سازه های پیش ساخته ویلایی و اداری اسکان سازه گستر نگهبانی

🛖 تولید کانکس ویلایی ، باغی ، نگهبانی و …
🛖 کیوسک‌‌‌های نگهبانی
🛖 کانکس کارگاهی و تجاری
🛖 کانکس‌‌‌های تفریحی و سیاحتی
🛖 کاروان واحد‌‌‌های اداری و مسکونی
🛖 کانکس‌‌‌های ایمنی و اورژانس
🛖 کانکس درمانگاه و کلینیک‌‌‌های صحرایی
🛖 کانکس سالن‌‌‌های غذا خوری و آشپز خانه
🛖 کانکس خوابگاه دانشجوئی، مهندسی و کارگری
🛖  کانکس سرویس‌‌‌های بهداشتی شامل: توالت ایرانی و فرنگی و حمام

سازه های پیش ساخته ویلایی اسکان سازه گستر نگهبانی

🛖 مزایای ویلاهای پیش ساخته

1- امکان ساخت سریع ویلا

مهم‌ترین مزیت خرید ویلاهای پیش ساخته این است که ساخت آن بسیار سریع بوده و در کوتاه‌ترین زمان با وصل کردن سازه‌ها، می‌توانید در ویلای خود مستقر شوید.

لازم است بدانید از آنجائیکه مدت زمان ساخت این ویلاها کوتاه‌تر است، لذا هزینه نهایی هم کمتر خواهد بود. داشتن ویلاهای پیش ساخته از نظر اقتصادی اقتصادی‌تر از ساخت ویلا با مصالح ساختمانی است.

2- قابلیت جابجایی ویلا

اگر شما از ویلاهای مرسوم و ساخته شده با مصالح ساختمانی استفاده کنید، نمی‌توانید ویلا را به محلی دیگر انتقال دهید. اگر قرار است در منطقه‌ای دیگر ویلا داشته باشید باید برای خرید یک ساختمان جدید اقدام کنید. اما در مورد ویلاهای پیش ساخته چنین مشکلی وجود دارد. این قبیل ویلاها قابلیت انتقال دارند. اگر بعد از مدتی تمایل داشتید در یک منطقه زیبای دیگر ساکن شوید، با جرثقیل می‌توانید ویلا را به محل جدید ببرید.

3- استفاده بهینه از انرژی

آنچه که در عصر حاضر برای بشریت اهمیت دارد، صرفه‌جویی در مصرف انرژی است، چرا که منابع انرژی در حال کاهش است و متاسفانه سوخت‌های فسیلی تجدیدناپذیر هستند. ویلاهای پیش ساخته با عایق بودن درب و پنجره، محیط داخلی را گرم نموده و در نتیجه مصرف انرژی کمتر خواهد بود.

4- مقاومت به زلزله

شاید این ذهنیت برای شما شکل بگیرد که مقاومت این قبیل ویلاها نسبت به مصالح ساختمانی، کمتر است. اما جالب است بدانید که ویلاهای پیش ساخته به گونه‌ای طراحی و ساخته می‌شوند که بسیار مقاوم به بلاهای طبیعی هستند. این قبیل ویلاها دارای استاندارد جهانی از نظر استحکام به زلزله هستند.

5- دوام بالای متریال به کار رفته در ویلاهای پیش ساخته

یکی از مشکلاتی که در شمال کشور برای ساختمان‌سازی وجود دارد، خراب شدن مواد ساختمانی در اثر رطوبت است. ویلاهای سنتی به دلیل آسیب از رطوبت، در مدت کوتاهی نیاز به بازسازی دارند و همین مسئله، معضلی برای ساختمان‌سازی در این منطقه شده است. اما با خرید ویلاهای پیش ساخته این مشکل رفع می‌شود. متریال به کار رفته در سازه‌ها نسبت به رطوبت عایق هستند و در نتیجه آسیبی نمی‌بینند.

6- قابلیت بازیافت متریال ساختمانی

مسئله‌ای که در زمینه ساختمان‌سازی باید در نظر داشت، بازیافت مواد ساختمانی است. متاسفانه در مورد ویلاهای سنتی هر بار تخریب، مواد زیادی وارد محیط می‌شوند که بازیافت نمی‌شوند و یا سرعت تجزیه آن‌ها کند است. اما در مورد ویلاهای پیش ساخته این مشکل وجود ندارد. مواد به کار رفته در این ویلاها به راحتی بازیافت شده و در سازه‌های جدید استفاده می‌شوند.

مدیریت : ابراهیم نگهبانی

09126800977
09191420016

 

 

 

✨✨✨✨✨✨✨✨✨

کانکس های ویلایی

 

✨✨✨✨✨✨✨✨✨

کانکس های اداری و نگهبانی

 

✨✨✨✨✨✨✨✨✨

کانکس سرویس بهداشتی

 

✨✨✨✨✨✨✨✨✨

محیط داخلی کانکس ها

 

✨✨✨✨✨✨✨✨✨

اجرا در محل هم ۱۲/۲۴۰ پانلی

✨✨✨✨✨✨✨✨✨

✨✨✨✨✨✨✨✨✨

 

 

✨✨✨✨✨✨✨✨✨

 

 ویلا پیش ساخته , خانه پیش ساخته , خانه پیش ساخته دوبلکس , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed