Address & Contact

Our Address

کرج ، کمالشهر ، ظفر 14

Telephone

خدمات فرز و تراش ماتریس صنعت

⚙️ ساخت انواع قالبهای سنبه و ماتریس

⚙️ نقشه کشی صنعتی

⚙️ قطعه سازی گیاهی PP و PS

⚙️ طراحی و ساخت انواع قالب ظروف یکبار مصرف

⚙️ قالب سنبه ماتریس شامل قطعات زیر می باشد:

۱ – قالب سنبه ماتریس ساده : برای قالب های بسیار ساده و کم دقت استفاده می شود. در عین حال بسیاری از قالب سازان به دلیل صرفه اقتصادی، این روش را به سایر روش های طراحی قالب ترجیح می دهند.

۲ – قالب سنبه ماتریس سایدکاتر : در این نوع قالب عرض ورق بدست می آید و مقداری هم تلورانس برای ان در نظر گرفته می شود و در قسمت بالا یا پایین کانال یک سنبه که آن هم به اندازه برش است قرار می گیرد برشی خورده و باعث می شود که عمر قالب و سرعت تولید زیاد شود و هم چنین دقت قالب و قطعه تولید شده بسیار بالا است و لذا برای دستیابی به قطعات استاندارد مناسب تر است.

۳ – پروگرسیو ساده : این قالب ترکیب چند قالب جداگانه است و عملیاتی که چند قالب در طی چند مرحله انجام می دهند را در یک مرحله انجام می دهد.

۴-پروگرسیو مرکب : این نوع قالب نیز مانند پروگرسیو ساده است با این تفاوت که که می تون روی قالب خدماتی مانند حک کردن،کوبش،کشش و.. انجام داد.

۵ – قالب سنبه ماتریس کوبش : این نوع قالب برای حک کردن علامت های تجاری یا مارک یا برند تجاری کاربرد دارد

۶ – قالب های سنبه ماتریس با نوار تغذیه : این نوع قالب توانایی استفاده در تمام روش های قالب سازی را با شرایط طراحی مختلف دارد. تفاوت این روش با سایر روش ها در آن است که قطعه مورد نظر به جای تولید از یک ورق برش خورده، از متریال موجود در یک رول توپی به صورت برگ به برگ تغذیه می گردد. مزایای این روش عبارتند از: سرعت بالای تولید ، کاهش استهلاک قالب و پرت ورق است.

این مجموعه تولیدی با به کار گیری از دانش مهندسین جوان و با تجربه خود آمادگی ساخت و تحویل انواع قالبهای صنعتی در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت را دارد و مفتخر است بتواند گامی در جهت خدمت به تولید ملی بردارد.
۰۹۱۲۳۶۲۲۷۷۸

مدیریت : آقای علی رنوری یعقوبی

 

 

 
 
پایه شفت گیت ورودی
درباک ۲۰۶ قطعات آرسی خودرو واسترس بار سواری
قالب های فرم
سیلندر دستگاه تولید کش ماسک
دستگاه تولید کش ماسک ۱۶کله متریال آلیاژی عالی
قالب لیوان ۲۰۰ سی سی

 

 

 

 

 

 

 

سازنده قالب سنبه ماتریس , فروش سنبه ماتریس , قالب سنبه ماتریس خم برش , طراحی قالب سنبه ماتریس , نقشه کشی صنعتی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed