Address & Contact

Our Address

تهران،شهرستان بهارستان،سه راه ادران به سمت رباط کریم،بریدگی دوم به سمت تهران،خیابان چوب بری،روشن ۵،پلاک ۱۹

ساخت،نصب و راه اندازی خطوط  خردایش مواد معدنی سرند سازان پویا بهارستان تهران

ساخت، نصب و راه اندازی تمامی خطوط دانه بندی ، شستشو و خردایش مواد معدنی سرند سازان پویا 

?ساخت، نصب و راه اندازی خط دانه بندی و شستشو و خردایش مواد معدنی 
? تامین قطعات و ارسال به تمام نقاط  کشور در اسرع وقت 

سرند سازان پویا

با مدیریت بادبادی

شماره تماس:

09147684830

09356404120

?دستگاه سرند چیست؟

⚡️سرند نام نوعی غربال سیمی است که برای بیختن خاک و شن به کار می‌رود (بیختن خاک و شن یا چیز دیگر با سرند). در اصل سرند یعنی خاکبیز، غربال، غربیل و این مخالف الک کردن است. دستگاه سرند، دستگاه غربالی است که بدان جو و امثال آن بیزند(غربال سیمی درشت چشمه برای بیختن خاک و غله) و این نوعی از غربیل است که چشمه های آن گشاده بود و بیشتر با وی خاک بیزند.

⚡️از دستگاه سرند در خطوط مختلف تولیدی استفاده می گردد. از سرند به جهت جداسازی تمامی مواد زائد و ضایعات نا خواسته و همچنین ناخالصی ها ی موجود در مواد اولیه استفاده می گردد.این دستگاه در واقع ، عملیات الک مربوط به تسویه مواد اولیه اولیه جداسازی مواد را در سایزهای مختلف انجام می دهد.

⚡️سرند در ابعاد ، انواع و حجم های مختلف با تناژ خروجی متنوع قابل تولید می باشد.سیستم سرند میتواند مختص استفاده در خطوط تولیدی خود از جمله خطوط فرآوری مغز تخمه و خشکبار بوده که از آلیاژهای بسیار با کیفیت از جمله استنلس استیل باشد. سیستم داخلی دستگاه ، متشکل از توری های مختلف در یک تا چهار طبقه می باشد و بسته به نوع کارکرد خطوط تولیدی متفاوت می باشد.

?موارد استفاده و مزایای دستگاه سرند 

?از دستگاه سرند در خطوط فرآوری چای ، خطوط فرآوری مغز تخمه آفتابگردان و بادام زمینی ، تخمه کدو ، قند ، حبوبات و غیره استفاده می گردد. دقیقاً بسته به نوع محصول متفاوت می باشد.این سیستم باعث می گردد که توانمندی و کارآیی دستگاه در این تکنیک خاص باشد.

?این دستگاه تولیدی از مزایا و مزیت های خاصی برخوردار می باشد. در وهله ی اول می توان به ضخامت ورق های بکاربرده شده در این دستگاه اشاره کرد که از ورق استیل سه میل ساخته می شود که درنوع خود بی نظیر بوده و از استحکام بالایی برخوردار می باشد. از عوامل دیگر دراین دستگاه ، کاربرد سیستم اینورتور در قسمت سرند می باشد.

?جاسازی اینورتور در این سیستم ، باعث می گردد کنترل دور موتور و اینکه جداسازی با چه حد نیرویی ضورت پذیرد توسط این سیستم صورت می پذیرد. از دیگر مزایای خاص دستگاه سرند امکان تعویض توری های مخصوص نصب شده بر روی این محصول می باشد که به آسانی قابلیت تعویض توری ها را فراهم نموده است. توری ها از بهترین نوع آلیاژها تولید می گردد.

?دستگاه خردایش و کاربرد آن در صنعت  

?خردایش فرآیندی است که طی آن مواد معدنی در مراحل مختلفی از جمله سنگ شکنی و آسیا به محصولی با ابعاد مورد نظر تبدیل میشوند تا نه تنها حمل و نقل آن به مراحل بعدی ساده تر شود، بلکه دستیابی به درجه آزادی که مهم ترین اهداف خردایش است را نیز تامین کند.

?خردایش 

?این فرآیند یکی از مراحل پرهزینه موجود در کارخانه‌‌‌های فرآوری است،به نحوی که بیش از ۵۰ درصد هزینه‌‌‌های سرمایه گذاری و عملیاتی را به خود اختصاص می‌دهد. بنابراین طراحی، انتخاب مدار مناسب، بهینه سازی و کنترل از پارامترهای مربوط به مدار خردایش است که با در نظر گرفتن آ نها م یتوان نه تنها بازدهی مکانیکی را افزایش داد بلکه محصول مطلوب تری را برای مراحل پرعیارسازی آماده کرد.

?عملیات خردایش در صنایع مختلف مثل صنایع معدنی، عمران، صنایع شیمیایی، مهندسی مواد، کشاورزی، صنایع غذایی و نظایر آن کاربرد فراوان دارد. اگر چه هدف از خردایش در این صنایع از جنبه‌‌‌های زیادی مشابه هم است ولی از خیلی از جنبه‌ها نیز متفاوت است. این تفاوت در آزمایشگاه و صنعت نیز وجود دارد.

به مدیریت:عباس بادبادی سلطان آبادی

 

 

ساخت ، نصب و راه اندازی خطوط سنگ شکن و خردایش مواد معدنی با تولید و تناژ مختلف

 

 

 

طبقه های سرندی مخصوص توری های پلی اورتان

 

فیدرهای ویبراتوری در ابعاد و ساریزهای مختلف و کارای متفاوت

 

ساخت ، نصب و تولید خط کامل خردایش و دانه بندی سنگ اهن

 

خط خردایش و دانه بندی سنگ اهن

 

 

 

سرند ۲*۶ سه طبقه

 

 

 

ساخت طبقه سرند اب گیری

 

فیدر ویبراتوری دهانه ۸۰

 

 

ساخت ، نصب و راه اندازی فیدر گریزلی ، تک محور و دو محور در ابعاد ۳*۱۲۰ و ۴* ۱۲۰ با کیفیت متفاوت

 

ساخت و تولید نوار های انتقال مواد معدنی در ابعاد عرض ۶۰ سانت و عرض ۸۰ و عرض ۱۰۰ سایزهای بالاتر

 

ساخت ، نصب و راه اندازی دستگاه های شتشو مواد معدنی

 

مخلوط شویی

 

 

 

داستگاه ماسه شویی

 

 

 

 

 

دستگاه شستشو و خشک کن ماسه

 

 

 

 

 

ساخت نصب و راه اندازی خط دانه بندی سرند سازان پویا در بهارستان تهران ، ساخت خط دانه بندی سرند سازان پویا ، نصب خط دانه بندی سرند سازان پویا ، راه اندازی خط دانه بندی ، سرند سازان پویا ، خط دانه بندی سرند سازان پویا ، سرند سازان بادبادی ، قیمت دستگاه سرند ، خردآیش مواد معدنی در تهران , تامین قطعات , شستشوی مواد معدنی در تهران , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed