Address & Contact

Our Address

تالش ، چوبر ، نرسیده به اداره گاز

 پخش و فروش انواع mdf خارجی و ایرانی ، هایگلاس ، پی وی سی ، صفحه کابینت و یراق آلات کابینت با برندهای معتبر
 فروش انواع چوب و ام دی اف ترکیه

 انواع ابزار و یراق کابینت که در فروشگاه عرضه می‌شوند به شرح زیر است:

انواع لولا
انواع ریل کشو و قفل
 پیچ ام دی اف
 جک کابینت و تخت
 تجهیزات کابینت
 یراق و اتصالات
 درب ریلی و کرکره ای
 دستگیره کابینت

یراق آلات کابینت از دو جهت مصارف زیادی در صنعت کابینت سازی دارند: نخست برای انجام کاربرد تعریف شده آن یعنی کشیدن کشوها و باز و بسته کردن درب‌‌‌های کابینت، دوم جهت افزودن زیبایی به کابینت‌ها و در نتیجه به آشپزخانه. در گذشته شاهد این موضوع بودیم که برای مثال ریل‌‌‌های کابینتی بسیار ساده ای موجود بود که از یک غلطک تشکیل و برای حرکت کشو‌ها استفاده می‌شدند. اما امروزه شاهد انواع ریل‌‌‌های ساچمه ای ساده، خودبست و آرام بست هستیم. این ریل‌ها کیفیتی جدید را در صنعت یراق آلات کابینت ارائه بخشیدند.

یراق کابینت و کمد به چند دسته، تقسیم بندی می‌شود؟

محصولات بیشماری در دسته بندی یراق کابینت و کمد قرار می‌گیرند که هر یک دارای زیر دسته‌‌‌های متعددی هستند. با این حال اگر بخواهیم یراق آلات کابینت را به دو دسته اصلی تقسیم کنیم می‌توانیم از گروه‌‌‌های یراق آلات مصرفی و یراق آلات لوکس استفاده کنیم.

یراق آلات مصرفی کابینت و کمد

انواع یراق کابینت و کمد که جهت اتصال صفحات به هم، نصب دکوراسیون به دیوار، باز و بسته کردن درب‌ها و حتی محافظت و افزایش طول عمر کابینت‌ها به کار گرفته می‌شوند، در دسته یراق آلات مصرفی قرار دارند. این محصولات شامل انواع چسب ها، پیچ و میخ ها، مگنت ها، انواع گونیا و قرنیز می‌شوند.

در این میان چسب‌ها و میخ‌ها به اتصالات کمک می‌کنند. مگنت‌ها باز و بسته کردن درب‌ها را آسان تر می‌کنند و در نهایت قرنیزها با آب بندی کار، طول عمر آن را افزایش می‌دهند. بر این اساس هر یک از این محصولات به نوعی ضرورتی برای نصب و استفاده دارند و به همین جهت نیز در دسته یراق آلات طبقه بندی می‌شوند.

 یراق آلات لوکس کابینت و کمد

این دسته از محصولات موجود در دسته بندی یراق کابینت و کمد، اگر هم در کمد یا دکور مربوطه نصب نشوند، اتفاقی نمی‌افتد. به عبارت دیگر مصرف کننده بدون یراق آلات لوکس نیز می‌تواند از کابینت یا کمد خود بهره بگیرد. با این حال با نصب این محصولات که شامل انواع جا کابلی، پریز توکار و غیره می‌شود مصرف کننده می‌تواند از کابینت خود بیشترین بهره را ببرد.

مدیریت : آقای حسین باقری
آقای عباس آقاپور

 

یراق آلات کابینت , مرکز فروش یراق آلات کابینت در گیلان  , ریل , لولا , قفل , جک , پیچ , mdf , هایگلاس , پی وی سی , صفحه کابینت ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed