شتستشوی مبل در همدان

✨شستشوی انواع مبلمان،موکت،تشک خواب،صندلی ماشین،قالیچه در محل
✨مبل شویی بوعلی  100% تظمینی با مجوزهای لازم جهت فعالیت

❇️سلام و عرض ادب خدمت همه همشهریان عزیز.
❇️مبلشویی (بوعلی) آماده ارائه خدمات (شستشو با بهترین کیفیت و استفاده از مواد شوینده مورد تایید و همچنین دستگاه های بروز و پیشرفته جهت شستشو می باشد) .

💠شستشوی انواع مبلمان در تمامی رنگها و مدلها
💠شستشوی تشک، پشتی، گلیم فرش، موکت و…
💠با یک بار ثبت سفارش مشتری دائم ما خواهید شد
💠در اسرء وقت با کادر مجرب و چندین سال سابقه درخشان
💠مبل شویی بوعلی نامی آشنا و قابل اعتماد

❇️مبل شویی یا شستشوی مبل یکی از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده از سوی مراکز قالیشویی به حساب می‌آید. مبل شویی جزو امور تخصصی حوزه‌ی نظافت منزل محسوب می‌شود و تنها برخی از قالیشویی‌های حرفه‌ای قادر به ارائه‌ی خدمات مبل شویی هستند.

❇️برای انجام فرآیند مبل شویی نیاز به استفاده از دستگاه‌های صنعتی همچون وکیوم آب و بخارشو است؛ به همین دلیل سرویس‌های مربوط به مبل شویی و شستشوی مبل معمولا در فضای متفاوتی نسبت به خدمات شستشوی قالی و فرش انجام می‌شوند.

❇️خدمات مربوط به مبل شویی بسته به نوع بافت رویه‌ی مبل و همچنین نوع لکه یا آسیب وارد شده به آن متفاوت است؛ از همین رو مراکزی که سرویس‌های مبل شویی را ارائه می‌کنند باید ابتدا بتوانند نوع بافت مبل و آسیب‌های وارد شده به آن را به خوبی تشخیص دهند.

روش های مبل شویی

⭐️خشک شویی

خشک شویی مبل ، به روشی از شست و شوی که مبلمان همراه با شستشو خشک نیز می شود خشکشویی مبل می گویند . در این روش پس از شستن مبلمان آب و رطوبت باقی مانده توسط دستگاه های مکنده مخصوص به طور کلی کشیده می شود .

امروزه شرکت های خدمات نظافتی از این روش برای شستشوی انواع مبلمان استفاده می کنند . نوع مبلمان و جنس پارچه و تعداد آن از عوامل تاثیرگزار بر تعیین قیمت خشک شویی مبل در منزل توسط شرکت های خدمات نظافتی می باشد .

⭐️مبل‌ شویی به روش سنتی

مبل شویی سنتی در واقع روشی است که متصدی مربوطه از آب و مواد شوینده‌ی قلیایی برای از بین بردن لکه و آثار آلودگی بافت از روی مبل یا صندلی استفاده می‌کند. در این روش بهتر است رویه‌ی مبل از کل پیکره جدا شود و به صورت جداگانه توسط دستگاه‌های رختشویی صنعتی تمیز شود. در غیر این صورت متخصصان نظافت منزل با استفاده از آب با فشار بالا‌، بافت رویه را خیس می‌کنند.

در نظر داشته باشید که میزان آب استفاده شده در فرآیند مبل شویی نباید بیش از حد استاندارد باشد؛ چرا که ممکن است به بخش‌های زیرین مبل آسیب جدی وارد شود و استحکام آن از بین برود. پس از آنکه آب کافی در میان تار و پود رویه‌ی مبل یا صندلی نفوذ کرد، متصدی با استفاده از شوینده‌های قلیایی و یک ابر شوینده نرم، کل بافت رویه را به خوبی تمیز می‌کند.

پس از آنکه تمام لکه‌ها از بین رفت، با بهره‌گیری از آب و یک دستمال تمیز کل مواد شوینده از روی بافت مبل پاک می‌شوند تا نوبت به خشک کردن تار و پود آن فرا برسد. برای خشک کردن بافت رویه مبل از یک دستگاه وکیوم صنعتی با قابلیت جذب مایعات استفاده می‌شود. پس از آنکه تمام آب میان بافت رویه مبل از بین رفت، بهتر است مبل در برابر نور آفتاب قرار گیرد تا به خوبی خشک شود.

در صورتی که تار و پود رویه مبل به صورت کامل خشک نشود، ممکن است مبل یا صندلی شسته شده بوی نم بگیرد و فضای خانه شما را برای زندگی نامناسب کند؛ از همین رو در زمانی که مبلمان خانه یا محل کار خود را از مراکز خدمات مبل شویی تحویل می‌گیرید، حتما از خشک بودن بافت رویه آن اطمینان حاصل کنید.

به مدیریت:موسیوند

 

 

 

 

 

 

مبل شویی در همدان , خدمات مبل شویی بوعلی در همدان , شتستشوی مبل در همدان , شستشوی مبل , شستشوی صندلی ماشین , شستشوی موکت , شستشوی قالیچه , شستشوی تشک خواب , روش های مبل شویی , خشک شویی مبل , هزینه شستشوی مبلمان در همدان , مبل شویی بوعلی در همدان ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
علیزاده 23 بهمن 1400 9:41 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

ممنون از مدیریت مجموعه مبلشویی بوعلی