Address & Contact

Our Address

گلستان شهرستان بندر ترکمن شهر سیجوال خیابان مختومقلی 4

Telephone

دکوراسیون داخلی و کارگاه ام دی اف نصیب در گرگان گلستان

⚜️ تولید انواع سرویس خواب ، کمد دیواری ، کابینت ، جهیریه عروسی و …⚜️

⚜️پخش عمده و تک مستقیم از تولیدی بی واسطه⚜️

⚜️پخش به تمام مناطق کشور⚜️

⚜️ کیفیت ادعای ما نیست، اعتبار ماست⚜️

⭐️ بدون واسطه خرید کنید⭐️

⭐️ خریدی مطمئن و شیک را با ما تجربه کنید⭐️

⚜️ تجربه تیم صنایع چوب نصیب در طراحی و ساخت انواع محصولات چوبی در کنار سلیقه شما،
محل زندگی و کارتان را زیبا، آرام و جذاب می‌کند⚜️

💠 سرویس خواب چوبی ماندگاری قابل توجهی دارد و برای همه گروه‌های سنی و دکوراسیون‌های مختلف بسیار مناسب است. سرویس خواب چوبی را می‌توان در رنگ‌ها و ابعاد مختلف را نیز خریداری کرد.

💠 نکته‌های مهم خرید سرویس خواب چوبی؛ تخت چوبی انتخابی ماندگار

هرچند تنوع اقلام موجود در بازار برای اتاق خواب هر روز تنوع بیشتری پیدا میکند اما در بین آن دست از خریداران که دنبال سرویس خواب جدید برای منزل یا سرویس خواب عروس میگردند، سرویس خواب چوبی همواره طرفداران پر و پا قرص خود را داشته و دارد. برای برخی از خریداران هیچ چیز جای یک سرویس خواب چوبی کلاسیک را پر نخواهد کرد. این کاربران را نمیتوان در گروه کاربرانی که به دنبال سرویس خواب شیک و ارزان هستند دسته بندی کرد.

💠 معرفی مدل‌های پرفروش سرویس چوبی خواب

تخت خواب‌های چوبی ماندگاری بالایی دارند به همین دلیل خرید این سرویس‌های خواب از نظر مالی نیز به صرفه و اقتصادی است. سرویس خواب‌های چوبی خریداران بسیاری با سلایق متعدد دارد و به همین دلیل در مدل‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شود. سرویس خواب چوبی مدرن، کلاسیک، ساده، سلطنتی و عروس پرطرفدارترین مدل‌های تخت‌ خواب چوبی هستند.

💠 سرویس خواب چوبی کلاسیک، جهیزیه‌ای شیک و لوکس خریداری کنید

طراحی کلاسیک در مبلمان پیوندی ناگسستنی با چوب دارد. سرویس خواب چوبی کلاسیک را شاید هنوز هم بتوان محبوبترین مدلها در بین تولیدات متنوع سرویس خواب چوبی دانست. هنگام خرید سرویس خواب چوب کلاسیک خیالتان راحت است که برای سالها از مد عقب نخواهید ماند و طراحی موقر و بااصالتی را در پیرامون خود شاهد هستید. در سرویس خواب چوبی کلاسیک مواد اولیه به کمک طراحی آمده اند تا اصالت محصول را در تمام زوایا به رخ بکشند. 

💠 سرویس خواب چوبی مدرن، مناسب افرادی که به خانه‌های مدرن علاقه دارند

شاید سرویس خواب چوبی کلاسیک محبوب دل بسیاری از خریداران باشد، اما بسیاری از جوان‌ترها یا حتی بزرگترها علاقمندند تا طراوت و شادابی بیشتری را در فضای اتاق خواب خود جاری کنند. تولیدی راش برای پاسخ به خواسته های جسورانه این بخش از بازار نیز که میخواهند اصالت مواد اولیه چوبی و طراحی مدرن را در کنار هم داشته باشند دست به طراحی سرویس خواب چوبی مدرن و طرح های متفاوت زده که بعضا از چوب و در بعضی موارد از ترکیب چوب و MDF با کیفیت بالا ساخته شده اند.

 

 

 

مدیریت : نیما ایری

 

 

 

سرویس خواب چوبی , قیمت سرویس خواب چوبی دونفره , سرویس خواب روکشی , تولیدی سرویس خواب , صنایع چوبی , کمد دیواری , کابینت , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed