Address & Contact

Our Address

آذربایجان شرقی ، تبریز

حوله خشک کن آیدان 

? انواع حوله خشک کن 60 ، 80 ، 100 و 120 سانتی متری?

? با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت?

? عرضه انواع لوازم بهداشتی ساختمان ، نیپل های فنری ، کفشوی ، انواع شلنگ توالت ، سیفون ، محافظ پکیج و …

 

????????????????

? همین چند سال پیش بود که لازمه هر خانه لوکس و مدرنی را علاوه بر تمامی موارد، یک حوله خشک کن لوکس و زیبا در حمام یا سرویس بهداشتی آن خانه می دانستند. اما امروزه دیگر این دستگاه به عنوان یک المان دکوری شناخته نمی شود، بلکه از ملزومات هر حمامی به شمار می رود. فرقی ندارد که خانه شما لوکس و مدرن باشد یا در یک ساختمان سنتی یا حتی قدیمی سکونت داشته باشید. محیط مرطوب و تاریک حمام و حوله هایی که مدام در طول روز مورد استفاده قرار می گیرند، باید در کم ترین زمان خشک و تمیز شوند تا از رشد هر گونه قارچ و باکتری جلوگیری شود. پس حوله خشک کن، یکی از مهم ترین تجهیزات برای حفظ سلامتی در محیط زندگی و روزمره شما به شمار می رود. اگر شما هم قصد خرید حوله خشک کن را دارید، بهتر است پیش از هر کاری، به خوبی با این محصول آشنا شوید تا هوشمندانه ترین انتخاب ممکن را داشته باشید.

? آشنایی با کاربرد های شگفت انگیز رادیاتور حوله خشک کن

? گرم کردن فضا در کنار زیبایی وسوسه انگیز

در اولین قدم لازم است بدانید که مهم ترین و اصلی ترین کاربرد حوله خشک کن به عنوان وسیله ای که در دسته تجهیزات گرمایشی قرار می گیرد، گرم سازی فضا است. در این مورد حتی بحث ایرانی و خارجی بودن هم دخیل نیست و هر حوله خشک کنی باید این قابلیت را داشته باشد و در 99 درصد مواقع نیز قطعا این دستگاه قابلیت گرم سازی فضای محیط به صورت کاملا مطبوع را دارد.

? کنترل رطوبت برای جلوگیری از رشد قارچ و کپک ها

با استفاده از حوله خشک کن علاوه بر گرم کردن محیط مد نظر می توانید بهداشت آن نقطه را نیز تضمین کنید. استفاده از حوله خشک کن با یک دمای مشخص و تنظیم شده، باعث می شود که این دستگاه با کنترل میزان رطوبت فضا از رشد انواع قارچ و کپک در محیط مرطوب سرویس بهداشتی، حمام یا آشپزخانه جلوگیری کند. با این حال می توانید از میزان سلامت و بهداشت محیط خود مطمئن باشید و از ابتلا به بسیاری از بیماری های مربوطه پیشگیری کنید.

? تاثیر حمام و سرویس بهداشتی در دکوراسیون داخلی

کارایی فوق العاده کاربردی و اثر گذار حوله خشک کن تنها مزیت استفاده از دستگاه نیست. به دلیل طراحی خاص و زیبایی ظاهری این دستگاه در انواع و اقسام مدل های آن، شما می توانید از این دستگاه به عنوان یک وسیله دکوری زیبا نیز استفاده کنید و طرح آن را متناسب با رنگ ها و عناصر داخلی مورد استفاده در خانه یا سرویس خود انتخاب کنید و هارمونی چشم نواز و دل انگیزی ایجاد کنید.

مدیریت : آقای صمد اسدنژاد

حوله خشک کن , ابعاد حوله خشک کن , بهترین حوله خشک کن , رادیاتور حوله خشک کن , لوازم بهداشتی ساختمان,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed