Address & Contact

Our Address

آمل

Telephone

خرید و فروش ویلا خانه ویلایی باغ ویلا شهرکی جنگلی کوروش

خرید و فروش ویلا باغ ویلا کوروش  

🏡 خرید و فروش ویلاهای نوساز، خانه‌‌‌های ویلایی، باغ و زمین‌‌‌های جنگلی ، شهرکی و توریستی🏡

🏡 خرید ویلا نوساز در شمال یکی از گزینه‌هایی است که اکثر مشتریان خرید ویلا در مازندران به دنبال آن هستند. آن دسته از افرادیکه بودجه مالی کافی داشته باشند به خرید ویلاهای نوساز فکر می‌کنند. قیمت خرید ویلاهای نوساز به ویژه در مناطق ساحلی بسیار بیشتر از خرید ویلاهای قدیمی‌تر است. ویلاهایی که به اصطلاح، چند سال ساخت باشند، قطعاً از نظر معماری بیرونی و نمای داخلی هم با ویلاهای نوساز، متفاوت خواهند بود.

🏡 مهم‌ترین مزایای خرید ویلا نوساز و شمال

۱- خرید ساختمان بدون سکنه

خرید ویلا نوساز در شمال در مقایسه با خرید ویلاهای قدیمی‌تر، مزایای بسیاری را برای مالکان ویلا فراهم می‌آورد. بسیاری از خانواده‌ها ترجیح می‌دهند ویلاهایی را خریداری کنند که قبلاً کسی در ساختمان ساکن نبوده باشد. حتماً شما هم ترجیح می‌دهید به ساختمانی نقل مکان‌هایی که قبلاً کسی در آن را زندگی نکرده باشد. این در حقیقت یک توافق نظر میان سلیقه‌های مختلف مشتریان خرید ویلا است؛ چیزی که سال‌ها تجربه آن را ثابت کرده است.

اگر بخواهیم دلیل گرایش بیشتر مشتریان به خرید ویلا نوساز در شمال را توجیه کنیم به این صورت می‌توان گفت که اکثر مشتریان خرید ویلا ترجیح می‌دهند در ساختمانی ساکن شوند که همه چیز کاملاً تمیز و دست نخورده باشد. جزئیات خانه هیچ تغییری نکرده باشند. حتی اگر قرار باشد ویلای فول فرنیش بخرند، تمایل دارند که قبل از آن‌ها کسی از وسایل و لوازم استفاده نکرده باشد.

این مسئله یک “ضرورت” در خرید ویلا نوساز محسوب نمی‌شود، اما می‌توان گفت یک “ترجیح” است. مطمئناً اگر شما هم حساسیت زیادی در خرید ویلا داشته باشید جزء این گروه از مشتریان قرار می‌گیرید.

دومین دلیلی که مشتریان ترجیح می‌دهند خرید ویلا نوساز در شمال را دنبال کنند کاهش هزینه‌هایی که در آینده برای تعمیرات و نگهداری ویلا باید بپردازند. مشتریان تقریباً از این مسئله هراس دارند که قبلاً کسی در ساختمان ساکن شده باشد و قسمتی از ساختمان – که می‌تواند شامل تاسیسات، لوله‌کشی، دیوارها و غیره شود- صدمه دیده باشد و آن‌ها مجبور باشند که هزینههایی را در آینده خرج کنند. بنابراین ترجیح می‌دهند از همان ابتدا ویلای نوساز بخرند و این هزینه‌ها را کاهش دهند.

۲- خرید ویلا نوساز در شمال با معماری مدرن

یکی دیگر از مزایایی که خرید ویلا نوساز در شمال برای مشتری فراهم می‌کند، داشتن یک ساختمان جدید و نوع است که معماری آن مدرن به سبک امروزی طراحی شده است. اگر شما مشتری خرید ویلا باشید قطعاً دوست دارید که هزینه‌ای که برای خرید ویلا می‌پردازید، نوعی سرمایه‌گذاری محسوب شود؛ بنابراین به دنبال ویلاهایی هستید که به سبک مدرن امروزی و زیبا طراحی شده باشند. خرید ویلاهای نوساز با معماری مدرن، سبک زندگی لاکچری را هم به دنبال خواهد داشت.

ویلاهای جدید و نوساز، گران قیمت هستند. از نظر دکوراسیون داخلی و طراحی خارجی در بهترین شرایط قرار دارند و فضای مناسب برای زندگی را فراهم می‌کنند. محوطه سازی و زیباسازی حیاط یا فضای اطراف ویلا به شیوه اصولی و بسیار جذاب طراحی شده است. مصالح و لوازم ساختمان هنوز دست نخورده باقی مانده‌اند. تمام این موارد توجیه‌کننده استقبال مشتریان از گزینه‌های خرید ویلا نوساز در شمال هستند. اکثر خانواده‌ها ترجیح می‌دهند در ساختمان‌های جدیدتر و زیباتر زندگی کنند.

۳- بهره‌وری انرژی

طراحی ویلاهای نوساز در شمال به گونه‌ای انجام شده است که ساختمان مطابق با استانداردهای بهره‌وری انرژی باشد. ساختمان‌های نوساز از نظر کاهش مصرف انرژی در طول سال، بهینه‌سازی شده‌اند، بنابراین هزینه‌های سالانه را هم بسیار کاهش می‌دهند. چه در فصل سرما و چه در فصل گرما، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی با راندمان بالا و با حداقل مصرف انرژی کار می‌کنند.

همچنین ساخت و ساز ویلاهای نوساز به گونه‌ای است که تا حداکثر ۳۰ درصد از اتلاف انرژی ساختمان جلوگیری می‌کند. این مسئله در تمام ساختمان گسترده شده است. با خرید ویلا نوساز در شمال بسیاری از هزینه‌های سالانه شما کاهش پیدا می‌کند.

۴- کاهش هزینه‌های تعمیرات و نگهداری در چند سال اول

یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای خرید ویلا نوساز در شمال، کاهش هزینه‌های تعمیرات و نگهداری ساختمان در چند سال اول است. اگر شما ویلای نوساز بخرید، ساختمانی که دریافت کرده‌اید از هر نظر نو است، بنابراین هیچ احتمالی وجود ندارد که سقف خانه نشتی کند، لوله‌ها شکسته باشند، مصالح ساختمانی ترک خورده باشد، سیستم‌های تهویه سرمایش و گرمایش به درستی کار نکنند و غیره. می‌توانید مطمئن باشید که تا چند سال اول، هیچ هزینه‌ای برای تعمیرات اختصاص نمی‌دهید.

مدیریت : اکبری

خرید ویلا در شمال , خرید خانه در مازندران , ویلا نوساز و خانه‌‌‌های ویلایی , خانه ویلایی , باغ ویلا , شهرکی , جنگلی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed