Address & Contact

Our Address

تهران ، صباشهر ، جاده شهریار به آدران ، روبروی کستارگاه مرکزی شهریار

صنعت چوب فروزان دُر 

? تولید و نصب انواع درب های چوبی داخلی ، ضد سرقت و لابی به سفارش مشتری?

? همراه با نصاب حرفه ای درب چوبی

? درب‌‌‌های ورودی اتاقی و لابی ?

? درب ورودی لابی به فراخور ساختمان یا محله ای که در آن زندگی می‌کنید ممکن است متفاوت باشد. اما اون چیزی که بسیار مورد اهمیت در هر ساختمانی می‌باشد درب ورودی یا لابی آن است. همانطور که افراد از لباس پوشیدن دیگران بر شخصیتشان قضاوت می‌کنند، درب لابی نیز به عنوان بخشی مهم از شخصیت یا پرستیژ ساختمان می‌باشد.

? دربهای اتاقی و لابی تولید شده در صنعت چوب فروزان دور از مرغوب ترین و خوش نقش ترین چوب‌‌‌های جنگلی مطابق با خواسته کارفرما ساخته شده است.?

درب ورودی لابی هر ساختمانی یک یا دو عدد است اما سایر دربهای ساختمان مانند درب‌‌‌های ضد سرقت، درب داخلی، درب اتاق و… به تعداد واحد‌‌‌های یک آپارتمان ممکن است از ۵۰ عدد تا ۵۰۰۰ عدد متفاوت باشد،و به دلیل یکتا بودن درب ورودی اهمیت آن را صد چندان می‌کند.

? انواع درب ورودی لابی

درب ورودی لابی بسته به نوع سفارش می‌توان تمام چوب یا ترکیبی از چوب و شیشه یا ترکیبی از چوب و فلز و یا هر سه اینها باشدو جنس به کار رفته در تولید درب لابی بسته به بودجه سازنده یا کارفرما می‌تواند از چوب روسی و یا راش باشد.

چوب به دلیل زیبایی و جلو دار بودن آن و همچنین ویژگی‌‌‌های آن که امکان سمباده زنی، طراحی و سفارشی سازی را دارد، در بین طراحان دکوراسیون داخلی طرفداران بسیار پیدا کرده است مخصوصا اینکه با رشد و گسترش زندگی شهر نشینی و تجمل گرایی، ساختمانها و مجتمع‌‌‌های لوکس بیش از گذشته دیده می‌شود. به طوری که استفاده از درب لابی به یکی از ارکان مهم در هر ساختمانی به شمار می‌رود. درب لابی به دربی گفته میشود که به طور معمول در ورودی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد و تاثیر بسزایی در نمای جلویی ساختمان دارد. و جزئی از معماری ساختمان به حسابمی‌آید.

? درب لابی تمام چوب یکی از انتخاب‌‌‌های بسیار جذاب برای خریدارن درب ورودی لابی می‌باشد. قیمت درب لابی تمام چوب ورودی بسته به اندازه آن و همچنین جنس و طرح هایی که روی آن کار شده است متفاوت می‌باشد. درب ورودی لابی با چوب روس روکش شده یا چوب بلوط، چوب راش، چوب گردو ساخته می‌شود که می‌تواند با شیشه‌‌‌های دکوری تزیین شود.

 

در تمام چوب راش مدل کوروش

? درب ABS یا ضد آب بدلیل خاصیت ضد آب و نفوذ ناپذیری ان برای درب سرویس بهداشتی و حمام استفاده می‌گردد. و از آن جهت که در تولید درب ای بی اس از مواد خاصی استفاده می‌گردد کاملا ضد حشره و موریانه می‌باشد.

? با روی کار آمدن روش‌‌‌های نوین در تولید انواع درب ضد آب و بکارگیری از شیوه‌‌‌های مبتکرانه در طراحی درب abs می‌توان از دربهای ABS به عنوان درب داخلی نیز استفاده نمود و از درب abs قابدار به عنوان گزینه مناسبی برای درب داخلی نام برد.

? شیوه ساخت درب‌‌‌های abs بر مبنای تولید درب‌‌‌های شبکه ای چوبی می‌باشد که با یک لایه رزین و مواد ضد آب پوش داده شده است و به هیچ عنوان امکان نفوذ آب در آن وجود ندارد.

 درب لابی

درب چوبی فروزان در

? موارد کاربرد درب ABS

از درب‌‌‌های ضداب می‌توان برای مکانهای که نیاز به شستشو و یا در معرض رطوبت بالا هستند استفاده نمود از جمله مهمترن مکانهای که نیاز به استفاده از انواع درب ای بی اس می‌باشد، درب سرویسهای بهداشتی، درب حمام، درب توالت، درب سونا، درب جکوزی و درب استخر می‌باشد.

مدیریت : نیرومند – اسدی 

 

درب چوبی ضد سرقت
درب چوبی فروزان در
??????????????
دربهای چوبی بیرون ساختمان ضد سرقت

درب چوبی فروزان در

??????????????

دربهای چوبی کابینت

درب چوبی فروزان در

درب چوبی فروزان در

??????????????

 

درب چوبی , درب داخلی , درب ضد سرقت , درب لابی , درب چوبی ورودی , دربهای چوبی اتاق , ساخت درب چوبی اتاق , قیمت دربهای چوبی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed