سنگ کاری و سنگ فروشی مهدی رنجبر 

✳️ نما رومی ، مجسمه سازی ، سنگ کاری ، سنگ فروشی رومی کاران

✳️ طراحی ، نظارت ، اجرا و مشاوره

✳️ معمار ساختمان

✳️ کاشی کاری ، نما کلاسیک ، تراورتن ، آبنما ، فروش سنگ

✳️ سنگ یکی از زیباترین مصالح ساختمانی در ساخت نمای ساختمان است. سنگ ساختمانی مورد استفاده در سنگ کاری نمای ساختمان در دو نوع طبیعی و مصنوعی است. با توجه به تنوع سنگ ها برای سنگ کاری نما در بازار مصالح، انتخاب سنگ مناسب و زیبا کمی سخت می شود. بسته به نوع و طرح آن ها برخی از سنگ ها برای سنگ کاری داخل ساختمان و برخی دیگر برای سنگ کاری نمای ساختمان مناسب هستند.

✳️ مهم ترین نوع خدمات سنگ کاری، سنگ کاری نما است. پس طبعا مراحل اجرای نمای سنگ ساختمان اهمیت دارد. در این نکته باید اشاره کرد که سنگ کاری نمای ساختمان ویلایی متفاوت از ساختمان های آپارتمانی است. برای انتخاب نما در سنگ کاری نمای ساختمان ویلایی دقت کنید که به خاطر حجم بالای کار و قیمت بالا انتخاب نامناسبی نداشته باشید. در انتخاب سنگ نمای ساختمان باید نکاتی مانند مقاومت در برابر شرایط جوی، جذب پایین آب، مقاومت در برابر سایش و باران های اسیدی را مد نظر داشت.

✳️ یکی از انواع سنگ کاری نما، سنگ کاری نمای رومی ساختمان است. این نما به دلیل اجرای پیچیده و مصالح مقاوم، فوق العاده زیبا است. سنگ کار نما رومی از سنگ های سفید و رنگ روشن مانند تراورتن، گرانیت، شبه گرانیت و مرمر استفاده می کند. در برخی موارد برای کاهش هزینه ها به جای سنگ، سیمان سفید نیز به کار برده می شود که زیبایی سنگ را ندارد. برای اینکه در سنگ کاری نمای رومی ساختمان زیبایی کار دیده شود می بایست در انتخاب سنگ دقت بیشتری کرد. به طور معمول استفاده از سنگ تراورتن در نمای رومی بسیار رایج است. علت اصلی اش این است که تراورتن سطح صیقلی ندارد و دارای حفره های زیاد است که این ویژگی باعث می شود هنگام نصب تراورتن به نما، مشکل کمتری ایجاد شود.

مدیریت : آقای مهدی رنجبر

 

 

 

 

 

سنگ کاری ستون , سنگ کاری , سنگ کاری دیوار حیاط , سنگ کاری رومی جدید , قیمت سنگ کاری , اصول سنگ کاری ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed