صنایع دستی و چاقو سازی نیک دل

🔪  پذیرش ساخت انواع چاقو و کارد آشپزخانه
🔪 چاقو سلاخی
🔪 ساطور آشپزخانه
🔪 قمه و شمشیر

شماره تماس:

09182281338

🔴انواع چاقو

❇️ چاقو سرآشپز راسته ای

🔹این نوع چاقو، یک چاقوی همه کاره آشپزخانه به حساب می‌آید که می‌توانید با استفاده از آن به برش و خرد کردن گوشت، سبزیجات، میوه و سایر مواد غذایی بپردازید. در این نوع چاقو‌ها معمولا قسمت اصلی تیغه صاف بوده و به صورت کامل بر روی تخته برش می‌نشیند و با این کار برش‌‌‌های سریع و دقیقی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

🔹تیغه این نوع چاقو‌ها بسته به مدل‌‌‌های مختلف، می‌تواند از فولاد و یا استیل ساخته شده باشد که در هنگام خرید باید به آن توجه نمایید.

❇️چاقو پوست کنی و سلاخی

🔹یکی دیگر از انواع چاقو‌‌‌های زنجان، چاقو سلاخی می‌باشد. همان طور که از نام این گونه چاقو‌ها نیز پیداست، از آن‌ها برای ذبح و جدا کردن پوست حیوانات استفاده می‌شود. این نوع چاقو‌ها برای جلوگیری از پارگی و زخمی‌شدن پوست حیوانات به گونه ای ساخته می‌شوند که قسمت نوک آن‌ها تیز نبوده و از این جهت، برای جدا کردن سریع و بدون عیب و نقص پوست حیوان به قصاب‌ها کمک می‌کنند.

🔹این نوع چاقو‌ها معمولا” از فولاد ساخته شدن و در صورت تماس طولانی مدت با رطوبت و آب زنگ می‌زنند، بنابراین بهتر است برای جلوگیری از خراب شدن و زنگ زدن چاقو، پس از استفاده آن را کاملا” تمیز و خشک کرده و کمی‌سطح تیغه آن را چرب نمایید.

❇️چاقو تاشو چوپانی

🔹این نوع چاقو را می‌توان یک چاقوی سفر دانست که کاربرد گسترده ای دارد. از این چاقو می‌توانید برای برپاکردن کمپ، درآوردن دارو‌‌‌های گیاهی از زمین و حتی ذبح کردن حیوانات کوچک مثل: مرغ و… استفاده کنید. این نوع چاقو، همان طور که از نام آن پیداست به صورت تاشو بوده و به همین دلیل به راحتی قابل حمل می‌باشد.

❇️چاقو فشاری

🔹این نوع چاقو‌ها به دلیل استفاده از فنر در ساخت آن‌ها بر روی خود دارای یک ضامن می‌باشند که با فشار دادن آن، تیغه باز می‌شود. این نوع چاقو را می‌توان چاقویی همه کاره به حساب آورد که هم به صورت روزمره و هم در کمپ و کوهنوردی کاربرد دارد.

به مدیریت:حسن نیک دل

 

 

 

چاقو , انواع صنایع دستی در کرمانشاه , چاقو سازی نیک دل در کرمانشاه , انواع چاقو , قیمت انواع چاقو در کرمانشاه , کاربرد انواع چاقو , چاقو سلاخی , چاقو تاشو , چاقو آشپزخانه , ساطور , چاقو فشاری , صنایع دستی و چاقو سازی نیک دل در کرمانشاه ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed