تهیه و پخش مخازن رادیاتور انواع خودرو سبک و سنگین رضایی در تهران

رادیاتور های آب کولر و بخاری خودرو رضایی

💠 نمایندگی فروش و توزیع انواع رادیاتور های آب ، کولر ، بخاری خودروهای سواری و سنگین💠

💠 خودروهای ایرانی ، خارجی و چینی💠

💠 ارسال سریع به سراسر کشور

💠 با بهترین کیفیت

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

💠 رادیاتور کولر خودرو و نقش آن در وسیله نقلیه

💠 رادیاتور کولر در خودرو که با نام کندانسور شناخته می ‌شود، یکی از اجزای سیستم تهویه مطبوع در اتومبیل ها است. همین سیستم تهویه ای از اجزای مختلف دیگری تشکیل شده که هر کدام نقش خاص خود را ایفا می‌کنند. کندانسور برای تهویه و خنک کردن داخل کابین خودرو یکی از قطعات بسیار مهم است و می‌تواند به عنوان لوازم جانبی خودرو در نظر گرفته شود. اگر این قطعه دچار عیب، نقص یا اشکالی شود، فرآیند تهویه خودرو به درستی انجام نمی گیرد.

💠 رادیاتور کولر در خودرو همانند یک مبدل حرارتی عمل می کند. عملکرد این تجهیزات تبدیل یک گاز با فشار بالا به یک مایع با فشار بالا می باشد. با توجه به این توضیح می توان انتظار داشت که مسیرهای جریان سیالات از طریق لوله های باریک تعیین می شود. اگر این لوله ها دچار گرفتگی شوند یا نشتی پیدا کنند، سیال در مسیر خود به جریان در نمی آید و در نهایت، رادیاتور کولر به درستی کار نمی کند.

💠 چه عواملی باعث می شود رادیاتور کولر آسیب ببیند؟

عواملی که باعث می شود رادیاتور کولر آسیب ببیند می تواند شامل اتفاقات یا اثرات پیش پا افتاده‌ای باشد که اغلب توسط راننده خودرو تشخیص داده می شود. به طور مثال، وجود گرد و غبار، سنگ ریزه ها یا شن در مسیر رادیاتور خودرو، سیستم کندانسور، تهویه مطبوع را تحت تاثیر قرار می دهد. سنگریزه ها به کندانسور برخورد می‌کنند و موجبات نشت سیالات را فراهم می سازند.

عامل دیگری که باعث می شود رادیاتور کولر به درستی کار نکند چرخش فن خنک کننده است. اگر چرخش فن، ضعیف باشد، دمای کندانسور افزایش می یابد. این حالت منجر به استفاده بیش از حد از گاز خنک کننده شده و در نهایت، فشار داخل اتاقک بالاتر می رود. همه این عوامل باعث گرم شدن بیش از حد کندانسور یا رادیاتور کولر خواهند شد. اگر موتور فن، ضعیف عمل کند یا آسیب ببیند فشار هوا کاهش پیدا می کند و باعث آسیب به کندانسور خواهد شد.

عوامل بالا به رادیاتور کولر آسیب می زنند. این به معنای کاهش عملکرد رادیاتور برای حذف گرما از خودرو است. در نهایت، سیستم تهویه و خنک کنندگی کابین خودرو مختل می شود.

💠 بهترین راهکارها برای جلوگیری از خرابی رادیاتور کولر

بهترین راه جلوگیری از آسیب رسیدن به کندانسور کولر اتومبیل، سرویس دوره ای آن است. با انجام بازرسی های معمول هر 3-6 ماه، می توانید وضعیت کندانسور اتومبیل را بهتر حفظ کرد.

همچنین باید حتماً از تمیز بودن کندانسور در برابر گرد و غبار و خاک اطمینان حاصل کنید. می توانید این کار را با شستن توسط آب انجام دهید. هنگام شستشوی کندانسور با آب، فشار آب باید به درستی کنترل شود: نباید فشار، خیلی زیاد باشد چرا که در این حالت، پره های کندانسور به راحتی کنده می شوند.

مدیریت : رضایی
09122541761
02133982754

 

 

 

رادیاتور آب خودرو  , رادیاتور کولر خودرو , رادیاتور بخاری خودرو , رفع گرفتگی رادیاتور بخاری خودرو , کوشش-آرمکو-رادیات ایران-سهند-AMC-پارسیان-cold power-سردساز-رویش-باباپارت

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed