Address & Contact

Our Address

بندرعباس ، حدفاصل میدان اتوتاج ، هتل هرمز ، تزئینات آرمان اسپرت

شیشه دودی بهنام 

? نصب برچسب شیشه دودی انواع خودروها

? نصب برچسب چراغ جلو و عقب

? نصب برچسب سقف ، ستون ، بدنه

?مركز زيبايي خودرو?

? نصب شیشه دودی این روزها بسیار پرطرفدار و مرسوم شده است و به کررات می بینیم، ماشین هایی هستند که اقدام به نصب شیشه دودی می کنند. نصب شیشه دودی بیشتر برای روزهای گرم در تابستان و تابیدن نور خورشید مورد استفاده قرار می گیرد. البته در شهرهای جنوب کشورمان با توجه به شرایط آب و هوایی و گرم طاقت فرسا و حرارت بالای خورشید استفاده از برچسب های شیشه دودی مسئله ای مهم و ضروری محسوب می شود.

? دودی بودن شیشه های ماشین می تواند یک مزیت و ارزش افزوده ای برای خودروی شما ایجاد کند، اما اگر این امکان به صورت پیش فرض در شیشه های ماشین نیست، نگران نباشید چرا که در این مطلب به سادگی می توانید برچسب ها را برای شیشه های دودی ماشین نصب کنید.

? در تمام کشورها میزان تیره بودن شیشه ماشین دارای قوانین و محدودیت هایی می باشد. در ایران هم 40 تا 50 درصد تیره بودن ماشین متداول است. البته تا زمانی که راننده و سرنشینان داخل خودرو قابل مشاهده باشند. خودروهای سیاسی و دیپلماتیک از برچسب های دودی با درصدی بالاتری استفاده می کنند.

? انواع شیشه دودی ماشین

? برچسب‌ها هم به شکل معمولی و هم با قابلیت جلوگیری از نفوذ اشعه فرابنفش در دسترس هستند. برچسب‌هایی با این ویژگی (برچسب‌های uv) گران‌ترند و البته کیفیت بهتری هم دارند. باید بدانید که طیف‌های وسیعی از قیمت برای برچسب‌های دودی موجود است. هرچقدر که برچسب باکیفیت‌تری خریداری کنید، امکان اینکه خراب شود هم کمتر خواهد بود.

? عمر برچسب دودی

? برچسب‌های بی‌کیفیت بعد از مدتی حباب‌های داخلشان را از دست می‌دهند و از شیشه جدا می‌شوند. اگر برچسبی با جنس خوب تهیه کنید، تا حدود ۱۰ سال برایتان کار خواهد کرد.

? مزایای دودی کردن

✔️ دودی‌کردن شیشه‌های خودرو هم می‌تواند مانع تابش نور خورشید شود و فضای کابین را خنک‌تر کند و هم مزایای دیگری مانند افزایش مقاومت شیشه‌ها را به‌همراه دارد. برای مثال، اگر شیشه‌ها ضربه بخورند و آسیب ببینند، وجود برچسب دودی‌کردن مانع از ریزش آن‌ها می‌شود و ثبات شیشه را تاحدی حفظ می‌کند. در واقع، وجود برچسب شیشه دودی در حوادثی که با شکستن شیشه‌های خودرو همراه‌اند، می‌تواند در حفظ سلامت سرنشینان و راننده نقش داشته باشد.

✔️ دودی‌کردن شیشه‌ها می‌تواند مانع از خش‌افتادن آن‌ها هم شود. رنگ‌آمیزی شیشه‌ها و برچسب‌زدن به آن‌ها راهی برای افزایش مقاومتشان دربرابر خط‌وخش است. شیشه‌ای که مخدوش نشود هم رانندگی را ایمن‌تر و راحت‌تر می‌کند و هم زیبایی بیشتری دارد.

✔️ در کنار ظاهر شیک و زیبای اتومبیلی که شیشه‌های دودی دارد، وسایل داخل کابین هم از نور خورشید در امان می‌مانند و کمتر دچار آسیب می‌شوند.

? نکات مهم برای نصب برچسب

✔️ برای نصب شیشه دودی نیاز به ابزار خاص و پیچیده ای ندارید و کاملا راحت و آسان بوده و البته نیاز به کمی تجربه، دقت و حوصله دارد.

✔️ توجه داشته باشید برچسب های UV به دلیل این که مانع عبور اشعه های مضر خورشید می شوند، قیمت بیشتری نسبت به سایر برچسب ها دارند.

✔️ برای زیبایی بهتر شیشه های جلو و عقب ماشین، آن را به یک اندازه دودی می کنند و معمولا شیشه های پنجره عقب خودرو کمی تیره تر به نظر می رسند.

✔️ اگر ماشین شما لوکس و گران قیمت است و داخل زیبا و جذابی دارد، پیشنهاد می کنیم از برچسب های کم رنگ استفاده کنید.

✔️ اگر نصب شیشه دودی درست و با دقت انجام شود، از حباب و گرد و غبار و اثر انگشت روی شیشه ماشین باقی نمی ماند و حباب های ریز آن بعد یک روز از بین خواهند رفت.

✔️ به این مورد مهم در هنگام اندازه گیری برچسب دودی توجه داشته باشید که برچسب را تا انتهای شیشه در نظر نگیرید و معمولا 5 الی 10 میلی متر فاصله قرار دهید تا در مرور زمان لب های برچسب بر نگردد و عمر برچسب شیشه دودی بیشتر شود.

✔️ برچسب های قدیمی به دلیل استفاده از پایه فلزی، مانع روند مسیریابی gps می شدند و اختلال در آن ایجاد می کردند، ولی در برچسب های شیشه دودی جدید این مسئله و مشکل وجود ندارد.

✔️ به این مورد مهم توجه کنید؛ پس از نصب بر چسب دودی حداقل یک روز شیشه ماشین را پایین نیاورید تا چسب ها، کامل بهم بچسبند و محکم شوند.

 

مدیریت : آقای بهنام شفیه

شیشه دودی , قیمت شیشه دودی , بهترین مارک برچسب شیشه دودی ماشین , شیشه دودی فابریک , شیشه دودی ۳۰ درصد , نصب شیشه دودی در محل ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed