کانکس آراز ویلا در تهران

ساخت کانکس ویلایی آراز کانتین

طراح و سازنده انواع کانکس ویلا،کانتینر اداری و تجاری  
اجرا در سراسر کشور 

کانکس چیست؟ 

کانکس، اتاق پیش ساخته قابل حملی است که به منظور سکونت و انجام فعالیت های مختلف در انواع شرایط آب و هوایی و موقعیت های جغرافیایی مورد استفاده قرار می گیرد. کانکس ها، کاربردهای متفاوتی از جمله اداری، مسکونی، پارکینگ خودرو، سرویس های بهداشتی و … داشته و در ابعاد مختلف و طرح های متنوع ساخته می شوند.

یکی دیگر از مزایای مهم کانکس امکان بازیافت مواد به کار رفته در آن است.کانکس گزینه مناسبی برای اسکان موقت است. در مواردی که محل اقامت یا سکونت باید در مدت زمان کوتاهی جابه جا شود، با استفاده از کانکس می توان به بهترین نتیجه رسید.

کم بودن زمان ساخت کانکس از دیگر مزایای آن است. زمان ساخت کانکس در مقایسه با زمان ساخت یک خانه بسیار کمتر است. این ویژگی سبب اسکان سریع تر می شود. علاوه بر این، اکثر تولید کنندگان کانکس هایی را به صورت پیش ساخته و آماده دارند که می توان براحتی آنها را تهیه کرد.

موارد کاربرد کانکس زیاد می باشد. این موضوع ناشی از انعطاف پذیری کانکس در ساخت می باشد. بدین معنی که در طراحی و تولید کانکس می توان طرح ها و نقشه های مختلفی را به کار برد که بتواند نیاز هر کس را بر طرف نماید.

یک کانکس مسکونی می تواند آشپزخانه, سرویس بهداشتی, اتاق خواب, سالن پذیرایی, انباری و هر آنچه را که شما نیاز داشته باشید فراهم نماید. کانکس اداری در صورت نیاز می تواند دارای سالن کنفرانس, اتاق مدیریت, اتاق کارمندی, اتاق منشی و دیگر موارد مورد نیاز باشد.

خصوصیات کانکس با کیفیت چیست؟ 

از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد

طراحی، تولید، نصب و اجرا

سرعت در ساخت 

عایق حرارتی و صدا 

مقاومت در برابر زلزله 

مقاومت، پایداری و عمر بالا 

قابلیت حمل و نقل 

به مدیریت:حسین اسماعیلی و قربانعلی اسماعیلی 
09125386684

 

 

 

کانکس آراز ویلا در تهران , آراز ویلا در تهران , ساخت کانکس در تهران , ساخت کانکس ویلایی در تهران , ساخت کانتینر اداری در تهران , فروش کانکس در تهران , انواع کانکس , قیمت کانکس , هزینه ساخت کانکس در تهران , کانکس تجاری , کانکس اسماعیلی در تهران , آراز کانتین در تهران ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed