Address & Contact

Our Address

تهران شهرک صنعتی خاوران

Telephone

تولید کننده محصولات چوبی فلزی صنایع فلزی مهدی باقری در تهران

صنایع فلزی مهدی باقری

✳️کاربرد محصولات چوب و فلز

💠شاید خیلی‌ها دکوراسیون فلزی مدرن را یک چیدمان سرد و صنعتی بدانند و بعضی‌ها دکوراسیون چوبی روستیک را بیش از حد گرم و سنتی ببینند، محصولات چوب و فلز مخصوص افرادی است که به دکوراسیونی مابین این دو علاقه دارند، نه خیلی سرد و نه خیلی گرم! در کنار هم قرار گرفتن این دو متریال ترکیبی جذاب را ایجاد می‌کند و برای پیاده کردن آن در چیدمان منزل می‌توان از صدها ایده نو استفاده کرد.

 

🔰چندمورد از محصولات چوب و فلز نام می‌بریم که می‌تواند به دکوراسیون غالب خانه شما جلوه‌ای خیره‌کننده ببخشد.

✳️مبلمان چوب و فلز

💠مبلمان نقطه کانونی دکوراسیون است و تقریبا مهم‌ترین عضو آن! در بین محصولات چوب و فلز، مبلمان چوبی-فلزی بخصوص در بین قشر جوان بسیار محبوب واقع شده است. منوط به این که به درستی از این سبک مبلمان نگهداری کنید می‌تواند سال‌های سال در خانه شما عمر کند و مقاومت و زیبایی ظاهری را توامان داشته باشد، یعنی همان چیزی که شما از یک دست مبلمان شیک و لاکچری توقع دارید!

✳️میز و نیمکت غذاخوری چوب و فلز

💠اگر سبک خانه شما روستیک است یا مدرن و حتی سلطنتی، میز ناهارخوری چوب و فلز رنگ و روی تازه‌ای به دکور آشپزخانه شما خواهد بخشید.

✳️میز تلویزیون و جلومبلی چوب و فلز

💠سعی کنید برای انتخاب مدل میز تلویزیون و میزهای جلومبلی طرح‌های پرتکرار و روتین را کنار بگذارید و متناسب با فضای خانه خود محصولات چوب و فلز را به خدمت بگیرید. از دیزاین کردن خاص و متفاوت دکور خانه هراس نداشته باشید، این را فراموش نکنید که با امتحان کردن سبک‌های جدید است که می‌توانید منحصربفرد باشید.

✳️لوستر چوب و فلز

💠شاید دیگر لوسترهای بزرگ و سنگین و سلطنتی با کریستال‌های درشت و آویزان در طول زمان امتحان خود را پس داده‌اند و باید جایشان را به مدل‌های جدید لوستر و لوازم روشنایی بدهند. لوسترهای چوب و فلز نسل جدیدی از صنعت روشنایی هستند که بخصوص در مناطق شرجی و مرطوب بسیار کاربردی‌اند. طرح‌های جدید و دیدنی آن‌ها حقیقتا هیجان‌انگیز است و جذابیت آن می‌تواند شما را به وجد بیاورد.

https://www.instagram.com/omid__zarenejad/

مدیریت: مهدی باقری

صنایع

فلزی مهدی باقری

میز و صندلی تاشو ,  قفسه های چوبی فلزی , میز غذاخوری آرام ,  آینه ,  میز و نیمکت ,  ظروف چوبی , دکور چوب  , فلز مغازه صندلی تاشو چوبی فلزی , صنایع فلزی مهدی باقری ,

 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed