Address & Contact

Our Address

ایلام

Telephone

نرده آبدانان رحمان معروفی

⚜️ انواع نرده استیل، نرده راه پله فلزی، فرفورژه⚜️
⚜️ درب CNC و درب‌‌‌های ضدسرقت⚜️
⚜️ جوشکار
⚜️ درب حیاط
⚜️ چهارچوب
⚜️ نرده_استیل
⚜️ نرده_راه_پله _فلزی
⚜️ فرفروژه
⚜️ درب سی ان سی
⚜️ دربهای_ضدسرقت
⚜️ دربهای_فرفورژه
⚜️ درب آکاردئونی
🔹ساخت انواع درب‌‌‌های حیاط وحال و cnc وسفارش درب‌‌‌های ضد سرقت آکاردونی پذیرفته میشود در طرحها و اندازهای مختلف و ساخت انواع آلاچیق وسایبون نصب انواع نرده استیل باکیفیت عالی پیج ما رو در اینستا با نام نرده آبدانان دنبال کنید🔹

🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶

🔹 درب استیل به عنوان یک محصول لوکس و کاربردی می‌تواند جایگزین درب‌‌‌های قدیمی‌چوبی و آهنی شود. زیرا معایب درهای قدیمی‌را نداشته و می‌تواند برای مدت زمان طولانی نمای ظاهری خود را در برابر فرسایش هوا حفظ کند.

🔹 درهای استیل دارای انواع محتلفی بوده و به شکل‌‌‌های مختلفی ساخته می‌شود. می‌توان با ترکیب با قطعات چوبی و شیشه ای با توجه به نمای کلی ساختمان طرح‌‌‌های خلاقانه ای از درهای استیل تولید کرد.

🔹 نرده و حفاظ استیل

🔹 امروزه فروش نرده استیل به سبب استحکام بالا، زیبایی ظاهری، راحتی در نصب و سرعت بالای اجرا افزایش یافته است. نرده استیل از قطعات آماده و پیش ساخته اجرا می‌شود و به همین دلیل زمان ساخت و نصب نرده استیل نسبت به نرده‌‌‌های چوب و آهنی بسیار کمتر است. اتصال اجزای نرده استیل بوسیله پیچ و پرچ است به همین دلیل کمتر از روش جوشکاری در نصب آن استفاده می‌شود.

🔹 وجود نیکل در نرده استیل باعث شده تا این محصول ویژگی ضد زنگ داشته باشد. نرده استیل در برخورد با اجسام تیز و سخت بسیار مستحکم است و می‌تواند فشار زیادی را تحمل کند. این مدل نرده در مقابل رطوبت و سرما مقاوم است و در واقع ضد زنگ است و برای استفاده در شرایط آب و هوای مرطوب مناسب است. بازسازی و نگهداری نرده استیل به دلیل سطح صاف آن راحت بوده و نیاز به تخصص خاصی ندارد.

🔹مزایای نرده‌‌‌های استیل

✔️ برای تمام ویژگی‌‌‌های مثبت نرده استیل استفاده از آن در ساختمان‌‌‌های عمومی‌و خصوصی مانند فرودگاه ها، دانشگاه ها، مراکز بهداشتی، بانک‌ها و بسیاری دیگر افزایش یافته است. به کار گیری نرده استیل با هدف افزایش ایمنی و زیبایی در راه پله‌ها و بالکن‌ها است. زیرا نرده استیل معضلات نرده‌‌‌های کلاسیک قدیمی‌مانند نرده‌‌‌های چوبی و آهنی را ندارد و با مشکل تغییر شکل و تغییر رنگ مواجه نخواهد شد.

✔️ نرده استیل قابلیت فرم پذیری و ساخت اشکال منحنی را دارد.

✔️ نرده استیل یک فولاد مقاوم است، که کروم به آن خاصیت زنگ نزن داده. آهن با ترکیب کروم استنلس استیل را می‌سازد، استیل در برابر خوردگی‌ مقاوم است.

✔️ نرده‌‌‌های استیل استحکام بالای دارند و هیچ گاه زنگ نخواهد زد.

✔️ نرده استیل در برابر خراشیدگی و ضربه شدید مقاوم است و ظاهر آن در برابر عوامل مخرب محیط مانند رطوبت، آلودگی ها، باران‌‌‌های اسیدی و تابش نور شدید خورشید هیچ تغییری نمی‌کند. به دلیل سطح صاف و براق نرد‌ه‌‌‌های استیل نگهداری و تمیز کردن آن بسیار آسان است.

 

 

مدیریت: آقای رحمان معروفی

⚜️ نصب کار مشتری عزیز آقای طهماسبی ⚜️

ساخت و نصب نرده و درب‌‌‌های فلزی ضد سرقت فرفورژه سی ان سی نرده آبدانان معروفی در ایلام

🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶

⚜️ ساخت ونصب دربهای حیاط سفارش مشتری عزیز آقای لاله زاری ⚜️
  

 

🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶🔹🔶
⚜️ نصب انواع درب ها ⚜️

 

نرده استیل , نرده استیل بالکن , نصب نرده استیل بالکن , درب استیل , درب استیل در ایلام , کیفیت نرده استیل , نرده راه پله فلزی , فرفورژه , درب CNC , درب‌‌‌های ضدسرقت ,

 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed