Address & Contact

Our Address

گیلان ، آستارا

 سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا حمل ونقل واردات وصادرات کل بنادر وگمرکات

 شرکت سلطان تجارت بازرگان از بهترین شرکت های فعال در زمینه ترخیص کالا

✈️? ترخیص کالا از کلیه گمرکات زمینی، دریایی و هوایی در سریع‌ترین زمان ممکن

✈️? ترخیص کالا واردات وصادرات کالا با بیش از ده سال سابقه درخشان

 شرکت سلطان تجارت بازرگان به عنوان یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ی ترخیص کالا و واردات و صادرات کالا با بیشتر از ۱۰ سال سابقه در زمینه ی ارائه ی خدمات ارزنده جایگاه بسیار خوبی در بین مشتریان به خود اختصاص داده است.این شرکت در ابتدای فعالیت خود با نام بازرگانی سلطانی شروع و سپس در سال ۱۳۹۱ به نام شرکت سلطان تجارت بازرگان تغییر نام داده شد.

 با تجربه ی فراوان بهترین خدمات را در زمینه ی ترخیص کالا و واردات و صادرات با قیمت های بسیار مناسب و در کوتاه ترین زمان به جهت رضایت هرچه بیشتر مشتریان به آن ها ارائه می دهد.پرسنل و کارکنان این شرکت با تجربه و تخصص در این زمینه می توانند مشاوری مناسب برای شما عزیزان باشند.

 با اعتماد به این شرکت می توانید سرمایه ی خود را در مسیر ترخیص کالا و واردات و صادرات به صورت بهینه به مصرف رسانید و در زمانی کوتاه به مقاصد خود در این زمینه دست یابید.

شعار ما همواره حمایت از حقوق مشتریان و به انجام رسانیدن مقاصد آن ها در زمانی کوتاه و بهینه و با قیمت هایی بسیار مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد تا نهایت رضایت را برای مشتریان خود به ارمغان آوریم.

دفتر مرکزی : خیابان شریعتی، بالاتر از بلوار میر داماد، روبروی متروی شریعتی، خیابان زیبا، پلاک 46 واحد8

با مدیریت آقای سیامک سلطانی

 

ترخیص کالا , حمل و نقل بین المللی , حمل کالا , حمل هوایی , حمل زمینی , حمل دریایی , حواله ارزی , حواله بانکی , ترخیص کار گمرک حمل ریلی , تعریف بازرگانی , شغل بازرگانی چیست, شرکت بازرگانی , آموزش بازرگانی , کارت بازرگانی , تفاوت بازرگانی داخلی و خارجی , معنی بازرگانی , اصول بازرگانی

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed