شرکت گروه مهندسین و مشاورین املاک نقشینه در گیلان و مازندران

⚜️ طراحی نظارت و اجرا⚜️

⚜️ صفر تا صد صنعت ساختمان⚜️

⚜️ کلیه خدمات مهندسی⚜️

⚜️ فعالیت در شمال کشور ( گیلان و مازندران)⚜️

⚜️ ساخت ویلاهای لوکس با مصالح بروز دنیا با طراحی منحصر بفرد

⚜️ طراح و مجری ساخت هتل و شهرک با محوطه سازی

⚜️ طراحی و ساخت مجتمع تجاری اداری تفریحی ، ساخت ابنیه در تمام نقاط ایران

⚜️ ساخت ویلا استخر محوطه سازی بصورت درصدی با کمترین درصد

⚜️ طراحی و ساخت آتلیه باغ ساخت برکه و اجرای آبنما

⚜️ طراحی و ساخت استخر ورزشی بصورت سرباز و سرپوشیده

⚜️ مجری آپارتمان سازی و انبوه سازی

⚜️ طراحی و محاسبه و نقشه برداری

⚜️خرید و فروش زمین و ویلا در شمال کشور

⚜️ شرکت ما با کادری مجرب از بهترین مهندسین ، تکنسین ها ، معماران تجربی ، استادکاران و کارگران متعهد و وظیفه شناس آماده ارائه خدمات متنوع ساختمانی و عمرانی به هموطنان عزیزمان در هرگوشه از ایران عزیزمان می باشیم⚜️

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

ما بر آن باوریم که فرایند تولید یک پروژه بدون نظارت و اجرای دقیق و مدیریت صحیح و مهندسی امکان پذیر نخواهد بود و بنابراین ارائه خدمات مدیریت پیمان پروژه های مختلف ابنیه از قبیل پروژه های مسکونی ، تجاری ، تفریحی ، ورزشی و آموزشی-مرمت و… جزء خدمات مهندسی این گروه می باشد . 

✅ کیفیت بالا

کیفیت موارد مصرفی در دکوراسیون برای ما اهمیت دارد.

✅ پشتیبانی فوق العاده

محصولات ما ضمانت شده اند چون کار بهترین کارشناسان است.

✅ ساخته شده با عشق

ذوق و سلیقه شما مشتریان از مورد احترام ترین قوانین کارماست

✅ تحویل فوری

در کمترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت بهترین سفارش را تحویل بگیرید

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

⚜️ تعمیرات و بازسازی ساختمان و خانه، یک کار جدی و چالش‌برانگیز است. برای رفع مشکلات یک ساختمان و نو کردن آن باید مراحل مختلفی را طی کرد. به همین دلیل، باید به تعمیرات ساختمان به چشم یک پروژه نگاه کنیم. انجام تعمیرات در این مقیاس جایی برای اشتباه باز نمی‌گذارد. برای بازسازی ساختمان باید شخصی را انتخاب کرد که تجربه و مهارت کافی را در این حوزه دارد. چنین فردی می‌تواند بهترین راه حل‌ها را برای خدمات تعمیرات منزل و بازسازی ساختمان به شما پیشنهاد دهد، و از بهترین مصالح برای این کار استفاده کند. بدین ترتیب، هزینه بازسازی خانه و ساختمان، از بودجه برآوردشده شما نیز بیشتر نخواهد شد.

⚡️ بازسازی ساختمان چیست و با نوسازی چه تفاوتی دارد؟

⚜️ بازسازی ساختمان از روش‌های متداول بهبود کیفیت محیط کار و زندگی است. در ابتدا اجازه دهید دو کلمه‌ای را که عموماً به جای هم به کار می‌روند ولی در عمل دو مفهوم کاملاً جدا از هم هستند را توضیح دهیم. وقتی به دنبال یافتن مفهوم بازسازی ساختمان هستیم در می‌یابیم بازسازی و نوسازی عموماً به جای هم به کار می‌روند.

⚜️ نوسازی به معنای تخریب کلی بنای قدیمی‌و ساخت بنایی جدید به صورت کامل است در حالی که بازسازی یا مرمت، به معنای رفع مشکلات، خرابی‌ها و زیباسازی بناهای فرسوده‌ایست که قسمت‌های اصلی آن مانند: سقف، دیوار‌ها، ستون‌ها، کف و … همچنان سالم هستند و با یک مرمت خوب تا سال‌ها می‌توانند عمر کنند. مزیت بازسازی ساختمان نسبت به نوسازی هزینه کمتر، سرعت انجام بیشتر و دخالت کمتر در ترکیب بنا به خاطر عملیات ساختمانی سبک‌تر است.

⚡️قوانین بازسازی ساختمان چیست؟

⚜️ یکی از مهم‌ترین مسائل در هر پروژه ساختمانی،

اطلاع از قوانین سازمان‌ها و نهاد‌های ناظر بر امر ساخت و ساز، مانند شهرداری و سازمان نظام مهندسی ساختمان است. در قوانین بازسازی ساختمان آمده است اگر قصد انجام تغییرات جزئی در نما یا وضعیت داخلی ساختمان را دارید، نیاز هیچ‌گونه مجوزی نداریم.

⚜️ در حالی که اگر تغییرات مورد نظر ما کلی‌تر و در قسمت‌های اصلی سازه یا ترکیب بنای اصلی باشد، باید از شهرداری برای این تغییرات مجوز بگیریم. برای مثال انجام هرگونه تغییر در دیوار‌های اصلی، وضعیت راه پله‌ها، وضعیت پارکینگ و … نیازمند اخذ مجوز از شهرداریست.

مدیریت : فلاح فرد

شماره تماس:

09119321003

 

 

 

 

پیمانکاری , ویلاسازی , مشاور املاک , خرید و فروش ویلا , خرید و فروش زمین , ملک , آپارتمان , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed