Address & Contact

Our Address

مشهد ، بلوار پیامبر اعظم ، پیامبر اعظم 13 ، پلاک 18

شیر دوش صنعتی ثامن

?? تولید شیر دوش گاو دوش ، گوسفند دوش ثابت و سیار ثامن در مشهد خراسان??

?? تولید ، نصب و نگهداری کلیه شیر دوش های ثابت و سیار

✅ اهمیت انتخاب صحیح دستگاه شیر دوش گاوی✅

با توجه به حساس بودن گاوهای شیرده امروزی حتی در گاوداری‌‌‌های بزرگ صنعتی نیز دستگاه‌‌‌های سیار به عنوان پشتیبان شیردوش‌‌‌های ثابت مورد استفاده هستند. نوع و جنس شیردوش ارتباط مستقیمی‌با سلامت حیوان شما دارد. انتخاب بد شیردوش و یا عدم اطلاع از نحوه ی صحیح استفاده از آن می‌تواند باعث ورم پستان یا دیگر بیماری‌‌‌های میکروبی و باکتریایی گردد.

✅ موارد استفاده نا صحیح از شیردوش که باعث ایجاد بیماری می‌گردد:
✔️ درجه خلاء شیردوش باید درست تنظیم شده باشد. در صورت زیاد بودن میزان خلاء حیوان درد احساس کرده و دچار ورم پستان می‌شود. در برخی موارد نیز ممکن است با خون ریزی همراه گردد. اگر درجه خلاء کم باشد شیر به طور کامل دوشیده نخواهد شد و باعث کاهش بازدهی گاو می‌شود.

✔️ اگر سایز لاینر متناسب با سایز پستان‌ها انتخاب نگردد، خود می‌تواند عامل دیگری در ایجاد بیماری در حیوان شود. معمولا در نژاد‌‌‌های شیرده امروزی لاینر با قطر بزرگ توصیه می‌گردد. لاینر‌‌‌های قطر کوچک برای نژاد‌‌‌های بومی‌توصیه می‌شود.

✔️ شست و شوی شیلنگ‌ها و لاینر‌ها باعث از بین رفتن میکروب‌ها و جلوگیری از رشد آنها می‌گردد. عدم شست و شو و ضد عفونی این بخش از شیردوش باعث افزایش میزان میکروب در شیر، کاهش کیفیت آن، افزایش احتمال فساد، انتقال بیماری به حیوان و انسان می‌شود. شست و شوی لاینر‌ها و شیلنک‌‌‌های شیر از مهم ترین اصول استفاده از شیردوش می‌باشد.

✅ نکات استفاده از دستگاه شیر دوش سیار

✔️ شیردوش‌‌‌های دارای دو نوع پمپ خلاء روغنی و خشک هستند که بیشتر نوع پمپ روغنی عرضه می‌گردد. این نوع پمپ با توجه به استفاده از روغن به عنوان مایع روان کننده داخل پمپ، نیاز به تعویض روغن دارد. روغن شیردوش بسته به آب و هوا و نوع روغن باید تعویض گردد. هر چند زمان دقیقی را برای تعویض روغن نمی‌توان توصیه کرد. اما با توجه به تجربه بهتر است هز ۱.۵ ماه تعویض شود. نوع پمپ نصب شده روی شیردوش‌‌‌های ایرانی پمپ روغنی است.

✔️ آب همیشه نقش تخریب کننده ای را در برخی قسمت‌‌‌های شیردوش دارد. مثلا بر خورد آب به پالسیتور دستگاه باعث از بین رفتن خاصیت لاستیک‌ها می‌شود و عملکرد پالسیتور را دچار مشکل می‌نماید. قسمت الکتریکی نیز حتی الامکان باید از آب دور باشد.

مدیریت : گلک

شیردوش گاو , قیمت شیر دوش گاو , قیمت شیردوش گاو تک واحدی , شیر دوش دام , شیر دوش سیار , گوسفند دوش , شیر دوش صنعتی ثامن در مشهد ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed