Address & Contact

Our Address

تهران،کمربندی شهریار به سمت تهران،جنب کارواش باران،پلاک ۳۰

Telephone

سنگ شکن مهر در تهران

✳️دستگاه خردایش و کاربرد آن در صنعت  

💫خردایش فرآیندی است که طی آن مواد معدنی در مراحل مختلفی از جمله سنگ شکنی و آسیا به محصولی با ابعاد مورد نظر تبدیل میشوند تا نه تنها حمل و نقل آن به مراحل بعدی ساده تر شود، بلکه دستیابی به درجه آزادی که مهم ترین اهداف خردایش است را نیز تامین کند.

✳️خردایش  

🔹🔸این فرآیند یکی از مراحل پرهزینه موجود در کارخانه‌‌‌های فرآوری است،به نحوی که بیش از ۵۰ درصد هزینه‌‌‌های سرمایه گذاری و عملیاتی را به خود اختصاص می‌دهد.

🔹🔸بنابراین طراحی، انتخاب مدار مناسب، بهینه سازی و کنترل از پارامترهای مربوط به مدار خردایش است که با در نظر گرفتن آ نها م یتوان نه تنها بازدهی مکانیکی را افزایش داد بلکه محصول مطلوب تری را برای مراحل پرعیارسازی آماده کرد.

🔹🔸عملیات خردایش در صنایع مختلف مثل صنایع معدنی، عمران، صنایع شیمیایی، مهندسی مواد، کشاورزی، صنایع غذایی و نظایر آن کاربرد فراوان دارد.

🔹🔸 اگر چه هدف از خردایش در این صنایع از جنبه‌‌‌های زیادی مشابه هم است ولی از خیلی از جنبه‌ها نیز متفاوت است. این تفاوت در آزمایشگاه و صنعت نیز وجود دارد.

به مدیریت:بابایی

تولید کننده تمام دستگاه‌های خردآیش و دانه بندی سنگ شکن مهر در تهران , تولید کننده دستگاه‌های خردآیش در تهران , دانه بندی در تهران , قیمت دستگاه‌های خردآیش , قیمت دستگاه های دانه بندی , سنگ شکن مهر در تهران , سنگ شکن مهر ,  قیمت دستگاه ها خردآیش و دانه بندی در تهران , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed