سرویس خواب صنایع چوبی پویان

✅تولید و پخش انواع سرویس خواب به صورت عمده و تکی

✅تولیدکننده :کمد ،دراور ، کنسول پذیرایی ، میز تلویزیون و….

✅انواع سفارشات پذیرفته می شود

✅تولید و پخش سرویس خواب، مبل راحتی، میز تلویزیون طرح های مدرن

✅میز آرایش

✅کنسول آیینه

✅طراحی و ساخت انواع مختلف کابین روشویی، قاب آینه، باکس و…..

✅مجموعه تخت، کمد، گهواره، دراور و قاب آینه قاب پکیج شوفاژ

✅گهواره cnc تمام رنگی نوزاد

✅کمد تمام رنگی نوزاد و نوجوان

🔸کمد دیواری :

🔻کمد دیواری‌ها به گروه‌های مختلفی دسته‌بندی می‌شوند. کمد دیواری بر اساس نوع در آن به کمد با در‌های لولایی و کمد با درهای ریلی یا کشویی تقسیم می‌شود. نوع لولایی از دیرباز مورد استفاده بوده ولی این روزها با کوچک شدن خانه‌ها و اتاق‌ها نوع ریلی به علت اشغال کمتر فضا، مورد توجه بیشتری است.

کمد دیواری در سبک‌های مدرن و کلاسیک ساخته می‌شوند که سبک مدرن به دلیل سادگی و کارایی بیشتر پرطرفدارترین مدل کمد دیواری جدید اتاق خواب است.

🔸جدیدترین کمد دیواری جدید اتاق خواب با در آکاردئونی

🔻هم به صورت کشویی باز و بسته می‌شود ولی با نوع ریلی متفاوت است. کمد آکاردئونی برای باز شدن در آن به مقداری فضا احتیاج دارند که در کمد ریلی این طور نیست؛ اما مزیتی که دارد، در هنگام استفاده به طور کامل به کل کمد دسترسی خواهید داشت. البته هزینه ساخت آن نسبت به انواع دیگر مدل کمددیواری بالاتر است.

🔸سرویس خواب سنتی :

🔻در سرویس خوابهای سنتی تمامی قطعات آن از چوب درختان راش وافرا و یا گردو ساخته شده است. در این مدل سرویس خواب، تمامی اجزا و ملزومات آن دارای پایه های زمخت چوبی بوده و در ساختار تاچی شکل بالای تخت خواب و پایین آن کاملا منبت کاری شده است. در این مدل سرویس خواب از هیچ گونه مصنوعات چوبی استفاده نشده است و تمام ساختار آن از چوب درختان استفاده شده است.

🔸سرویس خواب کلاسیک:

🔻سرویس خواب های کلاسیک برگرفته از سرویس خوابهای سنتی بوده با این تفاوت که زمختی و شلوغی و سنگینی سرویس خواب های سنتی در آنها کمتر دیده میشود و با استفاده از چوب های کمتر کار شده و ساده تر و حذف بعضی مولفه های سرویس خواب سنتی مثل منبت کاری روی چوب تغییراتی در آن بوجود آمده است.

برای اتصالات آن نیز از ابزار امروزی تر وجدیدتر استفاده گردیده است.
🔸سرویس خواب مدرن:

🔻سرویس خواب مدرن با استفاده از مصنوعات چوبی مثل ام دی اف و نئوپان در ساختار تولید آن استفاده شده است و تنوع رنگ در آن بسیار زیاد شده و اتصالات بکار رفته در آن از نوع اتصالات جدید و امروزی بوده که باز و بسته کردن آنها راحت تر شده و قابلیت های جدید در آن لحاظ گردیده است.

امروزه اینگونه سرویس خواب ها به علت مقرون به صرفه بودن و وزن سبکتر و قابلیت حمل آسانتر، طیف زیادی از مردم را به سمت خود کشانده و مشتریان زیادی دارد.

به مدیریت : حمید ایمانی مقدم

شماره های تماس:
۰۹۱۹۳۹۷۱۱۹۸
۰۹۳۵۸۳۶۰۶۳۸

 

 

سرویس خواب صنایع چوبی پویان در تهران , صنایع چوبی پویان ,  کمد , دراور , کنسول پذیرایی ,  میز تلویزیون , سرویس خواب ,

بازخورد

نگارش یک بازخورد

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields