Address & Contact

Our Address

نیشابور،امام خمینی 36

Telephone

خرید و فروش انواع کلاه به صورت تک و عمده در نیشابور

💫کلاه برت 

🔹🔸به صورت سنتی در کشور فرانسه تولید شده و یکی از نماد‌های این کشور است. در جنگ جهانی دوم به عنوان نشانه نیرو‌های نظامی ویژه این کشور به کار می‌رفت، اما از سال ۱۹۶۰ میلادی در سراسر جهان محبوب شد و مورد استفاده مردان و زنان قرار گرفت. این کلاه به دلیل شکل ظاهری‌اش بیشتر به کلاه‌کج معروف است که در میان هنرمندان و دانشجویان هنر محبوبیت بیشتری دارد.

💫کلاه خبرنگاری 

🔹🔸حتما تن‌تن، خبرنگار معروف بلژیکی را می‌شناسید، شخصیتی که در کتاب‌های کمیک ظاهر شد و بعد به همه دنیا رسید. کلاه تن‌تن همان کلاه خبرنگاری است که این روز‌ها به خاطر شخصیت سریال «پیکی بلایندرز» به آن نام هم شناخته می‌شود. جالب است بدانید این کلاه مورد علاقه «دیوید بکهام» است.

💫کلاه بیسبال 

🔹🔸به نام کلاه کِپ هم شناخته می‌شود؛ رایج‌ترین نوع کلاه بین مردم. ۱۰۰ سال مردم این کلاه را بر سر گذاشتند تا این که به فرم استاندارد و یک‌دست امروزی درآمد. نکته جالب این‌جاست که این کلاه تنها مخصوص بازیکنان بیسبال نیست بلکه بعضی از ارتش‌های دنیا هم این کلاه را بخشی از یونیفرم نظامی خود کرده‌اند و بر سر می‌گذارند.

💫فدورا 

🔹🔸این کلاه که در قرن ۲۰ میلادی در میان مردان جایگاه خوبی داشت، بیشتر با نام کارآگاهان و حتی تبهکاران با بارانی‌های بلند همراه شده است. فدورا اولین بار بر سر «همفری بوگارت» در فیلم «کازابلانکا» دیده شد و «جانی دپ» یکی از بازیگرانی است که بیشتر وقت‌ها با این کلاه دیده می‌شود.

🔹🔸بد نیست بدانیم که در دهه ۳۰ شمسی این کلاه در بین مردان ایرانی هم طرفدار پیدا کرد و به نام «شاپو» که نام فرانسوی‌اش است، شناخته می‌شد. بعدتر جنس مخملی و به رنگ مشکی این کلاه نماد قشر خاصی شد که به عنوان جاهل و داش‌مشتی شناخته می‌شدند.

💫کلاه پاناما 

🔹🔸این کلاه در ۱۶۰۰ میلادی ساخته شده بود یعنی خیلی قبل‌تر از اون چیزی که جهان آن را بشناسد. خصوصیت ویژه این کلاه در بافت آن است که از نخل و گاه است که سبکی و راحتی خاصی به این کلاه داده و رنگ این کلاه هم همیشه طبیعی هست.از دیگر ویژگی‌های این کلاه می‌توان به: لبه‌ای (در جدود) ۷٫۵ سانتیمتری بیشتر و یک روبان دور قسمت تاج کلاه اشاره کرد.

💫کلاه های گورین 

🔹🔸این برند با بهره گیری از عکس و نام حیوانات و با رنگ بندی های جذاب خودش مدل های کلاه کپ و اسکولی خود را روانه بازار کرد.این کلاه ها در قسمت جلوی خودشان عکس گلدوزی شده ی یک حیوان خاص را دارند.این کلاه ها به محض ورودشان به بازار ایران به علت محبوبیت بیش از حدی که بین جوانان پیدا کرد.

💫کلاه آفتابی 

🔹🔸کلاه‌های آفتابی از جنس حصیر در دهه ۱۹۴۰ میلادی با طراحی‌های کلاسیک در میان مردم محبوب شدند در حال حاضر با جنس‌ها وطراحی‌های متنوع جهت حفاظت از سر و شانه‌ها و هم‌چنین به دلیل زیباییشان تولید می‌شوند.

🔹🔸کلاه‌های آفتابی با طول لبه های 4 تا 7 اینچ در مدل‌های متنوعی تولید می‌شوند که کلاه‌های فلاپی( Floppy Hat ) یک نمونه از این کلاه‌ها هستند.کلاه‌های آفتابی بسیار سبک و خنک هستند وجهت استفاده در فصل تابستان بسیار مطلبوند.

به مدیریت:رضا حسینی

 

 

 

 

خرید و فروش کلاه تابستانی و زمستانی کشاورزی سامی هت در نیشابور , فروش کلاه تابستانی در نیشابور , خرید کلاه تابستانی در نیشابور , فروش کلاه زمستانی در نیشابور , خرید کلاه زمستانی در نیشابور , خرید کلاه کشاورزی در نیشابور , فروش کلاه کشاورزی در نیشابور , قیمت کلاه تابستانی , قیمت کلاه زمستانی , قیمت کلاه کشاورزی , سامی هت در نیشابور , کلاه فروشی سامی هت در نیشابور , سامی هت , کلاه ساحلی , کلاه کپ , کلاه لبه دار , کلاه آفتابی , خرید کلاه به صورت عمده در نیشابور , فروش عمده کلاه در نیشابور , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed