دکوراسیون داخلی افضلی

💠 کناف 

💠 کناف نوعی پوشش گچی است و آن را به عنوان یک تکنولوژی جدید از گچ به حساب می‌آورند که نسبت به گچ دارای مزایای بسیار زیادی است و در حال حاضر به عنوان یکی از مصالح مهم و پر کاربرد در صنعت ساخت ساز استفاده می‌شود.کنافی که برای دیوار استفاده می‌شود.

?به عنوان دیوار جدا کننده و برای سقف به صورت سقف‌‌‌های کاذب استفاده می‌شود که به راحتی قابل پیچ شدن بر روی هر قسمتی می‌باشد.فضاهایی که بین صفحات ایجاد می‌شود با بتونه پوشانده شده و سطحی صاف را بوجود می‌آورد و با توجه به هر سلیقه ای رنگ یا کاغذ دیواری روی آن به کار می‌رود.

💠 مزایای کاربرد کناف در مقایسه با سیستم‌های رایج در کشور چیست؟

اگر بخواهیم به صورت خلاصه به مزایای استفاده از کناف اشاره کنیم عبارتند از:

✔️ مقاومت کناف در برابر زلزله 

✔️ ایمنی بیشتر کناف 

✔️ سرعت اجرای بالا

✔️ اجرای راحت تر  

✔️ وزن کمتر و کاهش هزینه حمل و نقل 

✔️ افزایش سطح مفید زیر بنا 

✔️ عایق حرارتی و صوتی مناسب 

✔️ قابلیت فرم‌پذیری بالا در دکوراسیون داخلی 

✔️ قابلیت تغییر فضاهای قدیمی‌و تبدیل به کاربری جدید با پتانسیل بالا

✔️ قابلیت بازیافت بیش از ۷۵ درصد مصالح 

✔️ کاهش نخاله‌های ساختمانی 

✔️ کاهش گروه‌های کارگری در ساختمان 

✔️ قابلیت عبور راحت تأسیسات از فضای مابین دیوارها 

✔️ دسترسی راحت به تأسیسات ساختمان  

✔️ رنگ‌پذیری آسان 

✔️ استفاده بهینه از منابع با توجه به جنبه‌های زیست محیطی 

✳️سقف کشسان 

?سقف کشسان را می‌توان یکی از مدرن ترین انواع سقف کاذب دانست. این سقف از پارچه ای از جنس PVC ساخته می‌شود که دارای قابلیت کشسانی است. به این معنی که می‌توان با گرمادهی به پارچه، آن را به اندازه مورد نظر کش آورد و سپس روی پروفیل‌‌‌های ویژه ای نصب کرد.

?از پارچه کشسان می‌توان به عنوان دیوارپوش نیز استفاده کرد که به آن دیوار کشسان گفته می‌شود. سقف کشسان و دیوار کشسان دارای قابلیت نورپردازی هستند که این قابلیت از عناصر مهم زیباسازی دکوراسیون به حساب می‌آید.

💠 نور مخفی 

💠 یکی از گزینه‌های جدید و پرطرفدار امروزی استفاده از نور مخفی در نورپردازی است.

💠 استفاده صحیح از نورپردازی مخفی نقش کلیدی در موفقیت یک طراحی دکوراسیون خوب دارد، به این صورت که اگر منبع نور مخفی در جای مناسبی کار گذاشته شود باعث درخشش بیشتر فضا می‌شود و عناصر خاص موجود در آن بیشتر به چشم می‌آیند. در بخش‌های مختلف ساختمان(سقف، دیوارها، آشپرخانه، کف زمین، راه پله و …) می‌توان از نور مخفی استفاده کرد.

✳️نور پردازی مخفی در چه جاهایی بیشتر کاربرد دارد؟

💠 از ویژگی‌های قابل توجه نور مخفی می‌توان به این مورد اشاره کرد که منبع نور و نور اولیه تولید شده به صورت مستقیم دیده نمی‌شود و نور ثانویه‌ی ایجاد شده باعث زیبایی محیط می‌شود. به همین دلیل از این نمونه نورپردازی می‌توان در مکان‌های مختلفی استفاده کرد.

💠 نور مخفی سقف 

💠 از جمله پرکاربرد ترین مکان‌های اجرای نورپردازی، می‌توان به سقف اشاره کرد. امروزه به خاطر گسترش استفاده از سقف‌های کاذب مخصوصا سقف کناف استفاده از نورپردازی با نور مخفی بسیار رواج یافته است.

💠 طرح و مدل نور مخفی قابل استفاده برای سقف به ابعاد اتاق و ارتفاع سقف بستگی دارد. برای نورپردازی با استفاده از نور مخفی در اتاق‌های کوچک، از لامپ‌های کوچک‌تر استفاده می‌شود و در اتاق‌هایی که سقف بلند دارند باید از لامپ‌هایی با قدرت نوردهی بیشتر استفاده کرد.

💠 نور مخفی کابینت 

⚡️با استفاده و نصب نور مخفی کابینت آشپزخانه می‌توان زیبایی آشپزخانه را چندین برابر کرد.استفاده از این نمونه نورپردازی برای آنهایی که سقف آشپزخانه‌شان کوتاه است و فضای زیادی برای نصب لامپ و لوستر‌های آویز ندارند بسیار مناسب است.

⚡️اگر از لامپ‌های نور مخفی در زیر کابینت‌های دیواری یا بالای کانتر و میز اپن استفاده کنید دیگر نیاز چندانی به استفاده از منبع نور دیگری ندارید.

💠 نور مخفی در سرویس بهداشتی 

💠 یکی از راه‌های تغییر در فضای سرویس بهداشتی و حمام استفاده از نور مخفی است. الزاما از نور مخفی تنها نباید در سقف و یا کف استفاده کرد بلکه می‌توان در سرویس بهداشتی از این نور در پشت آینه‌ها و یا سایر تجهیزات سرویس بهداشتی استفاده کرد.

 

💠 ریسه‌های اس ام دی(SMD) شلنگی 

⚡️ریسه‌های اس ام دی شلنگی به دلیل نور درخشان و زیبایی که از خود منتشر می‌کنند، طرفداران بسیاری دارند. این نوع ریسه‌های نور مخفی در مقابل آب و گرد و غبار نسبت به نمونه‌های دیگر مقاوم‌ترند.

⚡️از این نمونه ریسه‌ها برای مصارف تزیینی و نمایشی درمکان‌هایی که به نور پرقدرت و خیره کننده نیاز دارد. مانند: سقف‌های کاذب، پله‌ها، کنار باغچه و … استفاده می‌شود.

⚡️ریسه‌های اس ام دی نور مخفی رنگ بندی‌های متنوعی دارند، از جمله رنگ‌های آنان می‌توان به آبی، آفتابی، انبه‌ای، بنفش، سبز، قرمز و مهتابی اشاره کرد. این ریسه‌ها را می‌توان در هر یک متر به قطعات مختلفی تقسیم و در جاهای متفاوتی استفاده کرد.

💠 ریسه‌های ال ای دی (LED) شلنگی 

💠 ریسه‌های ال ای دی شلنگی، امروزه به دلیل روشنایی انعطاف پذیر خود از محبوبیت بسیاری برخوردارند. به کار بردن این ریسه‌ها به عنوان نور مخفی باعث بیشتر شدن جذابیت محیط می‌شود. این نوع چراغ نور در رنگ و طول‌های مختلفی قابل استفاده است.

💠 این نمونه از ریسه به شکلی انعطاف پذیر و به کمک نوار چسبی که در پشت خود دارد را می‌توان در هر جایی نصب کرد. شکل، رنگ، اندازه و قدرت نوری این ریسه‌ها بسته به نوع عملکرد و نیاز دکوراسیون انتخاب می‌شود. برای هر فضا و محیط داخلی و خارجی می‌توان از این ریسه‌ها به عنوان نور مخفی استفاده کرد.

به مدیریت:محمدحسین افضلی 
09138442054
09385319602

 

 

 

 

دکوراسیون داخلی در کرمان , دکوراسیون داخلی افضلی در کرمان , طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان , ساخت دکوراسیون داخلی در کرمان , اجرای کناف در کرمان , کلیک سقف کشسان در کرمان , دکور نور مخفی در کرمان , هزینه طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان , هزینه ساخت دکوراسیون داخلی در کرمان , کناف , آزران , دکور نور مخفی , کلیک سقف کشسان ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed