Address & Contact

Our Address

تهران ، شهریار

Telephone

انجام کلیه کارهای رابیتس کاری آهنگری و لیزری و جوشکاری نما خوشنام در شهریار تهران

🔴رابیتس کاری یا راویز سقف چیست؟

⚡️ رابیتس بندی از شبکه های فلزی تشکیل شده است که به نوعی پایه بسیاری از گچ کاری ها و گچبری سقف می باشند. راویز سقف و رابیتس بندی ساختمان در زبان عامیانه به الفاظ گوناگونی خوانده می شوند. مواردی مانند راویز بندی ساختمان، رابیت و یا حتی راویس مواردی هستند که همه بر یک موضوع که همان رابیتس است، دلالت دارند.

⚡️ رابیتس کاری روش تقریبا نوینی برای تزئین سقف و دیوار ساختمان است. علاوه بر راویز سقف ، این ورقه های فلزی برای رابیتس دیوار، رابیتس اپن آشپزخانه (راویز اپن آشپزخانه) و آرک آشپزخانه، رابیتس سقف اتاق خواب، آشپزخانه و رابیتس سقف پذیرایی نیز به کار برده می شوند. رابیتس یا راویز سقف ورق ساده فلزی می باشند که دارای چشمه هایی در اندازه های متفاوت هستند. تنها عامل تغییر دهنده ی قیمت رابیتس یا قیمت راویز در اندازه چشمه یا شبکه های آنها است. بیشترین کاربرد آن به عنوان راویزکاری سقف و دیوار است.

💠مراحل راویز سقف

برای راویز کاری سقف ابتدا باید زیرکاری هایی صورت بگیرد تا آماده نصب رابیتس نما و سقف بشود.

🔹نصب میل گرد آویز برای راویز سقف

در مرحله اول در راویز سقف، میلگردهایی باید به عنوان پایه نگهدارنده ورق های رابیتس نصب شوند. این میله گردها به دو صورت دفنی و جوشی اجرا می شوند. در مواردی این پایه ها تعبیه شده اند و اگر اینطور نباشد باید مجددا به تیر آهن یک میله گرد آویز جوش داده شود. پس از اجرای پایه، نوبت به نصب رابیتس می رسد.

🔹راویز کاری سقف

در این مرحله، توری رابیتس روی میل گرد قرار می گیرد. برای محکم کاری از دو روش جوشکاری و استفاده از سیم رابیتس بندی استفاده می شود. این مورد انتخاب بهتری است و موجب می شود که استحکام کار بیشتر حفظ شود. در این مرحله مهارت رابیتس بند بسیار شرط است که بتواند دقیقا ساختاری تراز ایجاد کند و این توری در تراز کامل با سقف اصلی قرار بگیرد. زیرا اگر اجرای راویز درست انجام نشود، هیچ راهکاری در مرحله بعد نمی توان انجام داد و کار زیبایی چندانی پیدا نمی کند.

🔹گچکاری رابیتس

مرحله آخر رابیتس کاری سقف آشپزخانه یا پذیرایی، اجرای گچ است. در این مرحله باید توری یا راویز با استفاده از گچ پر شود تا سازه مورد نظر شکل بگیرد.

🌀کاربردهای رابیتس بندی کدامند؟

کاربردهای راویز کاری سقف به طور کل در صنعت ساختمان سازی به منظور ایجاد بستری برای زیبایی، پوشاندن تاسیسات برقی و اجرای نورپردازی می باشد. نصب رابیتس کاربردهای متفاوتی دارد که در ادامه به محبوب ترین آنها می پردازیم.

🔻 رابیتس نما

از مهمترین مزایای اجرای رابیتس در نما، ایجاد یک نمای یکدست است. این روش موجب پیوستگی در دیوار مورد نظر نیز می شود. برای اجرای نما، یک زیرسازی مطمئن نیاز است. به همین علت برای زیرسازی نما برای اجرای هر متریالی از راویز نما استفاده می شود.

🔻 رابیتس بندی دیوار

رابیتس دیوار مانع از ایجاد شکاف و ترک روی دیوار می شود و موجب می شود که بخش های مختلف دیوار به یکدیگر متصل شوند. برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون، رابیتس کاری دیوار برای اجرای دیوار کاذب و همچنین اجرای نور در دیوار انتخاب بسیار مدرن و جذابی است.

🔻 رابیتس کاری سقف ساده

رابیتس کاری سقف ساده (راویز سقف شیروانی) بهترین روش برای ایجاد تغییرات بزرگ است. در واقع اگر به دنبال ایجاد تغییرات با هزینه معقولانه هستید، می توانید با این اقدامات بستری زیبا در دکوراسیون داخلی منزل خود ایجاد کنید.

🔻 رابیتس بندی سقف کاذب

برای اجرای سقف گچی نیاز به راویزکاری است. راویز سقف همان بستر مورد نیاز برای ایجاد سقف مورد نظر است. که با توجه به نوع سقف، نوع طرح کارفرما و همچنین سنگینی سازه مورد نظر باید توسط رابیتس بند با مهارت اجرا شود.

به مدیریت : آقای خوشنام

 

 

 

 

رابیتس کاری در شهریار ,  رابیزکاری در شهریار , راویزکاری در شهریار , رابیتس کاری سیار خوشنام در شهریار تهران , قیمت رابیتس کاری , رابیتس نما , رابیتس بندی سقف کاذب , راویز کاری سقف , رابیتس کاری یا راویز سقف  , رابیتس بندی دیوار , مراحل راویز سقف ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed