? طلا را بدون واسطه از طلا فروشی بخرید?

? فرق طلا با جواهرات این است که در کار ساخته شده از طلا هیچ گونه سنگ قیمتی بکار نرفته است ولی در جوهرات سنگ‌‌‌های گرانبها بر روی کار ساخته شده نصب می‌گردد که این سنگ‌ها ممکن است اتمی‌ و یا اصل باشند به جواهراتی که سنگ اتمی‌بکار رفته جواهرات اتمی‌و به جواهراتی که سنگ اصل بکار رفته جواهرات اصل می‌گویند.

?طلا یکی از محبوب ترین فلزات در جهان به شمار می‌رود و استفاده از آن از زمان‌‌‌های قدیم رایج بوده است. یک قطعه جواهر ساخته شده توسط طلا، از ماندگاری و دوام بسیار زیادی برخوردار است و اگر از شیوه‌‌‌های صحیح نگهداری طلا استفاده شود؛ این موجب طول عمر بیشتر این فلز می‌گردد.

?طلا یک فلز ضد حساسیت است و یکی از جواهرات بسیار ارزشمند برای افرادی است که از آلرژی و ناراحتی‌‌‌های پوستی رنج می‌برند. هم چنین استفاده از طلا به عنوان یک سرمایه برای زندگی به شمار می‌رود؛ زیرا این فلز ارزشمند در طول سال‌ها از افزایش قیمت برخوردار بوده است و این روند همواره ادامه خواهد داشت.

?عیار طلا

✳️عیار در واقع واحدی است که میزان خلوص طلا و دیگر فلزات را اندازه‌گیری می‌کند. هر میزان که وجود فلزات دیگر در طلا بیشتر باشد عیار آن پایین‌تر است و متعاقبا قیمت آن نیز کمتر است و بالعکس. علاقه‌ی مردم به میزان عیار در کشور‌های مختلف متفاوت است به طور مثال در کشور ما عیار ۱۸ مورد پسند مردم است در صورتی که در کشور‌های عربی این عدد ۲۴ می‌باشد.

?رنگ طلا

✳️رنگ طلا می‌تواند بسته به اینکه چه آلیاژی، با چه میزانی در آن به کار رفته باشد متفاوت باشد. در آلیاژ طلا، مس و نقره اگر میزان طلا بیشتر باشد، طلا به رنگ زرد در می‌آید. در آلیاژ طلا، نقر، مس و روی اگر میزان نقره بیشتر باشد، طلای سبز به دست می‌آید. در آلیاژ طلا و مس اگر میزان مس بیشتر باشد، طلای صورتی خواهیم داشت و در الیاژ طلا، نیکل، پالادیوم، نقره و روی اگر نسبت همگی ثابت باشد، طلای سفید خواهیم داشت.

?طلای بدون اجرت در گالری نبی زاده

از زمان‌های قدیم، زرگران فرمول خاصی برای محاسبۀ قیمت طلای خریداری شدۀ مشتریان خود به کار می‌برند. این فرمول، فرمول پیچیده‌ای نیست و همۀمان اگر نگاهی اجمالی به یکی از فاکتورهای طلای خود بیندازیم متوجه آن خواهیم شد. بگذارید برایتان با مثالی روش محاسبه را توضیح دهیم. تصور می‌کنیم قیمت هر گرم طلای امروز یک میلیون تومان است. بنابراین اگر شما امروز محصولی به وزن چهار گرم خریداری نمایید، می‌بایست مبلغ چهار میلیون بابت طلای خام پرداخت نمایید. علاوه بر این، شما 9% از مبلغ طلای خام را بابت مالیات، 7% بابت ارزش افزوده، و درصدی بابت اجرت پرداخت می‌نمایید که این درصد بسته به نوع ساخت محصول و مواد به کار رفتۀ در آن متفاوت است.

گالری نبی زاده اما روش متفاوتی را برای محاسبۀ قیمت طلا  به کار می‌گیریم که بسیار مورد توجه مشتریان عزیزمان قرار گرفته است. شما عزیزان با خرید از گالری ما، تنها هزینۀ طلای خام به اضافۀ هزینۀ اجرت را پرداخت می‌نمایید. همانطور که گفتیم اجرت ساخت محصولات مختلف متفاوت است اما به طور کلی از سه حالت 10%، 15% و 20% خارج نیست. به همین دلیل است که گالری نبی زاده به ارائۀ طلای بدون اجرت معروف است، که این نکته‌ای بسیار مثبت برای خریداران می‌باشد.

 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed