Address & Contact

Our Address

کرج جاده ملارد سه راه مارلیک یخچالسازی کاظمی

ساخت و نصب انواع یخچال های صنعتی سردخانه و پرده هوا کاظمی

❄️ طراحی و نصب سردخانه های ثابت و متحرک

❄️ ساخت و تولید یخچال های صنعتی و لوازم آشپزخانه صنعتی

❄️ مشاوره,طراحی و ساخت و نصب و راه اندازی انواع سردخانه های ثابت و متحرک در ابعاد مختلف صفرتا صد.استفاده از موتورآلات و پرشیرآلات اصل دانفوس و کستل

❄️ آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگانها بابت سرویس و نگهداری و تعمیرات در سراسر کشور

❄️ یخچال صنعتی دستگاهی است که با استفاده از مکانیسم ماشین های برودتی فضایی را از لحاظ دمایی سرد می کند تا مواد فاسد شدنی را مدت زمان بیشتری نگهداری کند و با توجه به استفاده از این وسیله بیشتر در فضای رستورانی به آن یخچال رستورانی نیز می گویند.

❄️ یخچال های صنعتی در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شوند که هرکدام بسته به ظرفیت در مکان های مختلفی هم به کار برده می شوند.

❄️ اگر صاحب یک فروشگاه یا کارخانه مواد غذایی باشید، قطعا به یک یخچال صنعتی یا یخچال ایستاده نیاز پیدا خواهید کرد. این دستگاه های غول پیکر که با نام یخچال های فروشگاهی نیز شناخته می شوند، یکی از ارکان اصلی ذخیره کردن به جهت سالم نگه داشتن مواد غذایی و نیز در معرض نمایش قرار دادن مواد غذایی جهت خرید مشتریان در فروشگاه هاست.

 

 

مدیریت : آقای کاظمی

 

 

 

 

 

یخچال صنعتی , انواع یخچال صنعتی , تولید یخچال صنعتی , تولیدی یخچال صنعتی قصابی , سردخانه ثابت , سردخانه صنعتی , تولیدی یخچال صنعتی مستر سرما در تهران , یخچال ویترینی , قیمت یخچال های صنعتی در تهران, یخچال قصابی , تولید انواع یخچال صنعتی در تهران , تولید کننده یخچال صنعتی , تولیدی یخچال صنعتی ,

 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed