طراحی و اجرای تابلو برجسته چلنیوم

✅طراحی و ساخت انواع حروف های برجسته چلنیوم،پلاستیک، استیل و…

✅انجام خدمات لیزر و ساخت تندیس

✅طراحی و اجرای کلیه امورات چاپی

✅تابلو چلنیوم یکی از زیباترین و پرکاربردترین تابلوهای تبلیغاتی در صنعت تابلوسازی می باشد که به شیوه های مختلف همچون تابلو چلنیوم طلایی ، تابلو برجسته چلنیوم ، تابلو حروف برجسته چلنیوم ساخته و طراحی می شود .

✅ساختار تابلو چلنیوم از ترکیب پلکسی گلاس و آلیاژآلومینیوم می باشد که بر روی ورق کامپوزیت و یا pvc تعبیه می شود . رول چلنیوم در اندازه های ۳۰ تا ۵۰ متری در رنگهای متفاوت به بازار عرضه می شود که قیمت رول چلنیوم با توجه به متراژ آن متغیر می باشد .

✅این شیوه از طراحی و ساخت تابلوهای تبلیغاتی دارای مقاومت بالا در برابر شرایط جوی و محیطی است و در رنگهای مختلف قابل پیاده سازی است برای همین به یکی از پرکاربردترین نوع تابلوهای تبلیغاتی تبدیل گشته است .

✅انواع تابلو چلنیوم :

🔹تابلو چلنیوم ساده

اجزاء تشکیل دهنده این نوع تابلو تبلیغاتی شامل لبه چلنیوم ، پلکسی گلاس ، pvc ، smd و منبع تغذیه می باشد که با ظاهری ساده و در رنگهای مختلف پلکسی گلاس ساخته و طراحی می شوند .

🔹تابلو چلنیوم پلکسی دوبل

در این روش از دو پلکسی گلاس با رنگهای متنوع بهره می برند که این کار جلوه زیباتری به تابلوی تبلیغاتی می بخشد .

🔹تابلو چلنیوم RGB

ساخت تابلو چلنیوم به شیوه RGB با بکارگیری SMD های RGB و بورد کنترل و پلکسی گلاس سفید انجام می گیرد .

🔹تابلو چلنیوم فول کالر

نوع دیگری از انواع تابلوهای چلنیوم است که این نوع تابلو چلنیوم با بهره گیری از برد کنترل مخصوص قابلیت نمایش تعداد رنگهای بیشتر تا حدود ۱۶ میلیون رنگ دارد .

🔹تابلو چلنیوم پانچ

کاربری این شیوه از تابلوسازی فقط مختص به چلنیوم نیست بلکه این روش در تابلو برجسته استیل و تابلو نئون پلاستیک نیز کاربرد دارد . در این شیوه از ساخت تابلو تبلیغاتی ، حروف برجسته با استفاده از اشکال مختلف هندسی مانند دایره یا ستاره توسط دستگاه لیزر برش داده شده و بر روی پلکسی گلاس پانچ می شود ؛ در مرحله بعد به دلیل عبور نور از قسمت برش داده شده نور دچار شکستگی شده و در نتیجه نمای زیباتری به تابلو تبلیغاتی می دهد . این نوع تابلو تبلیغاتی با نام های مختلفی همچون تابلو چلنیوم پانچ ، تابلو چلنیوم الماسی و تابلو چلنیوم ستاره ای فراخوانی می شود.

🔹تابلو چلنیوم کریستال

در ساختار این مدل از تابلو چلنیوم از پلکسی گلاس شیشه ای و دانه های کریستال استفاده می شود البته لازم به ذکر است که از دانه های کریستال می توان در ساخت تمام تابلوهای تبلیغاتی که با استفاده از حروف برجسته ساخته می شود بهره جست .

به مدیریت:آقای آزاده

تابلو ,  تابلوسازی ,  تابلوسازی در عسلویه ,  انواع تابلو ,  تایلو چلنیوم ,  تابلو حروف برجسته ,  انجام خدمات لیزر ,  امورات چاپی ,  ساخت تندیس ,  تابلو چلنیوم کریستال ,  تابلو چلنیوم پانچ ,  تابلو چلنیوم ساده , طراحی و ساخت انواع حروف برجسته ,  ساخت تابلو برجسته در عسلویه ,

بازخورد

نگارش یک بازخورد

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields