Address & Contact

Our Address

اصفهان،بوئین میاندشت،بلوار امام حسین،روبروی مسجد ابوالفضل

Telephone

خرید و فروش انواع ماشین صفرو کارکرده ایرانی و خارجی اتومبیل اعتماد

نمایشگاه اتومبیل اعتماد

💎خرید و فروش خودروهای اسپرت ، لوکس ،ایران خودرو و سایپا 

💎قیمت خودرو لحظه ای 

💎در حالت کلی هنگام خریداری خودرویی با ویژگی‌های خوب و مناسب بایستی به ویژگی‌های فنی، امکانات داخلی و همچنین ایمنی خودرو توجه داشته باشید.

💎از دیگر ویژگی‌های ماشین‌های خوب که البته از ویژگی‌های مهم برای خریداری اتومبیل در جهان هم محسوب می‌شود می‌توان به مواردی همچون مجهز بودن خودرو به کنترل کروز، ترمزهای خودکار در مواقع اضطراری، دارا بودن پورت USB، لامپ‌های مه شکن جلو، ترمزهای خودکار اضطراری عقب، سامانه هشدار برخورد از جلو، سامانه هشدار نقاط کور، حسگرهای پارک عقب و غیره اشاره کرد.

✳️هنگام خرید خودروهای کارکرده به چه نکاتی توجه کنیم؟

🚗اولین حسن آن، هزینه بیمه کمتر است. به عنوان مثال بیمه یک پراید کارکرده تمیز، ممکن است تنها در حدود ۵۰۰ هزار تومان باشد که در مقایسه با بیمه مدل های بالاتر، کاملاً به صرفه است. از طرف دیگر خودروهای کارکرده، در اصطلاح افت قیمت از مرحله دست اول به بعد را طی کرده که همین موضوع باعث می شود برای خرید آن هزینه نسبتاً کمتری بپردازید.

🚗قدرت انتخاب و چانه زنی بیشتر نیز سومین نکته مثبت خرید یک خودروی دست دوم است.اما از طرف دیگر، باید توجه داشته باشید که عمده ترین عیب خرید یک خودروی دست دوم، تاریخچه پنهان آن هاست.

🚗یکی از فعالان بازار، در گفت وگو با دخل و خرج، توصیه اکید می کند که در مراحل اولیه توافق با فروشنده خودروی دست دوم، خیلی ارزش دارد که معامله را به شرط بازدید کارشناس بدنه و موتور انجام دهید.

🚗این کار، تا حد زیادی شما را از سابقه خودرو مطمئن می کند. کارشناسان رنگ و بدنه خودرو با دریافت هزینه ای، به شما دقیقاً می گویند که آیا بدنه خودرو دارای رنگ اولیه است یا در اثر ضربه، رنگ شدگی دارد.

🚗همچنین قسمت های پنهان از دید مانند شاسی، آیا ایرادی دارند یا خیر؟ به عنوان مثال در مراجعه میدانی دخل و خرج در فرایند فروش یک خودروی پی کی معلوم شد که شاسی خودرو دچار پارگی جزئی شده است.

🚗موضوعی که حتی مالک خودرو از آن بی اطلاع بود. وی صادقانه تاکید می کرد که خودرو تصادف از جلو نداشته و به احتمال زیاد، این نقیصه در اثر عبور از جاهایی همچون پل های کوچک پیاده رو و برخورد کف خودرو با خیابان به وجود آمده است.

🚗خرید خودروی دست دوم معایب دیگری هم دارد که از آن جمله می توان به احتمال اتمام دوره گارانتی خودرو و محدودیت احتمالی تامین قطعات (برای خودروهای مدل پایین یا از رده خارج) اشاره کرد.

به مدیریت:حمید زمانی

 

خرید و فروش انواع ماشین صفرو کارکرده ایرانی و خارجی اتومبیل اعتماد در اصفهان , خرید اتومبیل اعتماد در اصفهان , فروش اتومبیل اعتماد در اصفهان , خرید و فروش اتومبیل در اصفهان , قیمت اتومبیل در اصفهان , قیمت ماشین صفر در اصفهان , قیمت ماشین کارکرده در اصفهان , نمایشگاه اتومبیل در اصفهان , بهترین نمایشگاه اتومبیل در اصفهان , نمایشگاه اتومبیل حمید زمانی , اتومبیل خارجی در اصفهان , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed