Address & Contact

Our Address

مشهد،بلوار قاضی طباطبایی،قاضی۱۰

Telephone

فروش تجهیزات تهویه مطبوع هوای خاص شهابی بلوار قاضی مشهد

✳️هواساز چیست؟

🔺واحدهای تصفیه هوا (AHU) (گاهی اوقات به عنوان “هوارسان” نامیده می شوند) بخشی از سیستم گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع (سیستم تهویه هوا) است که منابع هوا، گردش و استخراج هوا را از ساختمان ها می گیرد و تنظیم رطوبت و دما را انجام می دهد.

✳️انواع هواساز 

⚡️یک منطقه ای
⚡️چند منطقه ای
⚡️هایژنیک
⚡️ایرواشر

✳️اجزای هواساز 

🔸🔹فن دمنده
🔸🔹کویل گرمایشی و سرمایشی
🔸🔹فیلترها
🔸🔹رطوبت ساز
🔸🔹شرح رطوبت ساز

✳️انواع مختلف رطوبت ساز 

🔸🔹تبخیری
🔸🔹بخار ساز
🔸🔹آب پاش
🔸🔹مرطوب
🔸🔹شرح انواع رطوبت ساز
🔸🔹تبخیری

✳️مزایای هواساز 

🔸🔹صرفه جویی در مصرف انرژی
🔸🔹تامین هوای مطبوع
🔸🔹کاهش هزینه ها

✳️پرده هوا چیست؟

🌀پرده هوا (Air Curtain) یک جریان هوای دمنده است که با بهره گیری از آن می توان دو فضا را از یکدیگر جدا کرد. جداسازی این دو فضا می تواند با اهداف متفاوتی انجام شود.

🌀از ایجاد یک عایق حرارتی در مکان عبور و مرور تا ایجاد یک لایۀ هوایی برای جلوگیری از نفوذ حشرات یا گردوغبار به محوطۀ موردنظر. از دستگاه پرده هوا صنعتی معمولاً در مراکز صنعتی، تجاری و اداری استفاده می شود.

✳️انواع پرده هوا  

💎پرده هوا تجاری – اداری : در طراحی و ساخت پرده هواهای تجاری – اداری به زیبایی و شکل طراحی اهمیت بیشتری داده می شود. همچنین در این حالت دستگاه باید فضای کمتری را اشغال کرده و میزان مصرف برقش نیز کمتر باشد. در برخی از مدل های تجاری-اداری می توان دستگاه پرده هوا را به کویل های حرارتی نیز تجهیز کرد که برای فصل های سرد سال قابل استفاده باشند.

💎پرده هوا صنعتی : طراحی پرده هوا هایی که برای استفاده های صنعتی هستند، معمولاً به صورت اختصاصی انجام می گیرد. اندازۀ پرده هواهای صنعتی با توجه به محل نصب تعیین شده و قدرت فشار باد نیز در زمان طراحی قابل تنظیم است. به خاطر بزرگ بودن پرده هواهای صنعتی و قدرت بالای آن ها، مصرف انرژی نیز بیشتر از پرده هواهای تجاری-اداری خواهد بود.

✳️کاربردهای این دستگاه 

🔶جلوگیری از هدررفت گرما : می دانید که هوا یک عایق حرارتی است. به همین خاطر در مکان هایی که دارای درب اتوماتیک است و رفت و آمد از آن زیاد صورت می گیرد، می توان برای جلوگیری از هدررفت گرما از پرده هوا استفاده کرد. دستگاه های پرده هوا می توانند پرده ای به ضخامت سه تا پنج سانتیمتری در جلوی درب رفت‌وآمد ایجاد کنند که عایق خوبی در برابر نفوذ گرما و یا سرماست.

🔶جلوگیری از نفوذ حشرات : جلوگیری از نفوذ حشرات در آشپزخانه ها و رستوران ها همیشه یک معضل برای بهداشت این مکان هاست. استفاده از پرده هوا می تواند این مشکل را تا حد بالایی حل کند. جریان هوای ایجاد شده، همانند یک پردۀ ضخیم در برابر حشرات عمل می کند.

🔶جلوگیری از نفوذ گرد و غبار : در مکان هایی که نیاز به هوای پاک و بدون آلاینده است و بهداشت محیط اهمیت بالایی دارد نیز می توان از پرده هوا بهره برد. جریان هوای ایجاد شده در جلوی درب های ورود و خروج می تواند یک مانع مناسب برای جلوگیری از ورود ذرات آلاینده و گرد و غبار باشد.

به مدیریت:مجید شهابی

 

معرفی شرکت، کلیک کنید 👇🏻

هوای خاص

 

✅هوای خاص✅

✅پرده هوا✅

 

پرده هوا فراز کاویان مدل FM NEW
پرده هوا میتسویی مدل FM
پرده هوا فراز کاویان مدل FM
پرده هوا فراز کاویان سقفی توکار مدل FM
پرده هوا میتسویی مدل RM
پرده هوا میتسویی سقفی توکار مدل FM
پرده هوا میتسویی مدل DM
پرده هوا ونتو مدل دکا
پرده هوا ونتو مدل آلفا

شرکت فنی مهندسی شهابی در بلوار قاضی مشهد , فروش پرده هوا شهابی در بلوار قاضی مشهد , فروش هواساز هوای خاص شهابی در بلوار قاضی مشهد , فروش تجهیزات تهویه مطبوع شهابی در بلوار قاضی مشهد  , تهویه مطبوع هوای خاص در مشهد , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed