Address & Contact

Our Address

مشهد ، بلوار توس،توس ۱۱۷

Telephone

گروه ماشین سازی بندار سازنده مخازن استنلس استیل

گروه ماشین سازی بندار

? ساخت وتعمیرات انواع ماشین الات صنایع غذایی،دارویی در بلوار توس مشهد?

? ساخت انواع مخازن استنلس استیل?

? انواع پروسس استیل?

? انواع میکسر استیل?

??????????????

? مخزن استیل ، منبع یا تانکری تولید شده از جنس استیل اعم از ۳۰۰ یا استیل نگیر ، ۳۰۴ ، ۳۱۶ و یا ۳۱۶L و یا حتی استیل سری ۴۰۰ می باشد که جهت نگهداری و یا حمل مواد با اهمیت چه از جنبه دارویی و غذایی و چه از جنبه شیمیایی و اسیدیته مورد استفاده قرار میگیرد.

? مخزن استیل به طور معمول به شکل مخزن استوانه ای، مخروطی، مکعبی، کروی و یا در صورت درخواست مشتری به صورت ترکیبی از این مدلها ساخته می شود. البته باید توجه داشته باشیم اولین پارامتر در طراحی و ساخت مخازن استنلس استیل میزان حجم و شکل مخزن می باشد.

✳️ حجم تانکر یا منبع با توجه به نوع کاربری می تواند مشخص گردد و باتوجه به شکل هندسی مخزن میتوان قطر، ارتفاع و شکل کف مخزن که تخت یا مخروطی باشد را مشخص نمود. به خاطر اینکه بتوانیم در مقابل انتقال حرارت مخازن را حفاظت کنیم و یا اینکه انتقال حرارت را بر روی مخازن استیل انجام دهیم از مخازن دوجداره استیل و سه جداره استیل استفاده می نماییم .

گروه ماشین سازی بندار

✳️ طراحی و ساخت مخازن استیل در اندازه های مختلف و طبق درخواست مشتری انجام میگردد.✳️

✳️ چنانچه منبع استیل تحت فشار نباشد به آن مخزن ذخیره و نگهداری گفته می شود و در حالتی که مخزن تحت فشار مورد استفاده قرار بگیرد به آن منبع تحت فشار استیل گفته می شود.

✳️ مخزن استیل جهت حمل و نقل و نگهداری مواد مختلفی کاربرد دارد و در صنایع غذایی، دارویی و شیمیایی مورد استفاده قرار میگیرد.

از مخازن استیل در مواقعی که بحث خورندگی و بهداشتی مطرح باشد با ظرفیت های مختلف جهت حمل ونقل انواع مواد پودری مثل آرد و سیمان و مایعاتی مثل شیر، آب شرب، روغن ، اسید و مایعات نفتی استفاده می شود .

مخزن استیل عموما به حالت استوانه ایستاده ساخته می شوند که بیشترین تیراژ تولید را شامل می شوند. اما میتوان شکل هندسی این مخازن را بصورت زیر دسته بندی نمود:

✳️ استوانه ای
✳️ مکعبی
✳️ هرمی
✳️ کروی
✳️ مخروطی

گروه ماشین سازی بندار

✳️ دسته بندی مخازن استیل بر اساس جداره

✳️ تک جداره
✳️ دوجداره
✳️ سه جداره یا پروسس تانک

هر کدام از این سه دسته کاربرد خاصی داشته و بسته به سفارش کارفرما طراحی و پیشنهاد لازم ارائه خواهد شد.

✳️ دسته بندی مخزن استیل بر اساس جنس ورق

ورق 304
ورق 316 و البته 316L
ورق 307

مدیریت : رضا بُندار

 

 

 

مخزن استیل 1000 لیتری , مخازن استیل صنایع غذایی , مخزن استیل کوچک , مخزن استیل دوجداره , مخازن صنعتی استیل ,  گروه ماشین سازی بندار ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed