Address & Contact

Our Address

شیراز..شهرک گلستان فلکه دوم پشت بانک سپه


  • سقف کشسان ستاره قطبی

انجام تخصصی سقف های کشسان (لاکر،ترنسپرنت،چاپی) با نورپردازی

✅سقف کشسان باتوجه به ویژگیهای منحصر به فرد اش سقف کاذب مناسبی برای فضای خانگی می باشد. سرعت نصب بسیار بالای سقف کششی این محصول را به انتخابی مناسب جهت اجرای سقف در بازسازی منازل بدل کرده است. همچنین انعطاف پذیری و تنوع در نوع و رنگ این محصولات موجب می شود تا به کمک آن طراحی خلاقانه ای در دکوراسیون داخلی فضاهای مسکونی به کار رود.

✅از سقف کشسان به عنوان یکی از متریال های فوق العاده و مدرن در بین انواع سقف کاذب یاد می شود. از مهم ترین دلایل برتری سقف کششی نسبت به سایر سقف ها می توان به سرعت نصب بسیار بالا بدون نیاز به جابجایی مبلمان و اجرای بدون ایجاد هرگونه تخریب ساختمانی و عدم تولید گرد و غبار اشاره نمود. اما منحصر به فرد ترین ویژگی سقف کشسان انعطاف پذیری فوق العاده بالای آن است که باعث می شود تنها با تکیه بر ذهن و تفکر خلاق معمارانه، هر شکل و فرم هندسی پیچیده ای نیز به زیبایی هر چه تمام تر قابل اجرا باشد.

✅سقف ترنسپرنت و نور

سقف ترنسپرنت دارای ضخامت ۰٫۱۸ میلیمتری است که این سقف را به نازک ترین سقف در بین انواع متریال کشسان لابل تبدیل می کند. به همین دلیل رشته های LED نصب شده در پشت سقف به خوبی نور خود را در محیط ساطع نموده و نور مورد نیاز محیط به راحتی تامین خواهد شد. نورپردازی مورد استفاده در سقف کشسان ترنسپرنت، نورپردازی به صورت بک لایت است. این نوع نورپردازی در پشت سقف نصب می شود. در محیطی که سقف ترنسپرنت لابل نصب شده است نیازی به لوستر و ابزار روشنایی دیگر وجود ندارد.

به مدیریت:مهندس حیدر زارع مهذبیه

 

 

 

 

 

سقف کشسان , اجرای سقف کشسان در شیراز ,  تزئینات داخلی ساختمان ,  اجرای سقف کشسان ترنسپرنت در شیراز ,  قیمت اجرای سقف کشسان در شیراز ,  ویژگی های سقف کشسان , کاربرد سقف کشسان ,  سقف کشسان ستاره قطبی در شیراز , اجرای سقف کشسان سیار در شیراز ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed