Address & Contact

Our Address

یزد بلوار صابریزدی خیابان محمودی

Telephone

رنگ چوب مهدی

🔹🔸اجرای انواع رنگ های مخصوص چوب …

🔹🔸رنگ کاری کابینت ،در ورودی ،کمد دیواری ،مبلمان ،سرویس خواب و هر وسیله دیگر چوبی با بیش از 15 سال سابقه کاری

🔹🔸رنگ کاری چوب راش نظیر سایر چوب‌ها در دو مرحله فرایند ترمیم و نوشدگی را به اتمام می‌رسانند. برای این فرایند به شرح ذیل است:

🔹🔸سنباده‌زنی
🔹🔸تمیزکاری سطح چوب مورد نظر (پولیش)
🔹🔸بتونه‌کاری و زیرسازی
🔹🔸اجرای رنگ کاری چوب خام

🔹🔸ابزار مورد نیاز

🔹🔸سنباده لرزان و سنباده گرد لرزان
🔹🔸کمپرسور هوا و رطوبت‌گیر آن
🔹🔸پیستوله رنگ کاری
🔹🔸دریل
🔹🔸کاردک

🔹🔸امروزه برای رنگ کاری چوب از روش‌ها و رنگ‌های متفاوتی استفاده می‌کنند. برای مثال؛ از رنگ‌های فوری فقط برای داخل خانه استفاده می‌شود و در فضای باز کارایی زیادی ندارند. انواع روش‌های رنگ کاری چوب خام عبارتند از:

🔹🔸 رنگ فوری

🔹🔸این رنگ‌ها در بازار داخلی دارای نام‌های مختلفی، از قبیل رنگ خودرویی نیم پلی استر، تمام پلی استر، سیلر، کیلر و غیره هستند. این رنگ ها در حالت عادی غلیظ و چسبناک هستند و برای به کارگیری نیاز به حلال دارند.

🔹🔸رنگ کاری چوب سفید:

🔹🔸معمولا اگر رنگ چوب قدیمی و خشک شده باشد رنگ کاری چوب سفید با توجه به نوع رنگ انتخابی، کار بسیار ساده‌ای است ولی اگر بخواهیم رنگ چوب را به سفید تغییر دهیم، باید مراحل گفته شده را با دقت هر چه تمام انجام داد.

🔹🔸مرحله سنباده‌کشی و پولیش (سنباده نرم ترجیحا۲۲۰) بسیار مهم است؛ چراکه رنگ سفید هر زائده‌ای را بیش از آنچه که هست نشان می‌دهد.

🔹🔸در صورت انتخاب رنگ‌های بر پایه آب دست‌کم ۷ بار باید مرحله اجرا صورت پذیرد. توجه شود که در هر مرحله از اجرا پس از خشک شدن باید سنباده نرم کشیده شود.

🔹🔸در صورت تمایل به نمایش موج‌نمای چوب انتخاب رنگ‌های گیاهی مخصوص چوب انتخاب منطقی و آسانی هستند. در انتخاب انواع مختلف رنگ‌ها برای رنگ کاری چوب سفید روند تقریبا یکسان است، اما در بعضی موارد برای بستن منافذ چوب در ابتدا از سیلر یا الیف استفاده می‌شود.

🔹🔸چوب های ترموود چوب هایی هستند که در اثر قرارگیری در معرض حرارت ساختار داخلی آن‌ها تغییر کرده و در پی آن مقاومت بسیار بالایی دارند و اغلب برای نمای ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

🔹🔸پس از فرایند حرارت دهی، این چوب ها عایق صدا، سرما و گرما شده، همچتیت در برابر پوسیدگی و خوردگی نیز مقاوم می‌شوند. رنگ چوب‌ ترموود بیشتر جهت افزایش مقاومت چوب بکار می‌رود.

🔹🔸انواع دیگر چوب‌ها مانند چوب گردو، افرا و غیره نیز به همان روش گفته شده رنگ آمیزی می‌شوند. در این میان رنگ کاری چوب راش با حساسیت و دقت بیش‌تری انجام می‌شود؛ چراکه باید مقاومت آن را قبل از رنگ آمیزی توسط اشباع کردن بالا برد.

🔹🔸نکته مهم در این پروسه این است که رنگ کاری چوب خام آن باید کاملا پوششی باشد. مراحل رنگ کاری MDF شامل سنباده‌کشی و پراخت، پوشاندن قسمت‌های خام توسط بتونه مل و سریش، سنباده و پولیش بتونه خشک شده روی چوب و در نهایت اجرا رنگ کاری چوب MDF است

مدیریت:آقای مهدی رضایی صدرآبادی

 

 

 

 

رنگ چوب قیمت , رنگ چوب   , خرید رنگ چوب , اسپری رنگ چوب ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed