Address & Contact

Our Address

جاده تاکستان قزوین ، سه راهی مهدی اباد / شعبه دو :جاده قزوین تاکستان بعد از روستای دولت آباد جنب پمپ بنزین

مرکز خرید و فروش انواع بشکه و مخزن IBC جهانی

🛢 بشکه و مخزن IBC🛢

🛢 ظرف های ذخیره ساز صنعتی 

🛢 درام ها یا بشکه ها استوانه ای شکل هستند و معمولا برای ذخیره و حمل مواد شیمیایی فله و سایر مواد خطرناک به صورت کاملا ایمن مورد استفاده قرار می گیرند. این بشکه ها را معمولا از فلزی، فیبر و یا پلاستیک تولید می کنند. از بین این مواد می توان گفت که فلز برای ذخیره مواد شیمیایی مناسب ترین انتخاب است. دلیل این امر نیز مقاومت بسیار زیاد فلز در برابر انواع مواد شیمیایی با قابلیت خوردنگی است. البته این نظریه برای زمانی بود که بشکه های پلی اتیلنی یا همان پلاستیکی هنوز روی کار نیامده بودند. در حال حاضر بشکه های پلی اتیلنی به جایگزینی مطمئن و فوق‌العاده برای بشکه های فلزی تبدیل شده‌اند.

🛢 دو نوع گسترده از بشکه های ویژه ذخیره شیمیایی وجود دارد: دهانه باز و دهانه بسته. بشکه هایی که دارای دهانه باز هستند، درپوش هایی دارند که قابلیت جا به جایی دارند و می توان با استفاده از پیچ و مهره آن را محکم کرد تا محتویات درون بشکه ایمن بمانند. بشکه های دهانه بسته درب هایی محکم و بدون قابلیت جا به جایی دارند. تنها با استفاده از منافذی می توان به محتویات درون بشکه دسترسی یافت. بشکه های دهانه بسته برای ذخیره مایعات با ویسکوزیته پایین مانند حلال ها، رزین ها و مواد نیمه جامد مناسب هستند.

🛢 انواع مختلف بشکه ها کدامند؟

بشکه هایی که از فیبر تولید می شوند هنوز هم محبوب هستند. از آنجایی که سبک تر از فلز هستند حمل آن ها بسیار راحت تر است. این بشکه ها دارای قیمت مقرون به صرفه ای هستند و دلیل این امر به کار رفتن مواد ارزان تر در ساختشان است. درام های فیبری که از مواد قابل بازیافت تولید شده اند، مقرون به صرفه بودن را با کمترین تأثیر زیست محیطی ترکیب کرده اند. با این حال، این بشکه ها برای حمل مواد شیمیایی و خطرناک مناسب نیستند و عدم مقاومت نسبی بدنه آن ها حملشان با لیفتراک ها را هم سخت تر کرده است.

بشکه های پلاستیکی ظروف ذخیره سازی همه کاره ای هستند که از پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) ساخته می شوند. آنها دارای دیواره های ضخیم و ضد نشت هستند و در برابر اشعه ماورا بنفش مقاوم هستند. این امر آنها را برای انتقال مواد غذایی، مواد شیمیایی و دارویی و حتی برخی مواد خطرناک مناسب میکند. بشکه پلاستیکی ارزان تر از بشکه های فلزی است، شما می توانید این بشکه ها را با قیمت مناسب تر تهیه کنید. ذکر این نکته نیز لازم است که این بشکه ها دارای قابلیت استفاده مجدد هستند.

در شرایطی که مقاومت بشکه برایتان خیلی مهم است، گزینه های فلزی انتخابی ایده آل هستند، فلز در انواع شرایط و برای ذخیره و حمل مواد قابل اشتعال و خورنده با کارایی و عملکرد بالایی دارد.

🛢 مخازن IBC

🛢 مخازن IBC ظروفی هستند که مخصوص حمل و نقل و ذخیره مواد فله ای، اغلب مایعات و مواد شیمیایی ساخته شده اند. آنها معمولاً دارای یک قاب بیرونی از جنس فولاد گالوانیزه و یک پوشش داخلی از پلی اتیلن با چگالی بالا هستند. بسته به طبقه بندی آنها می توان از مخازن ibc برای ذخیره مواد خطرناک مانند مواد شیمیایی خورنده استفاده کرد. IBC های دارای مجوز UN می توانند برای ذخیره و حمل مواد خطرناک استفاده شوند. در حالی که IBC های غیر UN برای ذخیره سازی مواد فله ای غیر خطرناک مناسب هستند.

مدیریت : علی اکبر جهانی

09123826715
09100473458

خرید بشکه در قزوین،فروش بشکه در قزوین،خرید مخرن در قزوین،فروش مخزن در قزوین،خرید و فروش مخرنIBCدر قزوین،خرید و فروش بشکه در قزوین،بشکه IBCدر قزوین،مخرن IBCدر قزوین

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed