بار با تجربه چند ساله به شما کمک می کند که اسباب کشی بدون دردسر داشته باشید. همچنین حمل اثاثیه سنگین به شما آسیب می رساند و لازم است از تیم با تجربه با برنامه زمانی دقیق کمک بگیرید.

 

 

مدیریت : آقای عبدلی

 

 

 

قیمت باربری , اپلیکیشن باربری , باربری اینترنتی , اسنپ باربری , باربری بابل , بهترین باربری برای اسباب کشی , باربری بابل , باربری کامیون , باربری و اتوبار تضمین بار ,

بازخورد

نگارش یک بازخورد

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields