Address & Contact

Our Address

مراغه،میدان گاز،جنب پلیس ۱۰+

Telephone

اتو گالری مرسدس مراغه

🚗در حالت کلی هنگام خریداری خودرویی با ویژگی‌های خوب و مناسب بایستی به ویژگی‌های فنی، امکانات داخلی و همچنین ایمنی خودرو توجه داشته باشید.

🚗از دیگر ویژگی‌های ماشین‌های خوب که البته از ویژگی‌های مهم برای خریداری اتومبیل در جهان هم محسوب می‌شود می‌توان به مواردی همچون مجهز بودن خودرو به کنترل کروز، ترمزهای خودکار در مواقع اضطراری، دارا بودن پورت USB، لامپ‌های مه شکن جلو، ترمزهای خودکار اضطراری عقب، سامانه هشدار برخورد از جلو، سامانه هشدار نقاط کور، حسگرهای پارک عقب و غیره اشاره کرد.

✳️خرید و بررسی ویژگی های ماشین خوب 

✨امروزه نحوه خرید ماشین به طرز عجیبی تغییر یافته است. خرید یک ماشین خوب از مهمترین مسائلی است که ذهن صاحبان خودرو را مشغول می کند. اهمیت استفاده از یک اتومبیل خوب غیر قابل انکار است.

✨اگر خرابی و تعمیرات خودروی بی کیفیت را درنظر بگیرید، آنگاه به اهمیت استفاده از یک ماشین با کیفیت پی می برید. با شناخت ویژگی های ماشین خوب می توانید بهترین تصمیم را هنگام خرید خودرو بگیرید.

✳️مهمترین ویژگی های ماشین خوب 

💥به طور کلی زمانی که قصد دارید یک خودروی با کیفیت را خریداری نمایید، باید قبل از همه چیز امکانات مناسب، مشخصات فنی، ویژگی های داخلی و ایمنی آن را ارزیابی کنید.

✳️مشخصات فنی یک خودروی خوب 

🔰هنگامی که قصد خرید یک ماشین خوب با خصوصیات فوق العاده و برتر را دارید، پیش از همه سامانه انتقال قدرت آن را بررسی کنید.

🔰لازم به ذکر است که سامانه انتقال قدرت به گروهی از اجزای خودرو گفته می شود که سبب حرکت آن می شود. این اسباب عبارتند از:

🔹🔸موتور
🔹🔸محور چرخ ها
🔹🔸جعبه دنده

✳️موتور قوی از ویژگی های ماشین خوب 

💫موتور قلب یک ماشین است، لذا مهمترین فاکتور در تعیین سرعت و مصرف بهینه سوخت آن می باشد. موتورها غالبا بر اساس تعداد سیلندر و ظرفیت آن بر اساس لیتر دسته بندی می شوند. اکثر موتورها ۴، ۶ و یا ۸ سیلندر دارند.

✳️جعبه دنده خوب از ویژگی های ماشین خوب 

🔻نوع گیربکس یا همان جعبه دنده (اتومات یا دستی بودن) از دیگر ویژگی های برتر یک خودروی خوب است. گیربکس اتومات این حسن را دارد که به صورت خودکار دنده را عوض می کند.

🔻در خودروهای دارای گیربکس نیمه اتوماتیک خودرو کلاچ را می گیرد و شما فقط دنده را عوض می کنید. در گیربکس های دستی راننده هم کلاچ را می گیرد و هم دنده را عوض می کند.

🔻انتخاب گیربکس دستی یا اتوماتیک تا حدودی سلیقه ای هست. برخی افراد دوست دارند که اختیار دنده دست خودشان باشد.

🔻با این وجود انتخاب یک گیربکس دنده اتوماتیک از جمله ویژگی های ماشین خوب به حساب می آید. زیرا از آنجایی که عملیات تعویض دنده به صورت خودکار انجام می شود استهلاک کمتری دارد.

✳️محورهای چرخ خوب 

💠محور بخشی از ماشین است که از موتور قدرت می گیرد و باعث حرکت چرخ ها می گردد. به طور کلی ۴ محور اصلی داریم که عبارتند از:

💠۴ چرخ متحرک 
💠تمام چرخ متحرک 
💠محور جلو 
💠محور عقب 

به مدیریت:سروری

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

 

خرید فروش خودرو صفر کارکرده اتوگالری مرسدس مراغه , فروش خودرو صفر در مراغه , خرید خودرو صفر در مراغه , خرید خودرو کارکرده در مراغه ,  فروش خودرو کارکرده در مراغه , اتوگالری مرسدس مراغه , قیمت خودرو صفر در مراغه , قیمت خودرو کارکرده در مراغه , اتوگالری سروری در مراغه ,  بهترین اتوگالری در مراغه , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed