Address & Contact

Our Address

مازندران،قائمشهر،المشیر

Telephone

صنایع چوبی سلاطین در قائمشهر

?ویژگی های ویلاهای چوبی:?

⭐️عایق استثنایی و صرفه جویی در انرژی

?بعضی از مصالح ساختمانی مانند فولاد ، مواد معدنی غیر قابل احتراق ، در هنگام گرم شدن گسترش می یابند که می توانند ساختار را تضعیف و فروپاشند. چوب نسبتاً به این امر واکنش نشان می دهد. هنگامی که گرم می شود چوب خشک می شود و در واقع سخت تر می شود.

?این به معنای انرژی کمتری صرف گرمایش میشود. اگر می خواهید گرما (یا خنک شدن) در خانه شما باقی بماند و می خواهید پول کمتری را برای گرم کردن (یا خنک کننده) خرج کنید چوب جایگزین فوق العاده ای برای آجر ، بتن یا سنگ است. در مقایسه با سایر مصالح ساختمانی ، چوب ، از نظر اقتصادی یک کودک عایق است.

⭐️ساخت سریع (موجب صرفه جویی در هزینه می شود)

?برخی از تولید کنندگان ویلاهای چوبی می توانند ظرف 7 روز یک خانه چوبی 100 متر مربع را در محل احداث کنند. ساخت خانه های چوبی در مقایسه با آجر ، سنگ یا بتن،مطمئناً باعث صرفه جویی در وقت می شوند. این امر به ویژه در شرایط آب و هوایی شدید مانند باران شدید ، برف و یخبندان ، جایی که ساخت چوب بدون مانع ادامه دارد قابل استفاده است.

⭐️ایمن،سبک،محکم و بادوام

?یکی از دلایلی که امروزه چوب هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرد علی رغم اقدامات بسیار زیاد در مهندسی ، وزن و ایمنی دوام آن است. چوب می تواند کمی خم شود این خاصیتی است که آجر ندارد. بنابراین اگر پایه ها کمی تغییر کند خانه چوبی می تواند به جای ترک خوردن انعطاف پذیر شود و حرکت کند. حتی کوچکترین تغییر در پایه های خانه آجری ، ترک هایی را به وجود می آورد که در ملات ظاهر شود .

?یکی از دلایلی که بیشتر خانه های جنوب شرقی ایالات متحده آمریکا چوبی هستند دلیل آن است که خاک ضعیف است. آجر سنگین می تواند باعث ریزش زمین شود ، بنابراین خانه های چوبی سبک ترجیح داده می شوند.

⭐️مقاومت در برابر آب

?در حالی که بسیاری از چوب ها در رطوبت و آب خیس می شوند و باعث متورم شدن آنها می شوند برخی از انواع چوب وجود دارد که بسیار مقاوم در برابر آب هستند. حتی اگر برخی از چوب ها تمایل به جذب رطوبت داشته باشند انواع خاصی از چوب وجود دارد که این گرایش را ندارند.

?میز روستیک

?یکی از رایج ترین و محبوب ترین وسایلی که در دکوراسیون های منازل مورد استفاده قرار می گیرد چوب است. این مساله سبب شد که طراحان دکوراسیون داخلی از این متریال به شکل های مختلفی و در هر نوع سبکی استفاده کنند.

?یکی از این سبک ها سبک روستیک است. در این نوع سبک، چوب را به صورت طبیعی و بدون دستکاری بکار می گیرند.پس در واقع می توان گفت که میز روستیک استفاده از چوب طبیعی و دست نخورده می باشد.

?برش چوب در میز روستیک

?یکی از چوب هایی که در میز روستیک مورد استفاده قرار می گیرند چوب هایی با برش های طولی و عرضی تنه درختان می باشد که به آن برش کالباسی می گویند.این نوع چوب ها بعد از پرداخت و رنگ کاری، زیبایی خیره کننده ای پیدا می کنند و این زیبایی منحصربه فرد چشم هر بیننده ای را به خود خیره می سازد.ب

?رش های طبیعی درختان زیباترین میزهای روستیک را به وجود می ﺁورند خصوصا اگر کناره های صفحه چوبی میز نیز نامرتب و نامتقارن باشد. که این ویژگی سبب زیباتر جلوه دادن میز روستیک شما می شود.

به مدیریت:ابراهیم رسولی

 

 

 

صنایع چوبی در قائمشهر مازندران , صنایع چوبی سلاطین در قائمشهر , ساخت ویلا چوبی در مازندران , میز ناهارخوری روستیک , سبک روستیک , ساخت ویلا چوبی و میز ناهارخوری روستیک صنایع چوبی سلاطین در قائمشهر مازندران , ویژگی های ویلاهای چوبی , هزینه ساخت ویلا چوبی در قائمشهر , هزینه ساخت میز روستیک در مازندران ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed