طراحی و نظارت اجرا و فروش انواع کاغذ دیواری پارکت سنگ آنتیک در بندرعباس بهشت بندر


کلیک کنید👇

https://digipostal.ir/cvz0z0c

https://digipostal.ir/cwc9r36

https://digipostal.ir/c8fq8cx


🔴مجموعه خدمات:

⚡️کاغذ دیواری، پارکت دکوراتیو کناف، سنگ آنتیک  کاشی شیشه ای بین کابینت سقف کاذب آسمان مجازی سه بعدی، نور پردازی کابینت ام دی اف pvc طراحی و اجرا صفر تا صد

🔸تولید کننده سقف کاذب و قرنیز پلی استایرن و PVC می‌باشد.

🔸کاغذ دیواری ۱۰۰% قابل شستشو، سقف کاذب ۶۰*۶۰ گچی و PVC، پارکت، کفپوش،

🔸دکوراتیو کناف، سنگ آنتیک و نقاشی ساختمان، ساخت و نصب کابینت تمام MDF

مدیرعامل:مهندس کاظمی‌نژاد

شماره تماس

۰۹۱۷۳۶۷۶۳۰۱
۰۷۶۳۳۶۶۶۹۸۱

🔴طراحی دکوراسیون داخلی خانه

✳️وقتی به طراحی دکوراسیون داخلی خانه فکر می‌کنید، معمولا کلماتی مانند خلاقیت و ذوق بلافاصله به ذهن خطور می‌کنند. اما لازم است بدانید که در طراحی داخلی خانه، علاوه بر خلاقیمت، توجه به امور طراحی نیز بسیار مهم می‌باشد.
سبک خود را تعیین کنید

✳️ سبک‌‌‌های زیادی برای دکور و طراحی داخلی وجود دارد که شما می‌توانید بر اساس وسایل منزل خود و همچنین سلیقه یکی را به دلخواه انتخاب نمایید.

✳️برای تعریف سلیقه خود، اگر در زمینه دکوراسیون داخلی هیچ ایده ای ندارید و قصد دریافت مشاوره و راهنمایی از طراحان با سابقه را دارید، باید ابتدا سلیقه و نظر خود را به آن‌ها نشان دهید، تا بتوانند راحت تر شما را راهنمایی کنند.

🔴وسایل را متناسب با فضا انتخاب کنید:

✳️اگر قصد طراحی و دکوراسیون منزل با وسایل جدید را دارید، بهتر است که در انتخاب وسایل مورد نیاز برای خانه خود، نهایت دقت را به خرج داده و آن‌ها متناسب با فضای خود انتخاب نمایید.

🔴از وسایل قیمتی و یا معمولی به طور ترکیبی استفاده کنید:

✳️بهترین کار برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل این است که از اشیاع قیمتی و معمولی به میزان مناسب در فضا استفاده کنید. 

🔴طراحی دکوراسیون اداره و شرکت

✳️برای داشتن طراحی و دکوراسیون اداره و شرکت باید حساسیت‌‌‌های لازم را خرج کرد و از طراحان و متخصصانی در این زمینه استفاده کنید که مهارت کافی داشته باشند تا بتوانند محیطی خاص و زیبا برای شما خلق کنند.

🔹دکوراسیون اداری

✳️طراحی و اجرای دکوراسیون اداری و دیزاین آن به صورت کاملا تخصصی و متناسب با خواسته‌‌‌های کارفرما و برای هر کارفرما به شکل کاملا منحصربه فرد انجام می‌شود.

🔹دکوراسیون اداره

✳️از جمله مواردی که باید در طراحی دکوراسیون یک اداره در نظر بگیریم براساس الویت‌ها اصل فنگ شویی، نور، فرم، رنگ، نوع مبلمان کمد و کتابخانه و نوع قرار گرفتن و چیدمان آن‌ها در فضای اداره می‌باشد.

🔹دکوراسیون شرکت

✳️طراحی دکوراسیون یک شرکت، همیشه از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که دکوراسیون داخلی یک شرکت، به طور خاصی بر روی حس اعتماد مخاطبین نسبت به آن شرکت تاثیر گذار می‌باشد.

🔹دکوراسیون دفترکار

✳️از جمله عواملی که در ساختار یک دکوراسیون خوب و مناسب برای دفترکار نقش دارد نوع و سبک معماری به کار رفته در طراحی فضای دفتر کار می‌باشد.

🔹دکوراسیون دفتر مدیریت

✳️اتاق مدیریت و ریاست یکی از مهمترین قسمت‌‌‌های یک فضای اداری می‌باشد  برای طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت می‌توان از سبک‌‌‌های کلاسیک و مدرن استفاده کرد.

🔹طراحی مطب و کلینیک

✳️امروزه با پیشرفت سطح فرهنگ و سطح سلیقه‌ی مردم، طراحان باید طراحی‌‌‌های کاربردی و منحصر به فردی را برای  طراحی مطب و کلینیک نجام بدهند. زیرا فضاهای درمانی بر خلاف  دفاتر کار و طراحی‌‌‌های داخلی دیگر به حساسیت بیشتری نیاز دارند.

این به خاطر این است که هنگامی‌که  فردی بیمار و یا مریضی وارد مطب می‌شود نیاز به آرامش دارد و نباید فضای مطب در او استرس و تشویش ایجاد کند. بلکه باید علاوه بر تسکین درد فرد، به او احساس آرامش را منتقل کند. نکته‌ی قابل توجه این است که طراحی دکوراسیون مطب و کلینیک نباید یاد آور فضای استرس زای بیمارستان برای بیمار باشد. 
 

🔴نکات کلیدی در طراحی مطب و کلینیک

1- مهم ترین فاکتور در طراحی مطب و یا کلینیک ایجاد تناسب، میان توجه به زیبایی فضا و توجه به عملکرد و کاربردی بودن فضا می‌باشد.

2- اگر طراحی و دکوراسیون فضای درمانی ساده تر باشد، مسلماً بهتر است. سعی کنید از به کار بردن جزئیات و عواملی که در فضا نقش مهم و کاربردی ندارند جلوگیری کنید. زیرا فضای شلوغ و مغتشش بیمار را آشفته و او را نا آرام می‌سازد.

3- نور پردازی صحیح، نور باید در جهت مناسبی در اتاق معاینه بتابد تا بتواند روشنایی لازم برای معاینه را فراهم کند.

4- متریال‌‌‌های استفاده شده در طراحی سقف، دیوارها و کف پوش ها، از عوامل و اصول دیگر در طراحی مطب و کلینیک می‌باشند.

5- یک نکته‌ ظریف در طراحی مطب و طراحی کلینیک این است که در سالن‌‌‌های انتظار فضایی به قفسه و یا کتابخانه ایی کوچک اختصاص داده شود، تا افرادی که در سالن انتظار قرار دارند، با مطالعه زمان خود را سپری کنند.

6- میز پذیرش، قسمتی از سالن انتظار می‌باشد که بیشتر از جاهای دیگر به چشم می‌آید، پس طراحی یک میز پذیرش خاص و خارق العاده می‌تواند در دکوراسیون مطب پزشکان تاثیر زیادی داشته باشد.

برای طراحی فضای یک آشپزخانه، موارد مختلفی وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کنید. مثلا این که آیا شما آشپزخانه رویایی خود را از ابتدا طراحی می‌کنید یا فقط می‌خواهید یک آشپزخانه اجاره ای ناجور را کارآمدتر کنید؟ برای طراحی آشپزخانه خود در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

معمولا برخی افراد، در تجسم طرح‌‌‌های پیشنهادی از جانب طراحان دکوراسیون داخلی، با مشکل مواجه می‌شوند و نمی‌توانند طرح‌‌‌های ارائه شده را به خوبی تجسم نمایند.


🔸توجه به طراحی کف:

محیط آشپزخانه یکی از پرتردد ترین مکان‌‌‌های خانه می‌باشد که به دلیل وجود مواد غذایی در آن، احتمال کثیف شدن کف در آن بسیار بالا می‌باشد.

🔸انتخاب معماری مناسب برای دیوار‌ها و فضای خالی بین کابینت ها

هنگامی‌که شما قصد طراحی کابینت‌ها مناسب برای فضای آشپرخانه خود را داشته باشید، باید به فضای خالی موجود در آشپزخانه نیز توجه کنید.

🔸بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه، یکی از مهم ترین بخش‌‌‌های بازسازی و طراحی در دکوراسیون داخلی محسوب می‌شود. زیرا آشپزخانه یکی از مهمترین اجزای هر خانه می‌باشد که معمولا در خرید و فروش خانه توجه فراوانی به آن می‌گردد.

🔸چیدمان آشپزخانه

قبل از هر چیزی شما باید مدتی را صرف کشف چیدمان جدید آشپزخانه خود کنید. شما باید فضای خود را به طور دقیق اندازه گیری کنید و اندازه گیری‌ها را برای ایجاد یک طرح در یک برنامه طراحی قرار دهید.

با تعیین ایستگاه‌‌‌های اصلی آشپزخانه خود شروع کنید. ایستگاه به محیط هایی در آشپزخانه گفته می‌شود که تردد در آن‌ها زیاد می‌باشد؛ مثل ایستگاه پخت و پز، یخچال، فریزر و سینک ظرفشویی.

🔸خرید‌‌‌های بزرگ

بیشتر طراحی‌ها با انتخاب کابینت شروع می‌شوند. ابتدا در نظر بگیرید که کدام سبک را برای محیط آشپزخانه خود می‌پسندید. سپس توجه داشته باشید که باید رنگ متناسب با بقیه موارد را برای کابینت‌‌‌های خود انتخاب کنید.

🔸خرید‌‌‌های کوچک:

خرید‌‌‌های کوچک می‌تواند شامل صندلی‌‌‌های مناسب برای ناهارخوری و جزیره طراحی شده در آشپزخانه باشد.
انتخاب قالیچه‌‌‌های مناسب برای فضای آشپزخانه نیز جزء خرید‌‌‌های نهایی محسوب می‌شود.

 

دفتر مرکزی: بندر عباس، بلوار امام خمینی،گلشهر،بهشت بندر،کوی نواب، نبش نواب۷

 

 

 

 

 

 

 

 

دکوراسیون داخلی اورانوس در بندرعباس , دکوراسیون داخلی در بندرعباس , دکوراسیون داخلی , اجرای انواع خدمات دکوراسیون داخلی در بندرعباس , پارکت , کناف , کاغذ دیواری , فروش کاغذ دیواری در بندرعباس , سنگ آنتیک , نقاشی ساختمان , کناف دکوراتیو در بندرعباس , خدمات سقف کاذب , دکوراسیون منزل , دکوراسیون اداری , نورپردازی ساختمان , اجرا کابینت و کمد دیواری در بندرعباس ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
توکلی 17 مهر 1400 2:44 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

احمدی 17 مهر 1400 2:43 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

بسیارعالی

There are 1 next ratings View Next Ratings